3

Jak Adriano przychodził też marudziliście ;] a okazał się super Jokerem ;) teraz będzie tak samo, zobaczycie - sprawdzi się i będzie z Niego pociecha na lata ;)

0

FC Barcelona, Szachtar Donieck, CSKA Moskwa, AS Monaco

1

kiedyś to był XAVI, teraz jest tylko Xavi.... Potrzeba świeżości :) licze po cichu na Koke ;) bo Rakitic tego nie pociągnie z Iniestą.

0

Jak dla mnie super :) Dobry napastnik i rządny zemsty na Realu :P drzwi otwarte ! do tego Cuadrado, Marquinhos i (marzenie) Vidal i skład super ;)

0

a De Gea po wczorajszym kapitalnym meczu w Madrycie jeszcze bardziej sie w ManU umocnił ;) nie ma szans, że odejdzie :)

0

Jak były propozycje kandydatów to wszyscy : TER STEGEN TER STEGEN !!
A teraz jak jest jakas jedna, nie wiadomo jeszcze czy prawdziwa decyzja to juz nie lubicie Niemców i ze wolicie kogo innego.
Nie ma co szukac kwadratowych jaj :) dobry grajek, młody i z perspektywami na gwiazde :) W Realu gra 2 Niemców i nie jeden mecz wygrali, Khedira nawet nam strzelil cos ;) Ja jak najbardziej za ! ;) Grajek na lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?