Jasialdinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 dziś będzie długi dzień ;) oby z happy endem bo jutro już może być po ptokach...
0
@pioz123 też myślę, że okno transferowe skończymy na Azpim i ŚO :) De Jong raczej zostanie bo Bernardo to już może być za dużo na jedno okno :)
2
@pioz123 Mam tak samo, oby tylko szybko skompletować kadrę żeby dobrze się przygotować do Ligi i Ligi Mistrzów :) a to już niedługo. Do końca lipca powinno być wszystko zamknięte ale wątpię, że się uda.
0
@Messibestplayerintheworld ten trzeci to mógłby być drugi :) pierwszego żaden nie wygryzie :)
0
@lucca87 oczy krFawiOM...
5
@JurnyGerwazy Musi być grubo skoro kilku z Nich woli u Nas zatruwać powietrze niż tam ;)
0
William Saliba - zawodnik na miarę Barcelony czy drugi Lenglet ?
Proszę o Wasze opinie bo nie oglądam kompletnie Arsenalu :)
3
Czyli przyszlosc Kounde wyjasni sie jutro ;) mozna isc spac, szybciej zleci :D dobrej nocy wszystkim Cules !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sulimo Dokładnie, niech kupią Christensena xdddd
1
Według niemieckiego Sky Sports Borussii Dortmund został zaoferowany - Luis Suarez ! Urugwajczyk miałby zastąpić Sebastiana Hallera
2
@Kgorecki2500 heh, dokładnie :D
3
Paolo Dybala oficjalnie zawodnikiem Romy [Fabrizio Romano]
Ciekawy ruch, ciekaw jestem jak będzie się prezentował pod wodzą Mourinho ;)
1
@Culer_1906 czego się spodziewać więcej po kibicach tego klubu, nie ma ani jednego, który by nie irytował...
1
@mrboom dziekuje ! :)
0
@mrboom nie mam w pracy Eleven :D hehh
0
Czy macie jakiś link do powtórki całego meczu w dobrej jakości, niestety syn nie dał w nocy obejrzeć :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Edison Cavani porozumiał się wstępnie z Villarealem co do umowy indywidualnej, jest bardzo blisko przenosin do drużyny Żółtej Łodzi podwodnej. [Marca]
Lewandowski, Benzema, Cavani.... zapowiada się ciekawy sezon.
2
@donleoJR nie, szykowany jest na EC
0
@Malibu widocznie mamy odmienne wyobrażenie wybitnie dobrego sezonu :D chociaż tak jak mówiłem, zły nie był ;)
1
@PatriBarca no zły nie był ale do poziomu reprezentowania Barcelony nigdy nie doszedł i nie dojdzie :)
7
@AllBundy Lenglet, mówi Ci to coś :D ?
1
@Kondziubarca no tak mi się wydawało, że to koń dobry do gry ;) dzieki !
0
Żul taki podatny na urazy ? Ja z tego co kojarzę to grał prawie cały czas :)
0
@kamilop na ataku też zagra jak go wystawisz, jego nominalna pozycja to PO i przestańmy wystawiać zawodników na pozycjach, które nie są ich nominalnymi bo już graliśmy Griezmannami itd na skrzydłach.
0
@kamilop Alba i Azpi to 2 inne pozycje :)
0
@AmigoBlancos jeden normalny
1
@Culer_1906 hahahh xD
1
@Culer_1906 podobno w granicach 80 mln - także na pewno odpada a szkoda, bo jest kozaczkiem ;)