0

@HighestInTheRoom Sądzę, że sufit mu się spadł na głowę.

0

@Kamiloza91 w pierwszej 3 myślę że by było ;)

18

Koeman, o Bartomeu: "Dla mnie był bardzo dobrym prezydentem Barçy." [@EduPolo] (2️⃣)

Bo Cię zatrudnił, poziom jego rządów jest taki sam jak Twojego trenowania - żaden.

0

Romero dziś jeszcze nie kazał zapinać się w pasy ?

6

@Lionel_Messi10 bardzo dobrze :) wierzę, że może być zawodnikiem wyjściowej 11tki pod wodzą Xaviego :)

0

@Culer_1906 wg. mnie zostanie włączony w operację z Chelsea :) wielu zawodników łączonych jest z transakcją między klubami - zobaczymy co z tego wyjdzie :)

2

@TheNekro94 Djoko - im bardziej zajechany tym lepszy ;)

4

@Transu96 a po co nam to drewno za prawie 100 M ?

0

@macio_944 Romero powinien mieć TIER 2 już dawno za to "mydlenie oczu" :)

1

@abram3k nie martw się, nie przyjdzie :)

0

Di Maria, Pogba - może być ciekawie w Juve ;) tylko obrona się sypie :)

0

@tristan87 no i ten trener może dać im upragniony tytuł LM jeśli dokonają dobrych transferów :)

1

@gumaz pierwsze 5 lat super, później da się żyć ale troszkę rutyna wchodzi :) generalnie jestem zadowolony, polecam :D

0

@gumaz zawsze żonka gotuje na 2 dni :) podzielę się :D

0

@MesQueUnClub96 schabik w sosie chrzanowym z ziemniaczkami i ogóreczkiem kiszonym ;)

1

@Deviler Braithwite ale to lot w drugą stronę :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciekawe kiedy zacznie się "hot day" Gerarda R.

0

@Kondziubarca jeżeli nie obniży wynagrodzenia to sprzedać z czystym sumieniem. Nie gra na miarę pensji, którą ma pobierać.

6

@AmigoBlancos napisał, że chce a nie, że to zrobi i jest na to ogromna szansa - dzielenie się marzeniami i planami na kolejny sezon to nie pompowanie balonika.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@draxidox cały pislam ;) co rząd powie to tak ma być :D ciemnota...

0

@eXi może teraz podstawili :) rano nie było jeszcze

0

@ObiwanKenobi ok, dzięki. Zawsze na flashscore podają transmisje ale dziś nic nie ma :)

1

Czy jest gdzieś dziś transmisja meczu Lecha ?

0

@Kgorecki2500 jego z całym szacunkiem - nie liczę :) poza tym podejrzewam, że u Xaviego wróci psocić w pomocy.

0

@JimMorrisonFCB ufff, uspokoiłeś mnie :) dobrze, że mamy tak pewne i sprawdzone źródło na LR :)

0

Ciekaw jestem jak Xavi ustawi Naszą linię obrony ;) o ile boki jestem w stanie zrozumieć - przy transferach Azpilicuety i Alonso będzie 2 lewych i 2 prawych obrońców. Robi się jednak ścisk w środku przy przyjściu Kounde - Pique, Araujo, Eric, Christensen - 5 ŚO. Jeden z Nich będzie cały sezon przyspawany do ławki, tylko który? Araujo i Kounde raczej podstawowa 2 stoperów, zostaje 3.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

33

@Pawel13sz wygląda jakby wrócił z wypożyczenia w Bayernie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?