6

@draxidox nie zapomnij domu na zime ocieplic :)

5

Pora umierać, Dembele mowi - to juz wiele ale, ze po hiszpańsku :o kosmos...

1

@Pawel13sz Ja jestem dobrej myśli, są jeszcze te dźwignie finansowe i Alemany trzyma nad tym piecze. Myślę, że finalnie będzie pozytywnie.

12

@Pawel13sz to nie jest dobre info, o ile jest prawdziwe. Tak czy siak, Frankiego trzeba pożegnać, nie gra na miarę pensji, którą będzie pobierał.

5

@tomek8756 powiedział co wiedział, a broda wisi jak pipa indyczce - pewnie z braku jedzenia. Kretyn.

0

@Nhyz no mam nadzieję, że dźwignia w tym pomoże i przede wszystkim odejdzie chociaż połowa tego szrotu....

0

@Rysiu Gaya to by go już posadził na ławce w tym sezonie

0

@Culer_1906 albo Grimaldo

3

@Kwiatek67 wolałbym w przyszłym roku już kupić kogoś kto wejdzie z marszu do wyjściowej 11 i posadzi Albę na ławkę w roli zmiennika zamiast teraz za 10 mln brać drewnianego rezerwowego, który od Desta tam lepiej nie zagra ;)

0

@tbas też wolę go na skrzydle, zastanawia mnie tylko jakby chodziło takie zestawienie ataku ;)

7

Jeśli faktycznie przyjdzie jeszcze Lewy, Kounde i Azpi to można Alemanemu pomnik za życia stawiać ;) lewą obronę bym sobie Alonso odpuścił w tym roku, Alba da rade i Dest zagra w ostateczności ;)

0

Myślicie, że Xavi zagra kiedyś w przodzie - Dembele Ansu Raphinha ?

0

@Lucassito nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ze Nico rozegrał juz spotkania w ubiegłym sezonie i w zadnym zle nie wypadl. O jego rozwoj na tej pozycji jestem spokojny ;)

0

Ja bym nie szukal nikogo w miejsce Busquetsa, Nico sobie dobrze poradzi ;) do tego Gavi, Pedri, Torre - OJ pomoc to my mamy na lata obsadzona :)

0

Czy na polsacie cyfrowym badz nc+ obejrze ?

1

@pyra92 też oglądałem, Milan zaraz po Barcy mój drugi ulubiony klub - bardzo dobry zawodnik.

2

@Derean dobry zawodnik ;) 60 mln to dużo ale mają się dogadać, że prajsik plus zawodnik (Depay, Dest)

0

Ciekawe czy Braithwite po transferze Raphinhi i RL9 dalej będzie "walczył" o miejsce w składzie :)

0

@pyra92 akurat w przypadku City finansami bym się nie martwił :D heh

0

@FCB24 to jeszcze nie koniec zakupów ;) podobno Leao z Milanu ma duże szanse, żeby tam trafić :)

2

@Kondziubarca jeśli to prawda (w co wątpię) o szybciutko znaleźć mu bilecik do Manchesteru. :)

0

Kto to w końcu przylecial z tych Niemiec ? Dopiero zlapałem telefon ;)

1

@ViscaBarca123 te mendy są do wszystkiego zdolne ale u Nas mają grać Ci, którzy o tym marzą :) jeśli zdecyduje się odejść to ADIOS ! już kilku tak zdecydowało i dziś plują sobie w brodę w PSV i gdzieś tam jeszcze (Moriba)

0

Mamy Here We Go ! :) oferta spora ale księgowi z La Rambli nie trafili.
Ja się mega jaram tym transferem - Ansu, Dembele i Raphinha- wreszcie kozak skrzydła :)

1

Coś cicho z Naszym killerem Martinem B. Ciekawe co z Nim wymyślą. Patrząc na jego chęć odejścia to chyba jedyne co to rozwiązanie kontraktu.

0

@Cule1234 chociaż wypożyczyć, może za rok ktoś się nabierze

15

@Pablit dzięki, również pozdrawiam :)

0

@Pablit Torres, Collado, Abde oraz zawodnikami z barcy B np. Fabio Blanco. - co Ty chcesz tym zwojować w Europie ? a nawet w samej Hiszpanii - jak zadowalają Cie wyniki z zeszłego sezonu to spoko - mnie nie :)

1

Dobrze, że zobaczyłem źródło ;P

0

@Bogan za 20 jest spokojnie do wyjęcia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?