Jasialdinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BoreekxD chcialoby sie Bernardo ale raczej skonczy sie na jakims LO
4
W limicie wynagrodzeń Barcelona ma wolną kwotę w wysokości 4-5M euro na sprowadzenie bocznego obrońce. [@gerardromero] (1️⃣)
Foyth come to.....
1
@Kwiatek67 jeśli dojdzie i Foyth i Silva to pójdę aż na mszę dam.
1
@Messibestplayerintheworld ja bym chyba jednak wybrał boki obrony, przynajmniej tego Foytha, Roberto to my całego sezonu nie zagramy.
1
@FCB24 i Kuba mocna i Brazylia słaba :)
0
@Xxxbarca4ever no bardzo źle grają, mogą mieć problem z Japończykami jeśli się nie poprawią.
0
Kuba 2:0 Brazylia --> Ciężary Canarinhos
0
@kubix05 Moise Kean tam jest zmiennikiem Vlaho ;) pogra może w pucharze ze dwie pierwsze rundy.
0
@Dominx dzieki
0
O której dziś te losowania ? 13.00 i 14.30 ?
1
@Deviler wstawaj, ze....
A poważnie - oby tak było ! :)
0
@MesQueUnClub_87 obyś miał rację :)
2
Kurczę coś powinno się zacząć dziać w biurach, w niedzielę mecz, za 6 dni koniec okna a u Nas jakoś spokojnie mimo tego, że kadra wg. mnie nie jest jeszcze zamknięta.
0
@lucca87 no zobaczymy jaki Xavi będzie miał na to pomysł :) ja co do awansu nie mam wątpliwości ale meczu z Bayernem troszkę się obawiam, szczególnie w Monachium.
0
@MesQueUnClub_87 Alba mnie strasznie tam razi, mam nadzieję, że jakiś LO jeszcze zawita :) reszta wygląda ale ta taktyka na Bayern Nam nie idzie niestety :/
0
@AlexDark00 Foyth gra również na wahadle :) i ma warunki do tego, wydolny jest bardzo. Ale tak jak pisałem - to tylko mój pomysł, nie musi Ci się podobać ;)
0
@ShawnC bardzo możliwe ale grając 4-3-3 przeciwko skrzydłom Bayernu podpisujemy na siebie wyrok (to tylko moja opinia) :)
0
Jeśli przyjdzie Foyth to jest szansa, że ustawienie 3-4-3 będzie coraz częściej używane (może to metoda na taki Bayern)
..............................Stegen....................
...............Araujo Kounde Christensen....
Foyth .......Pedri ........Frankie ..................Balde
........Raphinha........ Lewy................. Fati
wg. mnie fajnie to może wyglądać, tylko trzeba przetestować to wcześniej, nie w meczu z Bayernem na pewno :)
1
@Sisitoro 2 tygodnie ? Za tydzien okno sie zamyka
1
O awans jestem spokojny ;) Inter nie powinien byc Nam straszny, prawdziwy sprawdzian formy to bedzie 2x Munchen ;)
4
Barca, Bayer, Inter plus w lidze Sevilla, Real, Villareal i Bilbao - ciezki terminarz do konca roku :) ale meczycha sie zapowiadają ;)
0
Hahaaha ruszyla maszyna
0
@Messibestplayerintheworld no ceny tam są zawrotne, Grealish, Isak, teraz za Fofane jakiegoś 70 dają, tragedia...
5
@Janas11224 wynagrodzenia potężnego nie ma, jak mają go oddawać za paczkę fajek to lepiej trzymać, lepszego zmiennika dla Roberta Nam nie trzeba :)
0
@Culer_1906 kase na transfery klub ma, problemem jest FFP ale raczej przy sprzedaży Auby starczy na zarejestrowanie tej 2-ki.
0
@Gaucho przy przyjściu Foytha to obrona będzie się fajnie prezentować:
Foyth Kounde Araujo Alba(chyba, że tu jeszcze zarząd zaskoczy) ;)
1
@LuQa_ ja we wtorek za 250 a wczoraj znajomy już za 325.
0
@MesQueUnClub96 myślę, że okno zakończy się sprzedażą Auby, Desta, Memphisa i rozwiązaniem Duńczyka oraz kupnem Foytha i jakoiegoś LO - Silva raczej już nie zawita w tym okienku a Roberta zastępować będzie Ferran i Ansu.
0
@Amok97 raczej z dowodu każdego sprawdzać nie będą więc można od kogoś odkupić, tylko zabulisz mocno.
0
@EsteBlanco ja jeszcze się złapałem na sektor 109 (żyleta) - pakiet za 250 zł. Fajne miejsce i ładnie widać całe boisko - sprawdziłem już kilka razy.