Jasialdinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ShawnC przedłużył żeby być lojalnym wobec BVB żeby na Nim zarobili.
Tak czy siak, musimy kupić stopera, koniecznie. Pomoc i boki obrony po przyjściu Cancelo będą ogarnięte. Stoper, skrzydłowy i napastnik, 3 transfery na już żeby nie zostać w tyle.
0
Jeśli serio Schloterbeck ma 50 mln klauzuli to nie wiem na co czekają... Nie znajdziemy w tych pieniądzach tej klasy zawodnika.
0
A gdyby tak sprzedać Raphinhe i łyknąć Diomande ? ;) na luzie oczywiście...
0
Śledzi ktoś mocnej ligę angielska ? Ten Kroupi to zawodnik na miarę podstawowej 9 w Barcelonie ? Ja szczerze mówiąc nie widziałem żadnego meczu z jego udziałem.
1
@Faro można go dać na fałszywą 9 a za jego plecami Olmo np.
0
Jak byście widzieli transfer Diomande przy jednoczesnym przesunieciu Raphy czy Gordona na fałszywą 9 ?
Gordon
Diomande Raphinha Yamal
Pedri Fe Jong
Cancelo Cubarsi (dziura) Eric
Joan Garcia
0
@partymaker no trzeba Pani przyznać, że ma zacne wymionko :)
Facet kosztem patelni na głowie w domu zyskał chwilę niebiańskich doznań :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Uwielbiam kibiców Barcelony z La Rambli przekreślających okno transferowe 10 czerwca ;)
2
To jeszcze ciorny bramkarz z wywalonym ego i pogromcy duchów gotowa kadra na 26/27 ;)
0
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że klasowych 9 na rynku jest jak na lekarstwo. Czuję że Alvareza nie puszczą i będzie kombinacja gry z fałszywą 9 :) co w mojej ocenie w systemie gry Barcelony nie będzie głupie ;)
1
W związku z tym, że na tej pozycji przeżywaliśmy ogromne męki w ostatnich latach i teraz pierwszy raz od dawna możemy spać spokojnie:
JOAN GARCIA ;)
0
Czuję, że tu będzie powtórka sprzed roku :) za bardzo Arsenal stawia na antyfootball, P$G to wykorzystać może bardzo szybko.
5
Tęskniłem trochę za tym czasem gdzie odświeża się La Ramble co 5 minut ;)
8
Mimo wieloletniej sympatii do Messiego to na mundialu jednak całym sercem za Hiszpanią ;) ! może być po karnych w finale właśnie z Argentyną ;P
0
Jak Oni serio ogarną te transfery to pójdę na mszę dam chyba...
1 skład ---> Garcia - Cancelo, Gvardiol, Cubarsi, Garcia - FDJ, Pedri, Gavi - Raphinha, Alvarez, Yamal
2 skład ---> Tek - Balde, Martin, Araujo, Kounde - Bernal, Olmo, Bernardo Silva - Gordon, Ferran, Fermin
Jeszcze Christensen, Casado, Rashford w obwodzie chocia pewnie i tak ktoś odejdzie.
Trochę jak w Fifie, nie chce się wierzyć.... no ale Szwagry nie takie rzeczy gotowały.
12
Co ma wspólnego Real Madryt i kosmos ?
I tu i tu nie ma atmosfery. (:
1
@Luciano99 z czystym sumieniem dorzucę się do 4-paku.
6
Dla wszystkich, którzy usilnie chcę kupić klasyczną "9" - PSG nie posiada takowej w kadrze i wszyscy widzimy, że można grać pięknie i skutecznie. Mamy zawodników którzy mogą grać na fałszywej 9 i zamiast brnąć na siłę w jakieś Sorlothy itd można pomyśleć o bardziej uniwersalnym zawodniku typ. Diomande, Semenyo, Barcola. (to tylko przykłady, nie moje fantazje.)
0
@bartekvisca Czułameni Wacław
0
Valverde to jakaś rodzina tej babki, która w lesie się przypadkiem na wacka przewróciła i w ciążę zaszła ?
3
@AduŚ07 Do zawodnika Bayernu pasuje teraz chmurka z napisem:
"I kto ma teraz faje w tyłku?"
2
@Frimpong Wysunięty napastnik ;P
1
Po 1 stronie drabinki prawdopodobnie 1/2 Bayern : P$G - przedwczesny finał wg. mnie.
Po Naszej stronie ciężko wskazać kto zagra z Arsenalem ale patrząc na to jak spadła ostatnio forma Arenalu to przy potencjalnym przejściu Atletico mamy szansę na przejście do finału. A finał, to już tylko 1 mecz, wszystko się może zdarzyć....
Z dodatkowych smaczków dnia wczorajszego - co Perez boki obrony wzmocnił to jego, TAA i Caritas piękny sezon, dobrze, że po latach robienia przez Nas głupich transferów to somsiad ma teraz lekki problem. ;) Miłego dnia !
0
@AmigoBlancos dlaczego skoro prezentują obecnie podobny poziom ? Oceniamy obecną formę a nie historię klubu .
0
@AmigoBlancos bez kitu, mam tak samo z drugą drużyną ligi hiszpańskiej.
7
Jeśli On skończy karierę to jedno jest pewne, kogo nie kupią osłabią się na kolejną dekadę. Widać jakie są problemy z tą pozycją, nie ma kozaków na rynku, ostatniego my zgarnęliśmy. Niestety kilka lat jeszcze będzie im dupę ratował, 33 lata u bramkarza to nie tak dużo...
4
@Ignareks Gdyby odszedł On i Ter Stegen to kadra zostanie już oczyszczona z "ery pośmiewiska" :P ale tam do odejścia się robi już kolejka - Balde, Lewy, Ferran, Casado, Christensen.... jest kilku do odstrzału.
1
@Ignareks no myślę, że wygryźć Holendra Bernal da radę szybko :) ale ze sprzedażą FDJ nie będzie tak łatwo :)
1
Garcia - Kounde, Cubarsi, Bastoni, Cancelo - FDJ, Pedri, Olmo - Raphinha, Yamal, Alvarez/Osimhen :D (w moich wyobrażeniach oczywiście) no miałoby to szansę chodzić dobrze :) ale pożyjemy, zobaczymy - to nie FM.