Jasialdinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Peszko07 nie, bo nie zarobimy nic za wypożyczenie i będziemy płacić prawie całe wynagrodzenie ;) wypożyczenie bardziej na "łapanie minut" i potencjalny transfer za rok.
0
@EsteBlanco tak :) we wtorek :)
2
@mekston no ostro zaryzykowałem tym stwierdzeniem, muszę być bardziej ostrożny następnym razem :)
0
Ja w dzisiejszym losowaniu mam tylko 1 życzenie - Szachtar :) reszta obojętnie, chcę tylko zobaczyć mecz Barcelony w Warszawie.
5
@nitey na 100 % nie trafimy na Real, Atletico i Seville ;)
0
@tristan87 dzięki, czyli moja teza poszła się... :D
0
losowanie czasem nie w Paryżu gdzie będą przedstawiciele Chelsioków ?
6
@CulerParaSiempre bylo napisane 100 razy. W poniedziałek o 11 na Animal Planet.
0
@SZYCHA0005 pewnie zostanie w roli zmiennika RL ;) nie ma wysokiej pensji.
1
@Kondziubarca czyli po Bernardo w tym sezonie :)
0
Macie info o czy jakaś stacja transmitować będzie piątkowe losowanie Ligi Europy i Konferencji ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub_87 ja na razie patrzę przez pryzmat tego co widziałem do tej pory po powrocie po kontuzji :)
1
Może się ze mną duża część Rambli nie zgodzić ale Roberto ostatnio TOP forma - bardzo dobrze wygląda na PO. Sam jestem w szoku.
0
@tbas Marsylia z PSG nie może być w 1 grupie
0
@FC1899Barca Milan, Barcelona, Szachtar, Marsylia (:
1
@Kgorecki2500 dobra jest widoczność, bylem na Legii kilka razy, wszystko lux widac.
2
@Kgorecki2500 to prawd, wczoraj płaciłem 250, dziś znajomy 325 zł.
6
@matijas z 4 koszyka to na pewno nie wylosują Szachtara, gwarantuję Ci.
1
Nie chcialem odejścia Auby ale jak teraz czytam, ze to gwarantuje rejestrację Kounde (bardziej Nam potrzebnego) to mam nadzieje, ze operacja szybko zostanie sfinalizowana. Depay bedzie zmiennikiem Roberta.
3
@matirix20 zupełnie inny od pozostałej dwójki, jeśli ominą go kontuzje to może w przyszłości być mocnym kandydatem do ZP - potrafi zrobić różnicę. Na dzień dzisiejszy do Mbappe mu daleko.
0
@szkutnik91 FDJ :D wiadomo od msc :P
0
@JordiAlbion mnie tylko niepokoi ten Frankfurt :D resztę z 1 koszyka chętnie obejrzę.
0
@MesQueUnClub96 też tak myślę :) mam 50 km to i jakiś jeden słabszy przeżyję.
0
@dawo17 3 mecze za 250 zł, za bramką od Łazienkowskiej (Żyleta) s. 109
0
Bilety klepnięte, miałem nie kupować przed losowaniem ale chyba trafi się jakiś ciekawy mecz, w końcu to LM (:
0
Bilety na Szachtar to tylko ze strony Ukraińców można zakupić ? Czy jest strona PL ?
0
@qbsonFCBarca ja czekam na losowanie i szybki atak :D bo na Frankfurty czy inne nie chce mi się jeździć
0
@klopx ktora opcje wybrales ? Sektor itd
0
Jak to jest z tymi biletami na Szachtar? Trzeba wykupic pakiet 3 spotkań czy po losowaniu mozna "wybrać" sobie mecz ? Bo juz rozne opinie kraza w internecie (: