0

@Pablit Memphis był z Xavim pół roku i za przeproszeniem - gó*** grał :) Ansu kontuzja i ziostajemy z Dembele i Braitwhitem, genialnie....

1

@KochamInieste jest Naszej Ekstraklapy - level hard :D

7

Jeżeli to prawda z Memphisem to dla mnie bardzo dobry ruch, gdyby nie strzelane rzuty karne to bardzo przeciętny sezon w Barcelonie. Przyszedł za darmo, może ze 20-30 mln jeszcze się na Nim zarobi :)

1

@Bogan ale póki co Nikt tych 72 czy tam 75 mln nie potwierdził :) to kupa kasy ale czasy się zmieniły, Real zapłacił za Touchameniego kupe kasy i też nikt nie wie co to będzie :) kupowanie zawodników za 30-40 mln skończyło się w dniu odejścia Neya do tych pał z Paryża

1

@batoon dokładnie, porównywanie Bartomeu do Lporty z Alemanym jest niedorzeczne. Jeden już Nas kiedyś z kłopotów wyciągnął, drugi, wszyscy wiemy.
Spokojem napawa mnie osoba Alemanego, nie ma drugiego takiego fachowca w europejskiej piłce.

5

@david89 jesteś pracownikiem księgowości w klubie, że znasz lepiej Nasze finanse od chociażby Mateu ? przestańcie w końcu ludzie krytykować te transfery i kwoty, gdyby ich nie było stać, to by nie składali ofert...

0

@gontex diesel

0

@gontex posiadałem, byłem zadowolony, przez 2 lata zero awarii, same podstawowe naprawy oleje, filtry itd.

0

@TheNekro94 ostatnio mało bo kontuzja - wcześniej do 39 lat cały czas na TOP poziomie :)

1

Wszystkich, którzy krytykują wiek Roberta - Zlatan ma 40 lat, niedługo 41 - resztę sobie dopowiedzcie ;)

7

@Janiama Idealnie ujęte ;)

2

@Cule1234 dział księgowy La Rambli się załamie, już przeliczone 72 mln a tu taki pstryk.

7

@Hubsao dlatego my kupujemy Raphinhe a nie Sterlinga, głowa dramat :D

Swoją drogą, cycek fajny ;)

1

@MesQueUnClub96 też pomyślałem, że to chyba jedyna opcja.

0

Jakaś transmisja sparingu z Olotem będzie w środę ?

1

@Hubsao i ćwierćfinał Ligi Europy 2x z rzędu ;)

9

Pisanie, że bez sensu ściągać Raphinhe bo boki obrony są do ogarnięcia jest troszkę na wyrost w obecnym czasie ;) Nie znamy taktyki jaka Xavi będzie grał w kolejnym sezonie, jeśli 3 obrońcami to Raphinha śmiało na wahadle może grać, jeśli 4-3-3 to potrzeba Nam i tak 2 skrzydłowych + 2 do rotacji a ze zdrowiem Ansu i Dembele nigdy nic nie wiadomo :) wg mnie transfer konieczny. Co do obrony, Alemany to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, nie kupiłby jednego zawodnika za 70 mln nie mając pewności, że inne pozycje też wzmocni, On najlepiej wie co, jak i za ile ma zrobić ;) spokojnie....

0

@Antimadridista_WR ja wiem, czy on taki lepszy :) w sumie Grimaldo w dobrym klubie się jeszcze nie sprawdził a Alonso od lat w jednym z najlepszych klubów w Anglii :)

4

Ale ten Kyrgios to Swir :D psuje specjalnie pilki zeby sie odegrac na swoich :D

1

@Culer_1906 mowili ze jeden transfer jest do zrewlizowania bez 2 dzwigni, dzis info, ze najpierw Raphinha, pozniej Dembouz. Raphinha zostal w Londynie, nie polecial z drużyną. Obstawiam, ze o Niego chodzi.

4

@Lola120 do tego Ferran Auba i byc moze Dembele - atak obsadzony solidnie, pomocnikow mamy ;) czas na obrone bo tam byl dramat.

7

@Lola120 facet wykręcił solidny wynik w słabiutkim Leeds, ktore utrzymalo sie w ostatniej kolejce, u Nas bedzie mogl rozwinac skrzydla zdecydowanie bardziej :) ja jestem bardzo optymistycznie nastawiony :)

3

@Patrykl145 jego rozsialo dobrze na pewno :)

2

@kkbarca dobre źródło, moze nie najlepsze ale solidne ;)

2

@norbi77 uwielbiam Lotka :D a tekst "napluj mi w dupe Grubasie" za kazdym razem mi sie przypomina w pewnej sytuacji :D

1

@PatrychoO to prawda, 3 pozycje w ataku swietnie obstawione :)

1

Novak z kazdym kolejnym meczem lepszy, im bardziej zmęczony tym lepiej gra :) MASZYNA !

0

Strasznie smutno i spokojnie bez tych chaotycznych informacji Gerarda :) zadnego OJO przez caly dzien, czlowiek sie za bardzo przyzwyczail :)

1

Norrie ma mniejszą paletke. :--)

0

@mateusz1989VeB co gorsze, większość tak uważa... równie niepokojące.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?