Jarek92Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2023
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Albatros ale po co dalej zaczepiasz? Już i tak monitor cały oplułeś. Nie dyskutuje z głupkami, więc NARA
0
@Albatros dorośnij do dyskusji
2
@DLFCB kurde, strasznie mi Dembele przypomina dryblingiem i z piłką przy nodze ogólnie. Tylko taki lepszy, bo skuteczny i myślący
1
@Veysel ja najbardziej jestem ciekaw Roque. Dawno nie było 9tki w stylu Nazario w Brazylii. Może to akurat nowy Ronaldo? Czego sobie i Wam wszystkim życzę
0
@Albatros ale ty oglądasz mecz czy tylko spamujesz na tym forum licząc na aprobatę? W 1 połowie barca 30% posiadania piłki, zepchnięta na własną połowę, Lewy musiał stać tam, gdzie stała linia obrony tottenhamu, czyli na środku boiska. Z kim miał tam sklepać, jak dostawał lagę? Kogo miał przedryblować stojąc tyłem do dwójki stoperów?
Mam wrażenie, że rozmawiam z gościem, który jest albo ślepy, albo do granic możliwości ułomny.
Miał bramkę z jedynej sytuacji, która mu stworzyli koledzy i powinien mieć asystę, tylko raphinha z 10 metrów przestrzelił. Bramka i asysta to źle przy takiej ilości sytuacji?
Ograniczony umysłowo jesteś i tyle. Wypad ode mnie, nie odpisuj
0
@Cholek18 Według mnie to jest zalecenie Xaviego. Wystarczy zobaczyć jak defensywnym ustawieniem wychodzi od 1 gwizdka- z 1 skrzydłowym i 1 napastnikiem(Gaviego nie liczę, bo nie pokrywał bocznego sektora). Bardzo często wbiegał lewym skrzydłem Balde, ale ile można sprintów przez całe boisko zrobić w obie strony?
Xavi gra to co na koniec sezonu- szybka bramka, murowanie i kontra jak najmniejszą liczą zawodników. W drugiej połowie spróbował taktyki, którą można było zobaczyć w 1 części sezonu i według mnie tak powinniśmy grać. Dostosowywać do przeciwnika to się może drewniane atletico, a nie Barcelona.
0
@Albatros gościu, ogarnij te dziecięce hormony. Nie potrafisz dyskutować, to może lepiej zamilcz. Porównujesz skrzydłowego(dryblera) z lisem pola karnego, robisz z siebie głupka i jak odzew La Ramblii nie jest taki jakiego oczekiwałeś(pan da kilka herbów), to wyzywasz kogoś, kto ci tłumaczy tak podstawowe rzeczy. Daj sobie siana.
2
@Comfortable_ a co zrobiłby Ferran, gdyby nie 16 latek? Bramka po jego podaniu, asysta po jego podaniu XD
0
@Albatros no kuźwa, Lewy zawsze był sępem pola karnego, ale specjalnie dla ciebie ma się zmienić w Neymara? Ogarnij co piszesz XD
Zawsze tak grał i radziłbym się do tego przyzwyczaić, niż wymyślać takie bzdury jak ta o Lewym dryblerze.
I sam pan jesteś pokraka, a umysł 10latka z boiska szkolnego.
0
@MesQueUnClub96 a gdzie Neymar? :D
0
@BARCA1899Messi a co za różnica z kim mecz? Messiemu wybierali mecze w których ma grać? Grał z każdym i każdego robił na dziurę. Czy to drużyny eleganckie czy rzeźnicy z Anglii czy Szkocji
2
@BulaKG ciekawe jakby wyglądał Lewy z Yamalem i Fatim na skrzydłach, a jak Ferran z Raphinhą i "skrzydłowym" Gavim, który grał w środku pola. Przecież w 1 połowie Barca wyglądała jakby kulała na lewą noge, bo graliśmy ustawieniem ze skrzydłami, ale było tylko jedno i to Raphinha, który tradycyjnie nie wygrał nic 1vs1. Wchodzi Yamal i wygrywa z 5 takich pojedynków w 10 minut XD
0
@taxky ale wiesz, że Lewy z takim Yamalem na skrzydle miałby do przerwy hat-tricka? Nie wiem jak można nie widzieć tego, że po wpuszczeniu młodych skrzydłowych, gra przeniosła się na połowę totków?
3
@FcPortoFan1999 przy 2:0 piłka odbija się pod nogi Ledermana na 11 metrze i powinien z pierwszej piłki siatkę rozerwać. Nie wiem co on tam wymyślił, ale zamiast 3:0, jest 2:1 i coś przeczuwam ciężary w rewanżu
0
@BARCA1899Messi Ale Xavi i tak wybierze Raphinhe, a Yamala wpuści na ogony albo na Puchar Króla
1
@Albatros Porównywać skrzydłowego do 9tki XD
0
@Messibestplayerintheworld ten po którego stracie padła jedna z bramek? Czy ten, który przy ataku 3 na 2 obrońców Totków nie oddał piłki do Lewego/Raphinhi?
Według mnie nikt na pochwałę nie zasługuje, a już na pewno nie De Jong
1
@ToshyFCB dokładnie, Barca gra jak ostatnie 12 kolejek w lidze. Strzelić jedną, zamurować, kontrować i liczyć na Ter Stegena, że mecz wyratuje. Ja tu nie widzę ani schematów, ani agresji, ani zapału. Nic w tej grze nie widzę. Jak tak będzie podczas sezonu, to możemy już tyle szczęścia nie mieć i Real po ściągnięciu Mbappe nam odjedzie...
1
@Lucerfi Ale B klasę to Ty szanuj, tam grają ludzie z pasją za piwo i kiełbaskę po meczu
0
@kakusus ale wiesz, "po co nam Neymar, lepiej postawić na Fatiego" xD
Tymczasem Fati 118 meczów, 33 gole i 13 asyst,
0
@Roobo nie zrozumiałeś przekazu
0
@BARCA1899Messi teraz pewnie porobi 7 zmian, wpuści młodych i na nich winę zrzuci na pomeczowej konferencji
3
@Roobo Jak reprezentacja gra gów*o w sparingach to takie same gadanie jest. Później przychodzi mecz o punkty i jest ten sam syf, a nawet gorszy, bo tracimy punkty. Skoro dla ciebie obecna gra Barcelony o niczym nie świadczy, to chyba szkoda dyskutować.
Przeciwnicy Barcelony też mają mecze i treningi w nogach i grają swoje, piłki BARCELONIE nie oddają.
0
@ObiektywnyKibic121 moim zdaniem oni potrafią pokazać geniusz w pobliżu bramki przeciwnik, ale niestety u Xaviego ich średnia pozycja to okolice środkowej linii...
1
@Deviler dał setkę do Raphinhi a ten z 10 metrów strzela w trybuny. Powinno być 2:0, a może nawet 3:0 jakby De Jong nie udawał Forresta Gumpa i oddał piłkę jak szli 3 na 2.
2
@Arczek2001 i wieczne tłumaczenie trenera. Bo sparing, bo to mecz do testowania, do sprawdzania różnych wariantów. Tylko, że Xavi gra cały czas to samo, już dawno Barca nie idzie za ciosem po strzeleniu pierwszej bramki.
1
@MesQueUnClub96 ale wiesz, to Lewy jest najgorszy i do zmiany według niektórych tutaj, a chłop ma skuteczność w polu karnym 100% xD
0
@Salchent co za żart, boki zrywać XD nie znudziło się jeszcze?
0
@BulaKG Dembele już drinka w samolocie do Paryża pije
0
Widać, że Xavi nie ma planu, wychodzi takim samym zestawieniem jak na koniec sezonu i z takim samym nastawieniem- strzelić szybko brameczkę, a potem murowanko i kontra. Ten chłop jest taktycznym betonem