Jasialdinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarcinVeB10 teraz będziesz pamiętał :D
0
@MarcinVeB10 dziwisz się :) ? to tak jakbyś zostawił otwarty samochód przed blokiem (:
0
Ta kasa to pewnie z tej "czwartej" dźwigni :D hahah
0
@Culer_1906 dokładnie, dobry klub na złapanie rytmu :)
3
@A_Gomesinho_21 ja myślę, że TOP 4 w tym sezonie to City Liverpool Tottenham i Arsenal :)
3
@kuz nie ma czegoś takiego jak czwarta dźwignia a Bernardo może uda się zarejestrować przy obniżeniu pensji Pique, Busiego i tego nieszczęśnika De Jonga.
5
@mokrychlopiec Nie musi wygrywać wszystkiego - w pierwszym sezonie wystarczy krajowe podwórko i walka w LM a nie 8-2 z Bayernem (:
3
@Ali3231 Nico wypożyczenie, Torre Barca B, Pjanic widownia - i robi się normalna ilość (:
0
@dariooo w przypadku klubu piłkarskiego za sprzedażą nie idzie tylko to co wpływa na konto. ;) ale nie chce mi się tłumaczyć bo i tak nie ma sensu.
0
@kuz Romero podawał, że kolejne % Barca studios i obniżka pensji Pique i Busquetsa
16
@jq91 Was to sieją chyba :)
2
@dariooo a zwiększenie budżetu płacowego ? Ty chyba za dużo Fify i FM'a używasz ;) nie ma o czym gadać, żal tylko czytać takie farmazony i wstyd, że to kibic Barcelony.
2
@dariooo następny....
po 1. nie wiesz ile brakuje.
po 2. nie ma 4 dźwigni.
po 3. można sprzedać zawodników żeby zarejestrować kolejnych.
po 4. skończ pisać głupoty.
0
@Mocher91 i będziesz spokojnie oczekiwał ;) ! luzik.
10
@Mocher91 pośmiewiskiem tego sezonu to są takie komentarze (:
Nie zdziw się jak jeszcze Alonso dadzą radę zarejestrować a o resztę się nie bój.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
Czyli Miralem zostaje z obniżką pensji.
Według mnie dobra decyzja żeby się rozwijać :) - wróci za rok już bardziej ograny a u Nas nie ma co się oszukiwać, dużo by nie zagrał. Może dzięki temu za rok wejdzie w buty Busiego ;) Powodzenia Nico !
0
@sonek Chochołowskie zawsze spoko (:
48
Można Pique lubić bądź nie ale drugiego takiego Cule nie ma w klubie na dzień dzisiejszy i prędko nie będzie.
2
@Medium Monaco według mnie.
11
Fabrizio Romano donosi, że Barcelona przygotowuje już ofertę za Bernardo Silvę, a Gerard Romero informuje, że Portugalczyk szuka już domu w Barcelonie.
W tym okienku to już nie wypada napisać, że nie wierzę, więc napiszę - Witaj Bernando ! :D Culer (:
3
@cules100pro zaskakuje mnie skąd u nich te 2 lata, gdzie oni to wyczytali (: ameby.
0
@lucca87
1. Lewandowski więcej niż 25 goli w lidze? tak
2. Dembele więcej niż 20 g+a w lidze tak
3. Barcelona więcej niż 85 goli w lidze tak
4. Barcelona mniej goli straconych niż 32 w lidze tak
5. Pedri więcej niż 12 g+a w lidze nie
5
@Kondziubarca dokładnie, ma grać w Barcy B a trenować i być w rytmie 1 drużyny :)
7
@Kessie jak dla mnie to 9/10 - brakowało takiego konia w klubie :) Bardzo dobry transfer ! Siła to jedno ale ma też ciąg na bramkę i technikę :)
1
@FC1899Barca Możliwe - Kalong czy Kulong - latający pies ;) oglądałem o tym ostatnio coś na Discovery :D
1
Gdyby doszlo do tego trój-transferu to Wam powiem, ze Verratti w City to byloby dobre wzmocnienie. U Nas tez Bernardo super :) najgorzej wyszłoby na tym PSG :D
0
@Damian11 cos wczesniej pisali, ze 19.15
0
Na Polsacie tylko mecz a prezentacja na Barca TV ? (: