7

@Peszko07 nie, bo nie zarobimy nic za wypożyczenie i będziemy płacić prawie całe wynagrodzenie ;) wypożyczenie bardziej na "łapanie minut" i potencjalny transfer za rok.

0

@EsteBlanco tak :) we wtorek :)

2

@mekston no ostro zaryzykowałem tym stwierdzeniem, muszę być bardziej ostrożny następnym razem :)

0

Ja w dzisiejszym losowaniu mam tylko 1 życzenie - Szachtar :) reszta obojętnie, chcę tylko zobaczyć mecz Barcelony w Warszawie.

5

@nitey na 100 % nie trafimy na Real, Atletico i Seville ;)

0

@tristan87 dzięki, czyli moja teza poszła się... :D

0

losowanie czasem nie w Paryżu gdzie będą przedstawiciele Chelsioków ?

6

@CulerParaSiempre bylo napisane 100 razy. W poniedziałek o 11 na Animal Planet.

0

@SZYCHA0005 pewnie zostanie w roli zmiennika RL ;) nie ma wysokiej pensji.

1

@Kondziubarca czyli po Bernardo w tym sezonie :)

0

Macie info o czy jakaś stacja transmitować będzie piątkowe losowanie Ligi Europy i Konferencji ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub_87 ja na razie patrzę przez pryzmat tego co widziałem do tej pory po powrocie po kontuzji :)

1

Może się ze mną duża część Rambli nie zgodzić ale Roberto ostatnio TOP forma - bardzo dobrze wygląda na PO. Sam jestem w szoku.

0

@tbas Marsylia z PSG nie może być w 1 grupie

0

@FC1899Barca Milan, Barcelona, Szachtar, Marsylia (:

1

@Kgorecki2500 dobra jest widoczność, bylem na Legii kilka razy, wszystko lux widac.

2

@Kgorecki2500 to prawd, wczoraj płaciłem 250, dziś znajomy 325 zł.

6

@matijas z 4 koszyka to na pewno nie wylosują Szachtara, gwarantuję Ci.

1

Nie chcialem odejścia Auby ale jak teraz czytam, ze to gwarantuje rejestrację Kounde (bardziej Nam potrzebnego) to mam nadzieje, ze operacja szybko zostanie sfinalizowana. Depay bedzie zmiennikiem Roberta.

3

@matirix20 zupełnie inny od pozostałej dwójki, jeśli ominą go kontuzje to może w przyszłości być mocnym kandydatem do ZP - potrafi zrobić różnicę. Na dzień dzisiejszy do Mbappe mu daleko.

0

@szkutnik91 FDJ :D wiadomo od msc :P

0

@JordiAlbion mnie tylko niepokoi ten Frankfurt :D resztę z 1 koszyka chętnie obejrzę.

0

@MesQueUnClub96 też tak myślę :) mam 50 km to i jakiś jeden słabszy przeżyję.

0

@dawo17 3 mecze za 250 zł, za bramką od Łazienkowskiej (Żyleta) s. 109

0

Bilety klepnięte, miałem nie kupować przed losowaniem ale chyba trafi się jakiś ciekawy mecz, w końcu to LM (:

0

Bilety na Szachtar to tylko ze strony Ukraińców można zakupić ? Czy jest strona PL ?

0

@qbsonFCBarca ja czekam na losowanie i szybki atak :D bo na Frankfurty czy inne nie chce mi się jeździć

0

@klopx ktora opcje wybrales ? Sektor itd

0

Jak to jest z tymi biletami na Szachtar? Trzeba wykupic pakiet 3 spotkań czy po losowaniu mozna "wybrać" sobie mecz ? Bo juz rozne opinie kraza w internecie (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?