3

Sliwka i Kaczmarek to nie wiem co robia w tej kadrze...

0

@Pawel13sz 1 wrzesnia o 23.59

0

@Dembouz1899 ja najwiekszych emocji znajac Nas klub spodziewam sie w czwartek ;)

0

@Donowitz ja ;) w tym okienku we wszystko jestem w stanie uwierzyc. Nie wierzyłem w Lewego, Raphinhe, Kounde itd. Mam nauczkę.

0

@PanAgenda2030 serio Leicester ? Bo teraz sa nisko ?

0

@peetwithbarca poczytaj nizej, maja juz zastępcę.

2

@LuQa_ jemu nic nie pasuje ;) dobrze, ze DeJong zostaje bo juz bylby za Realem :D

7

@Marcelinho99 wazne, ze Ty wiesz lepiej.

0

@kamil_veb taka ze bedzie solidny zmiennik Balde a kasa zostanie rzucona na hit w postaci B. Silvy.

0

@MesQueUnClub96 jak gral to robil to bardzo dobrze, w klubie i kadrze. Nizej @Janiama ladnie wszystko przedstawil.

0

Dembele tez 3/4 Rambli sprzedawalo ;) Xavi go chcial i ma niekwestionowane miejsce w pierwszym skladzie i gra bardzo dobrze. Jezeli Xavi chce Meuniera to znaczy ze ten profil pasuje mu do jego Barcelony :) nie na marne gral w PSG czy BVB a nie Celcie czy Betisie ;)

7

@DzizuSS na transfery maja kase, chodzi o zwolnienie miejsca do FFP.

9

Gerard Pique:

"Pewnego razu Puyol wracał po kontuzji, a kiedy wrócił na boisko to powiedziałem mu 'Witamy z powrotem kapitanie'. Odpowiedział:

- Zamknij się i skup się na meczu!

0

@tristan87 to Alba już SE pograł :D

0

Komentarz usunięty

3

@AmigoBlancos niesłychane.

2

@Schoogs Bayern, City, Arsenal, PSG, Roma.

0

Jakie macie oczekiwania na ostatnie 3 dni okienka ? (:

0

Ciekaw jestem czy wzmocnimy 2 boki obrony jeszcze :) zostaly 3 dni do konca okna, bedzie sie dzialo !

0

@kiper09 po co ? Widzisz terminarz :) przyda sie jak nie wiem. Lepiej sprzedac Desta i Depaya i wzmocnic boki obrony.

0

Fofana Here We Go ;) kolejny transfer przeplacony 2x - 75 mln.

1

@KlimO ja to jade i chyba na Celtic, jak juz zaplacilem :D piona !

4

14.09.2022 18.45 - Szachtar : Celtic
11.10.2022 21.00 - Szachtar : Real
02.11.2022 18.45 - Szachtar : Lipsk

2

@Janiama zobacz jakie to spotkania :D sama smietanka

3

Ale pazdziernik bedzie cudowny :D
Bilbao, Villareal, Real, Valencia, Bayern, Inter x2 :D no miodzio jak nie wiem.

0

Jak nie Napoli to Inter kupon Ci....

0

@Emhyr szczerze mowiac ogladalem kilka spotkan ligi francuskiej i jest to naprawde solidny zawodnik :) czy na miare Barcelony, nie wiem.

1

Francja przegrywala 16:23 i wygrala seta xD

0

@paweldunajecfcb sprawdz na oficjalnej stronie klubu :) tak jak teraz na Szachtar

0

@J4no wbrew pozorom to pogromow moze nie byc, bardziej sie boje, ze wstydu narobia z Austria i Hapoelem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?