1

Jakoś dziś dziwnie spokojnie w klubie :P

2

@Suzu
Tebas !
Co?
Ty wiesz co....

0

@Omoziu walić to :) psy szczekają Barca jedzie dalej ! i nigdy nie upadnie ;) !

0

@Kidd no to jest jedyny problem, że trafił na 2 kozaka :) ale jest to zawodnik który może sprawić niespodziankę :)

0

@Kidd Gomez może zagościć w 1 składzie, kawał gracza !

0

12.15 - zaraz Gerard się przebudzi ;) ! dziś i jutro 2 gorące dni.

1

@kuz a ja nie.

0

@patrickjacob trochę szmatławiec ale prawdopodobnie tak się skończy :) wtedy dozgonny szacun dla Nich !

0

@Criss18Barca skąd taki głupi pomysł ?

5

@kibic1899 tak tak, tylko jak pracownicy tego nie zrobią to zakład pracy pier****** i będzie po wszystkich debatach (:

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@taris a co znow madrego napisal ?

1

@macio_944 dokladnie, na dzien dzisiejszy tylko Bayern i City sa ciut wyżej niz reszta. Mecze Realu ciezko wytlumaczyc ale kiedys to pier****** musi.

1

@cules100pro Victoria June

2

@Marcelinho99 bzdury to Ty piszesz koleżko, dokladnie bylo tak jak nizej napisano, byl juz prawie w PSG ale Barto sypnął sianem jak kombajn i milosc do Barcelony sie zapalila. Pozniej tydzien przed dymisja przedłużył mu kontrakt na chorych warunkach. Teraz z tej milosci w zaden sposób nie chce pomoc klubowi. Niech spada....

2

Pan Bigos przypomnial juz dzis, ze o 21 Real gra o Superpuchar za zwycięstwo w LM oraz, ze Barcelona mogla tez w Nim grac gdyby nie odpadła z Eintrachtem - z ktorym to dzis Real zagra w finale za wygranie LM w zeszlym sezonie ?

1

@Peciak jak Ty mnie żeś Peciak zaimponowal w tej chwili !

0

@pero1983 czas do 1 wrzesnia ale zrobia to do najblizszej soboty

1

@Vebrol mam dziwne przeczucie, że nie wywieziemy medalu z tego turnieju...

2

@Firestone 物事が起こる

5

@pluszek odpowiedź jest też aktualna - ogarnij się :)

1

@Herato nie ma

21

@MarcinVeB10 Jesteś wstrętnym pisiorem ?

0

@diego2021 Jeszcze Alonso i Bernardo :D
A tak poważnie, skład będzie budowany na lata więc w zimę czy kolejne lato bym się żadnych większych ruchów nie spodziewał :)

1

@Deviler 3:1 Barcelona : x2 Lewy i 1x Gavi

7

@MesQueUnClub96 Pan Blancos chcial skromnie zaznaczyc (90 raz w tym tygodniu) ze jutro Real gra mecz o Superpuchar za wygrana w Lidze Mistrzow.

0

@daniel32778 to ciesz się z sąsiadów :) klatka schodowa jest od chodzenia a nie trzymania tam rzeczy ;)

0

@Aragorn33 Bernardo może zagrać też na skrzydle :) a trzymać zbyt dużą liczbę zawodników ofensywnych też nie ma według mnie sensu. Ale to tylko moje zdanie :)

0

Jeśli przyjdzie Silva to bym pożegnał Aube i Depaya w miarę możliwości, przy absencji Lewego możemy zagrać tam Fatim a w najgorszym przypadku Ferranem jak Pep w City - bez typowej 9.

0

@Vhaeraun pomocnik ale i na skrzydełku zagra (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?