Jasialdinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Culer_1906 z Monaco to inny Pan by się Nam przydał ;) Pan Badiashile
1
@macio_944 ciężko to nawet nazwać źródłem :)
0
Informacja dla wszystkich czekających na prezentację Roberta od 8 rano - w Miami jest teraz 06:16 - może jeszcze spać ;)
0
@agaFCB ok, dzięki ;) !
0
@paweldunajecfcb Lewy - ostatni sezon pokazał jak wygląda gra bez dobrej "9" :) Wbuty Messiego wchodzi szybciutko Pedri a za Suareza nie mieliśmy nikogo - paraliż w ataku.
0
Mecz z Interem Miami będzie gdzieś transmitowany ? :) z Realem pokazuje Polsat Sport a tutaj nie ma żadnej info :)
9
80 mln za ten kawal drewna :o masakra, jak nie Bayern...
0
@Encore tragedia.... Wlosi pod swoich szykuja bo w lidze tez maja takie payebutane parkiety...
2
@Suzu pomocnik Aston Villi - mlody ogromny talent :) czy potrzebny ? Tak ale nie teraz jeszcze.
0
@tristan87 same wyjazdy na jesieni :)
0
@kiper09 w tym meczu Lewy pewnie i tak nie zagra :) z Realem na szczęście z soboty na niedziele :)
0
@Arczek2001 mamy Alemanego, On tak zrobi, ze jeszcze w Realu kogos wyrejestruje :-)
0
Nie wiem czy Robert jest gotowy na rywalizacje w ataku z potężnym Duńczykiem... Moze sie nie przebić. :/
4
To co, dzis Kounde czy dzień przerwy xD ?
0
@supraomnes1 bramkarz - Real
Obrona - Real
Pomoc - chyba Barcelona
Atak - Barcelona
0
Kun z Rakowa ma jakas kontuzje ze nie ma go w ogole w kadrze meczowej ?
0
@kamiVeB nie :) moze byc jakies here we go sooon ale nie wiadomosc oficjalna ;)
0
Az ciężko sobie wyobrazic pierwsza 3 ataku:
Lewy na pewno a dalej ? Ansu, Dembele, Raphinha, Torres, Auba - no ma w kim wybierać Xavi....
4
Jesli to prawda ze Lewy fichado to szybko obrona w przyszlym tygodniu i do gry :D poważnie mówiąc to mam nadzieje, ze Alemany i Lapcio maja dopracowane wszystko tak, ze nie bedzie problemu z zarejestrowaniem zawodnikow :) dobrze ze jest Alemany,to dodaje pewności :)
0
To będą intensywne 4 tygodnie, 13 - 14 rusza liga i skład powinien być do tego czasu kompletny :) bardzo jestem ciekaw....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Marcelinho99 idź pooglądaj plakaty swojego idola ;)
A w rozmowy do których nie masz nic sensownego do napisania się nie wcinaj, to niegrzeczne.
1
@Rewolucja123 czuję, że o mnie chodzi. Czytasz ze zrozumieniem ?
Napisałem, że w roli zmiennika - gorszy od Puiga na pewno nie będzie a do 1 składu nikt go nie przymierza. Czytajmy to co jest napisane a nie to co chcemy przeczytać. Miłego dnia.
0
@Marcelinho99 kupują graczy, którzy są potrzebni i dadzą możliwość walki o trofea, Frankie już miał szansę i nic nie dał, byłem bardzo za Nim na początku ale nie daje Nam poziomu takiego jak sporo młodsi Pedri czy Gavi. To jest moje zdanie, nie musisz się z Nim zgadzać i patrząc na avatar - nie zgodzisz.
0
@Marcelinho99 wskaż miejsce w którym ich porównałem, ok ? Ja tylko twierdzę, że w obecnej sytuacji finansowej trzymanie go nie ma sensu bo mamy kim grać ;) jeśli jego pozostanie w klubie spowoduje brak rejestracji któregoś z nowych wtedy zobaczymy czy wszyscy będziecie tak optymistyczni.
0
@Rewolucja123 coś nie tak z Torre ? Za słaby na zmiennika ?
0
Busquets/Nico
Pedri/Kessie Gavi/Torre - mamy pomoc obsadzoną, myślę, że FDJ jest Nam niepotrzebny obecnie i w jego miejsce nikogo nie ściągną. Gdyby został to prawdopodoibnie będzie tylko rezerwowym a z taką pensją, no cóż... out.
0
@Kidd dlatego, że brali "nazwiska" - teraz biorą zawodników.
0
@Medium napisałem montuje, nie - zmontował :) jeszcze się okienko nie skończyło
2
@patrykzmc2000 śmichy śmiechami ale tam ETH fajną paczkę montuje :)