Jasialdinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sliwka i Kaczmarek to nie wiem co robia w tej kadrze...
0
@Pawel13sz 1 wrzesnia o 23.59
0
@Dembouz1899 ja najwiekszych emocji znajac Nas klub spodziewam sie w czwartek ;)
0
@Donowitz ja ;) w tym okienku we wszystko jestem w stanie uwierzyc. Nie wierzyłem w Lewego, Raphinhe, Kounde itd. Mam nauczkę.
0
@PanAgenda2030 serio Leicester ? Bo teraz sa nisko ?
0
@peetwithbarca poczytaj nizej, maja juz zastępcę.
2
@LuQa_ jemu nic nie pasuje ;) dobrze, ze DeJong zostaje bo juz bylby za Realem :D
7
@Marcelinho99 wazne, ze Ty wiesz lepiej.
0
@kamil_veb taka ze bedzie solidny zmiennik Balde a kasa zostanie rzucona na hit w postaci B. Silvy.
0
@MesQueUnClub96 jak gral to robil to bardzo dobrze, w klubie i kadrze. Nizej @Janiama ladnie wszystko przedstawil.
0
Dembele tez 3/4 Rambli sprzedawalo ;) Xavi go chcial i ma niekwestionowane miejsce w pierwszym skladzie i gra bardzo dobrze. Jezeli Xavi chce Meuniera to znaczy ze ten profil pasuje mu do jego Barcelony :) nie na marne gral w PSG czy BVB a nie Celcie czy Betisie ;)
7
@DzizuSS na transfery maja kase, chodzi o zwolnienie miejsca do FFP.
9
Gerard Pique:
"Pewnego razu Puyol wracał po kontuzji, a kiedy wrócił na boisko to powiedziałem mu 'Witamy z powrotem kapitanie'. Odpowiedział:
- Zamknij się i skup się na meczu!
0
@tristan87 to Alba już SE pograł :D
0
Komentarz usunięty
3
@AmigoBlancos niesłychane.
2
@Schoogs Bayern, City, Arsenal, PSG, Roma.
0
Jakie macie oczekiwania na ostatnie 3 dni okienka ? (:
0
Ciekaw jestem czy wzmocnimy 2 boki obrony jeszcze :) zostaly 3 dni do konca okna, bedzie sie dzialo !
0
@kiper09 po co ? Widzisz terminarz :) przyda sie jak nie wiem. Lepiej sprzedac Desta i Depaya i wzmocnic boki obrony.
0
Fofana Here We Go ;) kolejny transfer przeplacony 2x - 75 mln.
1
@KlimO ja to jade i chyba na Celtic, jak juz zaplacilem :D piona !
4
14.09.2022 18.45 - Szachtar : Celtic
11.10.2022 21.00 - Szachtar : Real
02.11.2022 18.45 - Szachtar : Lipsk
2
@Janiama zobacz jakie to spotkania :D sama smietanka
3
Ale pazdziernik bedzie cudowny :D
Bilbao, Villareal, Real, Valencia, Bayern, Inter x2 :D no miodzio jak nie wiem.
0
Jak nie Napoli to Inter kupon Ci....
0
@Emhyr szczerze mowiac ogladalem kilka spotkan ligi francuskiej i jest to naprawde solidny zawodnik :) czy na miare Barcelony, nie wiem.
1
Francja przegrywala 16:23 i wygrala seta xD
0
@paweldunajecfcb sprawdz na oficjalnej stronie klubu :) tak jak teraz na Szachtar
0
@J4no wbrew pozorom to pogromow moze nie byc, bardziej sie boje, ze wstydu narobia z Austria i Hapoelem