1

@Lionel_Messi10 dziś będzie długi dzień ;) oby z happy endem bo jutro już może być po ptokach...

0

@pioz123 też myślę, że okno transferowe skończymy na Azpim i ŚO :) De Jong raczej zostanie bo Bernardo to już może być za dużo na jedno okno :)

2

@pioz123 Mam tak samo, oby tylko szybko skompletować kadrę żeby dobrze się przygotować do Ligi i Ligi Mistrzów :) a to już niedługo. Do końca lipca powinno być wszystko zamknięte ale wątpię, że się uda.

0

@Messibestplayerintheworld ten trzeci to mógłby być drugi :) pierwszego żaden nie wygryzie :)

0

@lucca87 oczy krFawiOM...

5

@JurnyGerwazy Musi być grubo skoro kilku z Nich woli u Nas zatruwać powietrze niż tam ;)

0

William Saliba - zawodnik na miarę Barcelony czy drugi Lenglet ?
Proszę o Wasze opinie bo nie oglądam kompletnie Arsenalu :)

3

Czyli przyszlosc Kounde wyjasni sie jutro ;) mozna isc spac, szybciej zleci :D dobrej nocy wszystkim Cules !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sulimo Dokładnie, niech kupią Christensena xdddd

1

Według niemieckiego Sky Sports Borussii Dortmund został zaoferowany - Luis Suarez ! Urugwajczyk miałby zastąpić Sebastiana Hallera

2

@Kgorecki2500 heh, dokładnie :D

3

Paolo Dybala oficjalnie zawodnikiem Romy [Fabrizio Romano]
Ciekawy ruch, ciekaw jestem jak będzie się prezentował pod wodzą Mourinho ;)

1

@Culer_1906 czego się spodziewać więcej po kibicach tego klubu, nie ma ani jednego, który by nie irytował...

1

@mrboom dziekuje ! :)

0

@mrboom nie mam w pracy Eleven :D hehh

0

Czy macie jakiś link do powtórki całego meczu w dobrej jakości, niestety syn nie dał w nocy obejrzeć :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Edison Cavani porozumiał się wstępnie z Villarealem co do umowy indywidualnej, jest bardzo blisko przenosin do drużyny Żółtej Łodzi podwodnej. [Marca]

Lewandowski, Benzema, Cavani.... zapowiada się ciekawy sezon.

2

@donleoJR nie, szykowany jest na EC

0

@Malibu widocznie mamy odmienne wyobrażenie wybitnie dobrego sezonu :D chociaż tak jak mówiłem, zły nie był ;)

1

@PatriBarca no zły nie był ale do poziomu reprezentowania Barcelony nigdy nie doszedł i nie dojdzie :)

7

@AllBundy Lenglet, mówi Ci to coś :D ?

1

@Kondziubarca no tak mi się wydawało, że to koń dobry do gry ;) dzieki !

0

Żul taki podatny na urazy ? Ja z tego co kojarzę to grał prawie cały czas :)

0

@kamilop na ataku też zagra jak go wystawisz, jego nominalna pozycja to PO i przestańmy wystawiać zawodników na pozycjach, które nie są ich nominalnymi bo już graliśmy Griezmannami itd na skrzydłach.

0

@kamilop Alba i Azpi to 2 inne pozycje :)

0

@AmigoBlancos jeden normalny

1

@Culer_1906 hahahh xD

1

@Culer_1906 podobno w granicach 80 mln - także na pewno odpada a szkoda, bo jest kozaczkiem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?