1

@PatrykBarcelona 4:55 bedzie git, szybkie piwo i do seansu :D

2

@Gitarkafcb ja tam rano wstaje, nie bede odgrzewal kotleta :) przypadkiem gdzies uslysze i po zabawie :D

0

@Xxxbarca4ever nie jest Nam wtedy potrzebny :)

0

@ricardo0705 ja czuje ze Kounde zagosci na prawej obronie ;)

4

@VamosRakieta tylko wczoraj byl, dzis jest prima sort ;)

0

Spokojnie Thomas, jeszcze Azpilicueta i dajemy Wam spokoj ;)

1

Bardzo mnie ciekawi czy Xavi nie chce Kounde na prawej obronie ;)
Kounde Araujo Christensen Alba

0

No i takie dni lubie. Sobota, godzina 9.30 i wjezdza Gerard ;) miłego dnia !

0

@Emhyr moze tak byc, oby cos ruszylo bo czlowiek "odwykł" od takich spokojnych wieczorow ;)

0

Gerard jakis dzis malo aktywny (:

0

@Bocheno1 a kto powiedział, że żartowałem ? ;)

1

@Maciek069 widać, że mało jeszcze wiesz i patrzysz tylko na nazwiska ;) popatrz w jego statystyki z ostatnich kilku lat i się włącz wtedy do dyskusji bo teraz to ja tylko jednego "placka" widzę w tym temacie..

6

Inigo Martinez to od lat "Pan Stoper" i ja jestem bardzo na tak ;) ! - nie zapraszam do dyskusji ;)

5

@ViscaBarca123 no nareszcie ! nie chciało mi się tego pisać :D masz 100% racji, to jeden z najlepszych stoperów w lidze i ma mega warunki fizyczne. Wielu się jeszcze zdziwi jak z Araujo będą tworzyć parę stoperów ;)

4

Inigo Martinez to bardzo dobra opcja do uzupełnienia składu za nieduże pieniądze - 31 lat na stopera to wiek gdzie jeszcze 3-4 lata pogra na poziomie wystarczającym do poziomu LaLiga :) Parę podstawowych stoperów zapewne stworzą Araujo i Christensen, jest Garcia i Pique - nie potrzebny kolejny Kounde biorąc pod uwagę jeszcze transfer Azpilicuety. Za rok można się rozejrzeć za Topowym obroncą jak odejdzie np. Pique. Martinez na ten momet i rolę w zespole to dobry kandydat, lepiej wzmocnić boki obrony.

6

@Damian11 nie ma sensu ściągać kolejnego Lengleta, to po pierwsze :) po drugie, ten zawodnik nie znajduje się na liście potencjalnych wzmocnień zamiast Kounde.

0

@pioz123 Wynik może nie ale bramek traciliśmy masę...

1

@pioz123 Tą obronę też musimy wzmocnić bo będą wyniki po 7-5 (:
Strach pomyśleć co będzie jak któryś się wysypie...

0

@PeteR10 aktualnie to nawet 6 :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A już niedługo:
OJO OJO Calma Kounde ! - i kolejny nerwowy wieczór na Rambli

0

Patrząc na to jak się Chelsea wzmocniła i jak osłabiła to Kounde ma do wyboru :
1. Walkę o Mistrzostwo Hiszpanii i daleką fazę LM z Barceloną
2. Walkę o top 4 w Premier League i wyjście z grupy LM z Chelsea

2

@Roafson24 dokładnie, nie potrzeba wtedy Alonsów czy innych Tagliafików ściągać ;)

2

@Clue to pierwszy, niezaprzeczalny argument ! Ja dopisałem dwa, mniej ważne, dodatkowe... :)

5

@Clue i jest bardzo dobry ;) ! do tego młodziak

4

@Kondziubarca mamy 200 mln na transfery, Alemanego w biurze i skończymy tylko z Azpim ? idź dalej spać :)

1

Zaraz Romero wstanie i Nam wszystko wyjaśni :) :D

3

@Mazi Zarówno pierwsza, jak i druga część Twojej wypowiedzi o kant dupy potłuc...
1. Tak, Nico będzie grać na pozycji Busquetsa i robi to dobrze.
2. Ja czuję dumę, nie dyskomfort.

1

Nicolás Tagliafico joins Olympique Lyon, done deal and here we go ! [Fabrizio Romano]

Jedno drewno mniej w kolejce ;)

11

@bari_94 mysle ze nie wroci do Barcelony ponieważ jest blisko transferu do City (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?