Jasialdinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakoś dziś dziwnie spokojnie w klubie :P
2
@Suzu
Tebas !
Co?
Ty wiesz co....
0
@Omoziu walić to :) psy szczekają Barca jedzie dalej ! i nigdy nie upadnie ;) !
0
@Kidd no to jest jedyny problem, że trafił na 2 kozaka :) ale jest to zawodnik który może sprawić niespodziankę :)
0
@Kidd Gomez może zagościć w 1 składzie, kawał gracza !
0
12.15 - zaraz Gerard się przebudzi ;) ! dziś i jutro 2 gorące dni.
1
@kuz a ja nie.
0
@patrickjacob trochę szmatławiec ale prawdopodobnie tak się skończy :) wtedy dozgonny szacun dla Nich !
0
@Criss18Barca skąd taki głupi pomysł ?
5
@kibic1899 tak tak, tylko jak pracownicy tego nie zrobią to zakład pracy pier****** i będzie po wszystkich debatach (:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@taris a co znow madrego napisal ?
1
@macio_944 dokladnie, na dzien dzisiejszy tylko Bayern i City sa ciut wyżej niz reszta. Mecze Realu ciezko wytlumaczyc ale kiedys to pier****** musi.
1
@cules100pro Victoria June
2
@Marcelinho99 bzdury to Ty piszesz koleżko, dokladnie bylo tak jak nizej napisano, byl juz prawie w PSG ale Barto sypnął sianem jak kombajn i milosc do Barcelony sie zapalila. Pozniej tydzien przed dymisja przedłużył mu kontrakt na chorych warunkach. Teraz z tej milosci w zaden sposób nie chce pomoc klubowi. Niech spada....
2
Pan Bigos przypomnial juz dzis, ze o 21 Real gra o Superpuchar za zwycięstwo w LM oraz, ze Barcelona mogla tez w Nim grac gdyby nie odpadła z Eintrachtem - z ktorym to dzis Real zagra w finale za wygranie LM w zeszlym sezonie ?
1
@Peciak jak Ty mnie żeś Peciak zaimponowal w tej chwili !
0
@pero1983 czas do 1 wrzesnia ale zrobia to do najblizszej soboty
1
@Vebrol mam dziwne przeczucie, że nie wywieziemy medalu z tego turnieju...
2
@Firestone 物事が起こる
5
@pluszek odpowiedź jest też aktualna - ogarnij się :)
1
@Herato nie ma
21
@MarcinVeB10 Jesteś wstrętnym pisiorem ?
0
@diego2021 Jeszcze Alonso i Bernardo :D
A tak poważnie, skład będzie budowany na lata więc w zimę czy kolejne lato bym się żadnych większych ruchów nie spodziewał :)
1
@Deviler 3:1 Barcelona : x2 Lewy i 1x Gavi
7
@MesQueUnClub96 Pan Blancos chcial skromnie zaznaczyc (90 raz w tym tygodniu) ze jutro Real gra mecz o Superpuchar za wygrana w Lidze Mistrzow.
0
@daniel32778 to ciesz się z sąsiadów :) klatka schodowa jest od chodzenia a nie trzymania tam rzeczy ;)
0
@Aragorn33 Bernardo może zagrać też na skrzydle :) a trzymać zbyt dużą liczbę zawodników ofensywnych też nie ma według mnie sensu. Ale to tylko moje zdanie :)
0
Jeśli przyjdzie Silva to bym pożegnał Aube i Depaya w miarę możliwości, przy absencji Lewego możemy zagrać tam Fatim a w najgorszym przypadku Ferranem jak Pep w City - bez typowej 9.
0
@Vhaeraun pomocnik ale i na skrzydełku zagra (: