Jarek92Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2023
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro nie wiadomo ile ważnych karnych z czapy dostaną. W zeszłym roku mieli w całym sezonie LL 12, coś czuję, że w tym sezonie za sprawą "rasizmu" dobiją do 20 xD
4
@Deviler te ujmowanie Lewemu już jest tak straszliwie nudne, że aż żałosne. Może i 1000 bramek w karierze strzelić ale janusze na komputerze będą wiecznie mu ujmować
1
@SkilledHydra16 no i tym optymistycznym akcentem przybijmy piątkę i czekajmy na start sezonu :D
0
@Bogan ma rację ale jest ostatnim gościem, który może cokolwiek mówić o uczciwości, czy niszczeniu czegokolwiek, bo gość zniszczył LaLigę. Ja to mam wrażenie, że Bartomeu był koniem trojańskim Pereza, a Tebas otwierał bramy Troi(pozwalał mu na wszystko to co opisałeś, bo wiedział, że radość w klubie będzie krótka i przyjdą chude lata i sam tego dopilnuje).
0
@Ukasz Neymar wskakuje do składu z marszu, nic raczej nikomu nie będzie musiał udowadniać. Środkowi zaczną walczyć o miejsce w składzie, bo w tej chwili większość ma miejsce bez względu na formę. Sezon jest długi i na pewno nikt nie będzie pokrzywdzony.
0
@SkilledHydra16 Abstrahując od tego, że łapiemy się za bardzo za słówka, to ja uważam, że jest wart 60 baniek i przeżyje w Barcelonie druga młodość. Jakieś takie mam przeczucie, którego nie potrafię wytłumaczyć.
Pogląd na ilość spotkań w PSG mam taki, że miał w ten klub wywalone i może tak faktycznie jest, skoro co roku przez 5 lat, dokładnie w tym samym okresie znikał sobie z klubu? Nie wiem, ryzyko zawsze jest ale mi się wydaje, że taki transfer mocno "siądzie".
edit. może w kontrakcie miał wpisane, że rok przed końcem kontraktu trzeba wywalić 60mln? Tego się chyba nie dowiemy. Wiem jedno- dzisiaj jego wartość na transfermarkt to dokładnie ta kwota, może też ma znaczenie?
Jest dużo zawodników przepłacanych, jak nowy napastnik PSG, czy np. taki Declan Rice, ale 60mln za Neymara za taki nie uważam. Zbyt duża jakość piłkarska. Jak gra, to jest poziom Messiego(oczywiście nie z prime'u).
4
@Ukasz Po prostu zdejmie ze skrzydła bezużytecznego Gaviego i wrzuci tam skrzydłowego z krwi i kości- Neymara
0
@Kuba_1 ja już czekam na jego tłumaczenie po sezonie, dlaczego królem strzelców nie został xD Przyszli do ligi zawodnicy, którzy nie ganiali przez całe życie za kozami, więc będzie mu o wiele trudniej walić bramy, jak przez poprzednią połówkę sezonu. Coś czuję, że po sezonie będzie płacz, bo zbyt dobrych zawodników do ligi zaproszono
0
@SkilledHydra16 Wymieniłeś mi Gundogana, że przyszedł za darmo, to porównałem ci dla odmiany z Torresem, który kosztował 55mln Euro i był transferem gotówkowym. Czego nie zrozumiałeś?
Jak dla Ciebie zawodnik robiący kanadyjkę ponad 1 w całej karierze nie jest wart 60mln Euro, to nie mamy chyba o czym rozmawiać.
Dziwną masz retorykę, bo próbujesz mi wmówić, że taki crack jak Neymar jest wart maksymalnie 15-20mln(za tyle według ciebie opłaca się go kupić). Na podstawie czego to wyliczyłeś? Masz jakiś specjalny wzór?
Moje rozumowanie to sprawdzanie zwykłych statystyk. Jeśli skrzydłowy robi takie statystyki przez całą karierę, to dla mnie jest wart przynajmniej tyle, na ile wyceniają go eksperci(transfermakt wycenia go na 60mln mimo to, że gra mało spotkań, co ma również wpływ na wycenę- dla porównania Hazard nie grając, ze 150mln spadł do 5mln). Zatem ja na tym opieram swoje rozumowanie. A po czym stwierdzasz, że jest wart mniej niż 60mln? Przypomnę, że ma 2 lata kontraktu, a w kontekście potencjalnej kwoty transferu, to nie jest bez znaczenia.
Może zatrzymajmy swoją dyskusję na tym etapie, bo ani Ty nie zmienisz mojego zdania, ani ja nie zmienię Twojego.
Ty po prostu teraz "gdybasz". Bo co roku odpuszczał drugą część sezonu, to teraz na pewno też tak będzie. A jak dla mnie miał wywalone jajca na PSG dokładnie tak samo jak Messi.
0
@SkilledHydra16 Przykład Gundogana miał inny cel, bo w 1 sezonie w City złapał od razu kontuzję i zagrał 10 spotkań. Taka sytuacja jak widać nie wybiera, bo w Borussi też miał jeden sezon, gdzie zagrał 1 spotkanie. Dlatego napisałem, że jest ryzyko powtórki w Barcelonie, skoro taka sytuacja przydarzyła mu się w każdym dotychczasowym klubie. Ale dobra, to porównajmy z Ferranem Torresem, bo to też był transfer gotówkowy, jak w przypadku możliwego transferu Neymara:
Man City- 2 sezony, 30 z 76 spotkań, kanadyjka 12 czyli 0,4 na mecz przy frekwencji 40%.
Barcelona- 2 sezony, 51 z 76 spotkań, kanadyjka 14, czyli 0,27 na mecz przy frekwencji 67%
On był wart 55mln Euro, a Neymar nie będzie wart 60mln?
Neymar frekwencja we wszystkich meczach w PSG jak wspomniałeś około 50%. Spotkań ma 112, a kanadyjkę 132, czyli 1,17. Naprawdę widzisz ryzyko przy transferze większe, niż przy Torresie? Dla mnie Torres to był ruch vabank, bo przez całą karierę grał piach, ale na pewno nie Neymar...
1
@FcPortoFan1999 Trałka nie jest lepszy. Nie wiem co się stało z telewizją, bo w każdej stacji ekspertami(drugimi komentatorami) muszą być byli piłkarze, a najlepiej byli zawodnicy obecnie grających drużyn(jak Żurawski komentujący każdy mecz Wisły, czy Trałka Lecha) lub byli zawodnicy danej ligi(jak np. Niedzielan komentujący mecze drużyn holenderskich).
Kiedyś, żeby zostać komentatorem, trzeba było skończyć określone studia. Dzisiaj telewizje zalali Podolińscy, Wawrzyniaki, Żewłakowy, Trałki, Mile i inne Żurawskie.
Od pół roku oglądam mecze z wyciszonym TV, wolę w tym czasie słuchać muzyki, bo komentarz takich ludzi jest po prostu irytujący(przez zbyt ubogi zasób słów lub zbyt bogaty jak u Żewłakowa).
0
@SkilledHydra16 60mln vabank za Neymara? On w pół sezonu zrobi takie liczy jak Raphinha, Dembele, Fati i Ferran razem wzięci.
Może złapie kontuzję w połowie sezonu, a może nie? To ryzyko, które dotyczy każdego zawodnika, bo taki Gundogan(wiem, że przyszedł za darmo) też jest po poważnych kontuzjach, istnieje ryzyko, że mu się odnowi.
Każdy zawodnik może złapać kontuzję ale Neymar jest wart tego ryzyka.
Uważam, że "frekwencja" Neymara w PSG wynika z tego, jak miał wywalone w ten klub od samego początku. W Barcelonie grał sezony po 30 meczów i więcej w samej lidze. W LM wszystko grał. Nie oceniałbym go przez pryzmat ilości spotkań w PSG, bo nie wiemy co miał w kontrakcie. Może szejk tak bardzo go chciał, że w okolicach urodzin siostry nie musiał grać/trenować? Ciul go tam wie.
0
@Poloks ale czyja to wina, że Barcelona za Dembele wartego 33mln Euro dała 135mln? Albo za Coutinho wartego 90mln dała też 135mln?
Desperacja desperacją ale jak można o tyle przepłacać transfery?
A do reszty się nie odniosę, bo fakty, które przytoczyłeś mogą być tyle samo warte ile plotki transferowe w każdym oknie.
0
@Poloks już przestańcie być tacy prawilni. Neymar dał zarobić klubowi 222mln Euro i to tylko wina Bartomeu, że forsa szybko zniknęła.
Takie obnoszenie się honorem jest denerwujące, bo z przodu honor, a z tyłu goła dupa.
0
@rk przecież Barca tylu zawodników się pozbyła z listy płac, że chyba uda się zrobić choćby jeden gotówkowy transfer? 60mln za Neymara to jak za darmo- biorąc pod uwagę jego umiejętności, doświadczenie i wartość marketingową.
Przypomnę, że Lewy kosztował 45mln, a to jest półka niżej od Neymara, jeśli o całokształt chodzi. Pytanie co na to Tebas, bo tylko on wszystko blokuje
0
@Kuba_1 w tamtym roku był podobny problem i jakoś ze wszystkimi Laporta zdążył. Daj pracować nad tym ludziom mądrzejszym od nas :D
0
@SkilledHydra16 są zawodnicy, którzy nie są warci wywalenia 60mln jak Ferran Torres. Są też tacy, którzy są warci 60mln i więcej, jak Neymar. Jak 60mln nie jest wart skrzydłowy, który ma kanadyjkę blisko 1.0, to powiedz mi, który skrzydłowy jest tyle wart?
1
@Kuba_1 Ja coś czuję, że odszczekasz mu bana za fejki, bo ja uważam, że Neymar do Barcy przyjdzie zaraz po podpisaniu przez PSG Dembele
3
@Kuba_1 a skąd pewność, że to fejk?
0
@maroon w tę stronę rasizm nie działa xd
4
@pinasmeister szkoda, że Pogoń nie ma w składzie żadnego czarnoskórego zawodnika. Mogliby powiedzieć, że schodzą do szatni, bo rasizm. No nie przetrenowali tego wariantu xd
1
Stara dobra polska drużyna w europejskich pucharach- traci w ch** bramek wszystkie praktycznie prezentując, po przerwie wielce się rzuca, żeby odrabiać straty. Pod bramką rywala ma pełne gacie. Wpada pierwsza kontra i szybko zapał zgaszony xd
0
@kanver_ mało tego- Pogoń się męczy, oddaje 3 strzały i partaczy, a za chwilę dostaną 5 i 6. To widać, że Gent nogę z gazu zdjął.
2
@FcPortoFan1999 Grosickiego mógł dać na bramkę w drugiej połowie, przynajmniej nogami celnie gra, a gorzej bronic nie będzie
1
@HighestInTheRoom dokładnie. Jak jakikolwiek trener może tłumaczyć bramkarza, który podarował przeciwnikowi 4 gole w 45 minut? Tylko w Polsce chyba, bo ten gość to polski Karius i tyle jak dla mnie
1
21 latek w bramce Pogoni Szczecin, a eksperci w studio mówią, żeby się nad nim nie pastwić, bo to młody chłopak XD chłop jest polskim Kariusem i nikt go nie będzie chwalił, bramkarze w A klasie takich błędów nie robią
2
@mate92 ale że Gent? xD
0
@ObiektywnyKibic121 parametrami fizycznymi, sposobem poruszania się i sprintem mi przypomina właśnie Dembele ale wizją gry zawodników, których wymieniłeś
0
@marcin62 może i się kończy ale założyć się mogę, że Lewy zgarnie kolejne Pichichi
1
@BARCA1899Messi Może masz rację, nie ma się co spieszyć, ma jeszcze całą karierę przed soba. Powolutku szlifować diament