0

@BoreekxD chcialoby sie Bernardo ale raczej skonczy sie na jakims LO

4

W limicie wynagrodzeń Barcelona ma wolną kwotę w wysokości 4-5M euro na sprowadzenie bocznego obrońce. [@gerardromero] (1️⃣)

Foyth come to.....

1

@Kwiatek67 jeśli dojdzie i Foyth i Silva to pójdę aż na mszę dam.

1

@Messibestplayerintheworld ja bym chyba jednak wybrał boki obrony, przynajmniej tego Foytha, Roberto to my całego sezonu nie zagramy.

1

@FCB24 i Kuba mocna i Brazylia słaba :)

0

@Xxxbarca4ever no bardzo źle grają, mogą mieć problem z Japończykami jeśli się nie poprawią.

0

Kuba 2:0 Brazylia --> Ciężary Canarinhos

0

@kubix05 Moise Kean tam jest zmiennikiem Vlaho ;) pogra może w pucharze ze dwie pierwsze rundy.

0

@Dominx dzieki

0

O której dziś te losowania ? 13.00 i 14.30 ?

1

@Deviler wstawaj, ze....
A poważnie - oby tak było ! :)

0

@MesQueUnClub_87 obyś miał rację :)

2

Kurczę coś powinno się zacząć dziać w biurach, w niedzielę mecz, za 6 dni koniec okna a u Nas jakoś spokojnie mimo tego, że kadra wg. mnie nie jest jeszcze zamknięta.

0

@lucca87 no zobaczymy jaki Xavi będzie miał na to pomysł :) ja co do awansu nie mam wątpliwości ale meczu z Bayernem troszkę się obawiam, szczególnie w Monachium.

0

@MesQueUnClub_87 Alba mnie strasznie tam razi, mam nadzieję, że jakiś LO jeszcze zawita :) reszta wygląda ale ta taktyka na Bayern Nam nie idzie niestety :/

0

@AlexDark00 Foyth gra również na wahadle :) i ma warunki do tego, wydolny jest bardzo. Ale tak jak pisałem - to tylko mój pomysł, nie musi Ci się podobać ;)

0

@ShawnC bardzo możliwe ale grając 4-3-3 przeciwko skrzydłom Bayernu podpisujemy na siebie wyrok (to tylko moja opinia) :)

0

Jeśli przyjdzie Foyth to jest szansa, że ustawienie 3-4-3 będzie coraz częściej używane (może to metoda na taki Bayern)
..............................Stegen....................
...............Araujo Kounde Christensen....
Foyth .......Pedri ........Frankie ..................Balde
........Raphinha........ Lewy................. Fati


wg. mnie fajnie to może wyglądać, tylko trzeba przetestować to wcześniej, nie w meczu z Bayernem na pewno :)


1

@Sisitoro 2 tygodnie ? Za tydzien okno sie zamyka

1

O awans jestem spokojny ;) Inter nie powinien byc Nam straszny, prawdziwy sprawdzian formy to bedzie 2x Munchen ;)

4

Barca, Bayer, Inter plus w lidze Sevilla, Real, Villareal i Bilbao - ciezki terminarz do konca roku :) ale meczycha sie zapowiadają ;)

0

Hahaaha ruszyla maszyna

0

@Messibestplayerintheworld no ceny tam są zawrotne, Grealish, Isak, teraz za Fofane jakiegoś 70 dają, tragedia...

5

@Janas11224 wynagrodzenia potężnego nie ma, jak mają go oddawać za paczkę fajek to lepiej trzymać, lepszego zmiennika dla Roberta Nam nie trzeba :)

0

@Culer_1906 kase na transfery klub ma, problemem jest FFP ale raczej przy sprzedaży Auby starczy na zarejestrowanie tej 2-ki.

0

@Gaucho przy przyjściu Foytha to obrona będzie się fajnie prezentować:
Foyth Kounde Araujo Alba(chyba, że tu jeszcze zarząd zaskoczy) ;)

1

@LuQa_ ja we wtorek za 250 a wczoraj znajomy już za 325.

0

@MesQueUnClub96 myślę, że okno zakończy się sprzedażą Auby, Desta, Memphisa i rozwiązaniem Duńczyka oraz kupnem Foytha i jakoiegoś LO - Silva raczej już nie zawita w tym okienku a Roberta zastępować będzie Ferran i Ansu.

0

@Amok97 raczej z dowodu każdego sprawdzać nie będą więc można od kogoś odkupić, tylko zabulisz mocno.

0

@EsteBlanco ja jeszcze się złapałem na sektor 109 (żyleta) - pakiet za 250 zł. Fajne miejsce i ładnie widać całe boisko - sprawdziłem już kilka razy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?