Jasialdinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wedlug Fabrizio Romano Fabian Ruiz o krok od PSG ! :) okienko Paryżan mi sie podoba w tym roku, bardzo dobry trener, fajne wzmocnienia - bedzie mocne to PSG (:
2
@Deviler pijanemu zawsze dobrze, jutro bedzie gorszy dzień :) tez wlasnie ze szwagrem zaczynamy wieczór :D
2
Po rewanzu z Eintrachtem usunąlem konto na Viaplay bo nie dalo sie tego oglądać. Dzis im dałem druga szanse ale Nasza przygoda potrwa chyba miesiąc... Chelsea nie da sie obejrzeć.
1
@Michael24 dzis odpukac dobrze, 2x przycielo na sekunde.
2
A dla kolejnych przeleknionych rejestracja zawodnikow :
Pewnie kupuja Alonso bo nie moga zarejestrować wczesniejszych 5, zawsze jeden wiecej niezgloszony do kolekcji (:
0
@Suzu Dokladnie, nie daje tyle asyst ale w def. jest bardzo dobry. Do tego dobrze bije stale fragmenty.
0
@macio_944 mam dokladnie tak samo :) zeby to byl jakis no name to ok, mozna sie wahać. Ale to jest naprawde dobry zawodnik grajacy w dobrych klubach a nie Leganes i zwyciezca Ligi Mistrzów.
13
Ten Alonso to przeciez bardzo dobry zawodnik, nie rozumiem kompletnie tak bardzo negatywnych reakcji. Mnóstwo rozegranych spotkan w mocnej Premier League, bardzo dobre warunki fizyczne i dobre 4 lata gry jeszcze na dobrym poziomie. W Lidze Mistrzow z Realem Madyt zagrał bardzo dobrze, nawet strzelil piękna bramkę, ktorej niestety nie uznali...
A przede wszystkim to bedzie tylko zmiennik Alby.... Dajcie chłopu szanse, juz sie kilku skreślało przed transferem a okazali sie pozniej wartosciowi :) np. Paulinho - tez bylo śmiechu co nie miara ze ściągamy szrot z Lodzi.
0
@Janiama Wiesz, ze tak samo czuje. Z obowiązkiem wykupu za rok.
8
Co jak co ale Aneczka to taka muffinka, że głowa mała (:
0
@Matheo23 nie wiem, śmieję się, że znając Nasza ekstraklasę to tak będzie.
1
@VamosRakieta dokładnie, jeśli nie wygra przynajmniej ligi i nie awansuje do 14 lub 12 LM to będzie szybkie Adios.
2
@Kitek1640 z Torresem to bardziej Delete niż Alt.
0
Taki Lech i Raków w przypadku awansu do fazy grupowej to pożyją... ligę zaczną dopiero na wiosnę (:
0
@Zawsze_Wierny chodzi pewnie o to, że nikt klasowy nie zgodzi się grzać ławki, Alba tym bardziej.
3
@Encore oglądałem kilka spotkań Chelsea to On już nie jest taki zły, z Realem w LM zagrał niezły mecz - na zmiennika będzie spoko. Na pewno nie 1 skład (:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nhyz boki obrony - tu ruchy są konieczne, przynajmniej lewa strona. Do tego możliwa wymiana FDJ - Bernardo i dla mnie można ruszać (:
1
@Sgndfcb Uspokój się.
0
@Danielos3122 bramkarz AC Milan - Maignan (:
1
@A4ron masz rację, zamotałem się :) wybaczcie !
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gerard wstawaj !
0
@FCB24 też mi się wydaje, że raczej bez problemu ale gdyby jednak miało się coś pojawić niepokojącego to na pewno nie przy transferze Lewego, Raphinhy, Kounde, Kessiego czy Christensena.
6
Problem z rejestracją graczy może pojawić się od teraz - czyli od potencjalnego zakupu PO, LO, Bernardo itd. - dlatego to wszystko tak zwolniło teraz. Nie podpisaliby w ciągu kilku tyg 5 zawodników za gruba kasę po to, żeby posadzić ich na trybunach. Dajcie na luz i czekajcie, do 1 meczu ligowego jeszcze 10 dni - można w tym czasie wiele jeszcze zmienić. Na pewno będzie się działo ! :D
0
@Criss18Barca niby Ansu zagra na 9 ale jakoś mi się to nie klei :) może Brait zostanie xD
0
@LuQa_ dla mnie mogą i dopłacić, pozbyć sie darmozjadów i zacząć budować silną Barcelonę opartą na solidnych zawodnikach a nie Braithwiteach i Puczach.
0
@D10SLEO w sumie racja, w tej syuacji mógłby Depay zostać bo zaraz z samym Lewym zostaniemy :)
3
Neto --> Bournemouth Here We Go !
Puig --> LA Galaxy Here We Go !
Alemany zaczyna sprzątanie (:
0
Auba byłby zainteresowany grą w Chelsea, pół roku u Nas już mu wystarczy, dziwne...