0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarcinVeB10 teraz będziesz pamiętał :D

0

@MarcinVeB10 dziwisz się :) ? to tak jakbyś zostawił otwarty samochód przed blokiem (:

0

Ta kasa to pewnie z tej "czwartej" dźwigni :D hahah

0

@Culer_1906 dokładnie, dobry klub na złapanie rytmu :)

3

@A_Gomesinho_21 ja myślę, że TOP 4 w tym sezonie to City Liverpool Tottenham i Arsenal :)

3

@kuz nie ma czegoś takiego jak czwarta dźwignia a Bernardo może uda się zarejestrować przy obniżeniu pensji Pique, Busiego i tego nieszczęśnika De Jonga.

5

@mokrychlopiec Nie musi wygrywać wszystkiego - w pierwszym sezonie wystarczy krajowe podwórko i walka w LM a nie 8-2 z Bayernem (:

3

@Ali3231 Nico wypożyczenie, Torre Barca B, Pjanic widownia - i robi się normalna ilość (:

0

@dariooo w przypadku klubu piłkarskiego za sprzedażą nie idzie tylko to co wpływa na konto. ;) ale nie chce mi się tłumaczyć bo i tak nie ma sensu.

0

@kuz Romero podawał, że kolejne % Barca studios i obniżka pensji Pique i Busquetsa

16

@jq91 Was to sieją chyba :)

2

@dariooo a zwiększenie budżetu płacowego ? Ty chyba za dużo Fify i FM'a używasz ;) nie ma o czym gadać, żal tylko czytać takie farmazony i wstyd, że to kibic Barcelony.

2

@dariooo następny....
po 1. nie wiesz ile brakuje.
po 2. nie ma 4 dźwigni.
po 3. można sprzedać zawodników żeby zarejestrować kolejnych.
po 4. skończ pisać głupoty.

0

@Mocher91 i będziesz spokojnie oczekiwał ;) ! luzik.

10

@Mocher91 pośmiewiskiem tego sezonu to są takie komentarze (:
Nie zdziw się jak jeszcze Alonso dadzą radę zarejestrować a o resztę się nie bój.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

Czyli Miralem zostaje z obniżką pensji.
Według mnie dobra decyzja żeby się rozwijać :) - wróci za rok już bardziej ograny a u Nas nie ma co się oszukiwać, dużo by nie zagrał. Może dzięki temu za rok wejdzie w buty Busiego ;) Powodzenia Nico !

0

@sonek Chochołowskie zawsze spoko (:

48

Można Pique lubić bądź nie ale drugiego takiego Cule nie ma w klubie na dzień dzisiejszy i prędko nie będzie.

2

@Medium Monaco według mnie.

11

Fabrizio Romano donosi, że Barcelona przygotowuje już ofertę za Bernardo Silvę, a Gerard Romero informuje, że Portugalczyk szuka już domu w Barcelonie.

W tym okienku to już nie wypada napisać, że nie wierzę, więc napiszę - Witaj Bernando ! :D Culer (:

3

@cules100pro zaskakuje mnie skąd u nich te 2 lata, gdzie oni to wyczytali (: ameby.

0

@lucca87
1. Lewandowski więcej niż 25 goli w lidze? tak
2. Dembele więcej niż 20 g+a w lidze tak
3. Barcelona więcej niż 85 goli w lidze tak
4. Barcelona mniej goli straconych niż 32 w lidze tak
5. Pedri więcej niż 12 g+a w lidze nie

5

@Kondziubarca dokładnie, ma grać w Barcy B a trenować i być w rytmie 1 drużyny :)

7

@Kessie jak dla mnie to 9/10 - brakowało takiego konia w klubie :) Bardzo dobry transfer ! Siła to jedno ale ma też ciąg na bramkę i technikę :)

1

@FC1899Barca Możliwe - Kalong czy Kulong - latający pies ;) oglądałem o tym ostatnio coś na Discovery :D

1

Gdyby doszlo do tego trój-transferu to Wam powiem, ze Verratti w City to byloby dobre wzmocnienie. U Nas tez Bernardo super :) najgorzej wyszłoby na tym PSG :D

0

@Damian11 cos wczesniej pisali, ze 19.15

0

Na Polsacie tylko mecz a prezentacja na Barca TV ? (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?