0

@MeMyselfAndI I tak bez końca możemy, skończmy dyskusję, bo ani ja do Ciebie nie dotrę, ani Ty do mnie. Miłej niedzieli

0

@MeMyselfAndI 4000% to manipulacja?! To jest fakt gościu, a nie manipulacja. Poczekajmy jeszcze do transferu Mbappe i będzie 10000%, wtedy też to nazwiesz manipulacją? I będziesz udawał, że wszystko jest ok?
Nie wymieniaj mi ustawionego meczu ligowego w którym wygrał Real, gdzie Barcelona nie dostała karnego przy stanie 2:1 za faul Carvajala na Lewy, a za kilka minut twój klubik dostał karnego na 3:1. Jedyny mecz w którym real był lepszy, a Barca nie dojechała to puchar króla, gdzie dostała baty(chociaż tu też ustawką śmierdziało na kilometr, bo przecież przy stanie 0:0 Barca nie dostała karnego za rękę Alaby). Reszta spotkań Real był tłem, a tak jak wspomniałem, jeden został ustawiony(a może nawet 2?), bo nawet Var nie zareagował( w obu przypadkach wyżej). Nawet z tym nie polemizuj, bo nie ma z czym.

0

@MeMyselfAndI czyli ty też nie masz pewności, że real nie jest traktowany inaczej niż reszta zespołów. Ja to widzę po transferach do i z klubów, a ty interesujesz się tylko swoim klubikiem. Dlatego dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu. Wylałeś tu swoje cyferki z realu, ale problem który jest w LL nie dotyczy tylko Barcelony, a jeszcze 18 klubów.
Jakbyś był kibicem klubu innego niż real, pewnie dyskusję byś podjął, bo tak jak wspomniałem w poprzednim poście- różnica kwot przeznaczonych na transfery jest porażająca, bo sięga 4000%, a nie 30, czy nawet 100%. 4000%!!!!, ty wiesz co to za liczba?
Pozostawiam cię z pytaniem retorycznym i kończę z tobą dyskusję, bo każda dyskusja z fanem realu(na forum czy w normalnym życiu) kończy się tak samo- macie zamknięte głowy i ograniczony zasób informacji ograniczający się do waszego klubiku.
ps. idź na ten wasz notatnik i tam się ciesz cyferkami. Macie wieczny kompleks Barcelony, nawet na jej forum siedzicie, żeby pisać o Realu. Boisko i tak was zweryfikuje w bezpośrednich starciach, bo w LM pewnie znowu grupę śmiechu dostaniecie

0

@MeMyselfAndI pewnie skorumpowana na korzyść Barcelony, bo Real nie potrafi wygrać LL z tak kulejącym klubem, co?
idź tam na ten swój notatniczek, te cyferki, które wrzuciłeś mam gdzieś, dopóki nie wrzucisz takich cyferek pozostałych klubów LL. Nie wmówisz mi, że każdy klub w lidze oprócz realu, jest w katastrofalnej sytuacji finansowej, nie pozwalającej na transfery w wysokości choćby 10-15mln Euro, podczas gdy wielki real może sobie kupować Anglika za 128mln i za chwilę Mekambe za 500mln(wraz z pensją) i Tebas jakimś cudem słówka nie powie, że musicie najpierw sprzedać za 350mln, żeby za tyle samo kupić-każdy klub LL oprócz realu musi takie ruchy wykonać.
Chrzań sobie co chcesz, u sterów ligi jest Madridista i tylko białym taka opcja pasuje, nie widzą w tym żadnego problemu. Chore głowy, którym nie przegadasz w czym jest problem. Rzucą cyferkami ale tylko swojego klubu. Rzuć pozostałymi, to pogadamy

0

@VegetaPolska Jest różnica między proporcjami transferów, a faktem, że Real wydał sam tyle w oknie transferowy, co pozostałe 19 klubów. Dorzucisz do tego Mbappe, który pewnie przyjdzie i różnica będzie 3krotna.
Zresztą argumentujesz to nowym Bernabeu, którego dzisiaj nie ma, Real nie może mieć zysków ze stadionu, który jest w trakcie modernizacji. Rozmawiamy o tu i teraz.
Poza tym piszesz, że Getafe nie daje nic lidze i dlatego nie mają dużych transferów. Tylko nie wiem czy rozumiesz problem. To Barcelona wygrała LL, zgarnęła zatem największą forsę, a mogła sobie do tej pory pozwolić na transfer za 3,4mln Euro. Dla porównania wspomniane Getafe za 7,5mln, a Real Madryt na 128,5(nikogo wcześniej nie sprzedając, co muszą czynić wszystkie inne zespoły) czyli prawie 40krotnie więcej. Nie pojmujesz co się do ciebie pisze i tyle.
To nie jest 10/20/30% więcej, tylko 4000% więcej niż największy konkurent. Naprawdę ani trochę ci to nie śmierdzi? Jakby sytuacja była odwrotna, tzn Real był na miejscu Barcy i odwrotnie, ja bym jako kibic był zażenowany.

1

@zadafcb to jest ta sama zawodniczka(Amerykanka), która płacze wszędzie gdzie popadnie, że kobiety powinny zarabiać tyle co mężczyźni?

0

@VegetaPolska Co ty z Anglią wylatujesz? Co ma Anglia do skorumpowanej LaLigi? Real robi co chce dokładnie jak te kluby z Anglii, podczas gdy 19 pozostałych zespołów, żeby kupić 1 dobrego zawodnika, musi się pozbyć 3-4 innych. Ty jesteś serio aż tak zaślepiony blaskiem zajebist*ści Pereza?
Wam całą robotę Tebas robi, bo Realowi pozwala na wszystko, a 19 zespołom LaLiga hamuje rozwój. Czego ty nie rozumiesz?
Koncertu Taylor Swift(czy jeszcze innych) jako źródło przychodu na transfery liczone w setkach mln Euro nawet nie będę komentował. Nie wiem czy wiesz, ale większość forsy z takiego koncertu to jednak artysta zgarnia, a nie organizator, organizator kupuje udział artysty. Tak jak to przedstawiłeś to wychodzi na to, że artysta za darmo przyjeżdża zagrać i cały zysk do portfela Pereza wlatuje xD
Odklejka madryciaka zawsze mnie zaskakuje, coraz głupsze argumenty. Aż strach pomyśleć, co za 5 minut wymyślisz.

0

@tbas w ogóle nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale według mnie Xavi chce danego zawodnika ściągnąć, żeby go po prostu mieć. Nie ma na te transfery żadnego planu. Efekty widać już po roku, że kilku zawodników wszyscy chcą się pozbyć po zaledwie jednym sezonie. To oznacza, że nie miał na takich zawodników planu, nie myśli o przyszłości, a to też jest taktyka. Może nie ma takiego zmysłu? Jeśli nie ma, to szkoda, bo taki zmysł określa czy ktoś jest dobrym trenerem, czy słabym. Może trener się pomylić raz, ale on bliżej jest jednego udanego transferu niż jednego nieudanego.

0

@VegetaPolska skoro ty piszesz, że finanse klubu są ok, to na 100% tak jest XD
O tym piszę właśnie, kibic Realu z pogardą i wyższością patrzy na innych. W poprzednim poście piszesz, że ostatnio Real wychodzi minimalnie na plus rok do roku, a w kolejnym, że w miejsce 9tki przyjdzie Mbappe XD
Przecież każdy inny klub musiałby sprzedać 15 zawodników, żeby Mbappe ściągnąć, bo Tebas by nie zaakceptował żadnego planu, a Real? Po co? Przecież Tebas wszystko klepnie. Nie widziałem w jego wypowiedziach info, że np. Real nie może sobie pozwolić na ściągnięcie Mbappe za 250mln Euro i na jego pensje(pewnie drugie tyle), że najpierw muszą sprzedać zawodników za 350mln, bo wcześniej kupili jeszcze Belinghama. A Messiego zablokował, chociaż miał przyjść za darmo, bo kontrakt z PSG mu wygasł.
Zaślepione Madryciaki nie widzą takich rzeczy, bo uwierzyli w Pereza jak emeryci w Kaczyńskiego. Kiedyś te eldorado się skończy i zobaczysz jak Barca Realowi odjedzie.

1

@VegetaPolska nie wiem dlaczego Madryciaki mają takie sprane głowy i widzą tylko ten swój piekny herb i białą koszulkę, nic więcej. Jakby prezesem LaLiga był Cules, to byś tu co chwilę płakał jak dziecko.
LaLiga jest ustawiana pod Real a i tak wygrać nie potrafi. Tylko, że kibice Realu są zaślepieni zajebisto*cią ich wielkiego klubu.
Kibic każdego innego klubu potrafi się przyznać do słabej formy drużyny, której kibicuje, czy do jego sytuacji finansowej(tak jak na LR gdzie większość postów to "nie stać nas na tego i tamtego"). Real ma innych kibiców- ten dobry, tego chcemy, tamtego chcemy i w dniu zainteresowania już mogą zarejestrować piłkarza(na co potrzebna jest zgoda wielkiego wodza Tebasa). Pozostałe 19 klubów z ligi na 1 dobrego zawodnika, muszą pozbyć się 3-4 i dopiero wtedy, MOŻE, wielki prezydent Tebas się zgodzi. Dla Realu od razu pieczątkę przybija.
Kibice Realu nie widzą tej patologii, dla mnie niepojętym jest, żeby aż taką kontrolę nad drużynami miał jeden gość i jednocześnie przyznawał się do tego, że jest Madridistą. Wiadomo przez pryzmat czego może podejmować wszystkie dosłownie decyzje. Oczywiście jasne to jest dla wszystkich, oprócz kibiców Realu, dla nich ta relacja jest normalna XD

1

@Ghostface każdy jest inny, dla każdego czas jest prywatny. Jeśli chcą siedzieć i komentować czy się kłócić to to robią. Jesteś psychologiem, że aż tak to ciebie ciekawi?
Może tak zabijają czas lub pozbywają się złych emocji, które zbierają np. w stresującej pracy?

0

@SkilledHydra16 może tym razem coś Messi dzięki niemu ustrzeli. Chociażby 1 gola, bo póki co wypada gorzej niż Ronaldo a też gra w ogórkowej lidze. Oh wait... XD

3

@don'T.R.I.P.e to akurat sygnał, że wódka przeżarła Ci kubki smakowe :D

2

@Compadre czyli jest niewinny xD

4

@macio_944 o 2 w nocy do wódki wszystko dobre :D

0

@LukaszFan ale jednak wiedziałeś na długo przed walką, że zawalczy Najman, a nie Bartman :D

1

@macio_944 przeje**e jak pinokio w tartaku

0

@mkord ciężko "skoczyć" czytanie nazw zawodników? jaki ma sens te zdanie?

0

@mkord są ludzie, dla których 40zł nic nie znaczy i są tacy jak ty co muszą popłakać na forum, bo inni zapłacili 40zł, a ty nie i tobie tnie. Ogarnij te cebulowe komentarze, bo żenada

0

@mkord szkoda mi ludzi takich jak ty, którzy w życiu nic ciekawego do powiedzenia nie mają, tylko, żeby poprawić kogoś za błąd ze smartfona XD

0

@mkord ałć, pierwszy błąd chyba od 5 lat, wygrałeś talon, do wybrania w każdej aptece

3

Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził XD cesarstwo upadło, jesteśmy świadkami historii

1

no i upadło cesarstwo rzymskie... znowu XD

2

Najman odprowadzony przez rzymski garnizon, ten chłop już wygrał tę galę XD

4

"wpuścił Bartmana jak Paulete w 2002" komentarz mistrzostwo hahaha :D

1

@Hasszz a ja mam wtedy większy szacunek do Ciebie i koło się zamyka :D

2

@DCHX influacete to nie wiem, ale inluencer to osoba, która jest znana z tego, że jest znana. Oni sami nie wiedzą kim są i na czym się znają xd

17

@barcelonaLM milionerzy dalej sobie latają odrzutowcami w pojedynkę, a my mamy pić z papierowych kubków i słomek

16

jak ja się cieszę, że nie znam tych wszystkich dzisiejszych gwiazdek zwanych "influencerami" XD

1

@Medium dokładnie tak samo jest z piłką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?