Jasialdinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom Sądzę, że sufit mu się spadł na głowę.
0
@Kamiloza91 w pierwszej 3 myślę że by było ;)
18
Koeman, o Bartomeu: "Dla mnie był bardzo dobrym prezydentem Barçy." [@EduPolo] (2️⃣)
Bo Cię zatrudnił, poziom jego rządów jest taki sam jak Twojego trenowania - żaden.
0
Romero dziś jeszcze nie kazał zapinać się w pasy ?
6
@Lionel_Messi10 bardzo dobrze :) wierzę, że może być zawodnikiem wyjściowej 11tki pod wodzą Xaviego :)
0
@Culer_1906 wg. mnie zostanie włączony w operację z Chelsea :) wielu zawodników łączonych jest z transakcją między klubami - zobaczymy co z tego wyjdzie :)
2
@TheNekro94 Djoko - im bardziej zajechany tym lepszy ;)
4
@Transu96 a po co nam to drewno za prawie 100 M ?
0
@macio_944 Romero powinien mieć TIER 2 już dawno za to "mydlenie oczu" :)
1
@abram3k nie martw się, nie przyjdzie :)
0
Di Maria, Pogba - może być ciekawie w Juve ;) tylko obrona się sypie :)
0
@tristan87 no i ten trener może dać im upragniony tytuł LM jeśli dokonają dobrych transferów :)
1
@gumaz pierwsze 5 lat super, później da się żyć ale troszkę rutyna wchodzi :) generalnie jestem zadowolony, polecam :D
0
@gumaz zawsze żonka gotuje na 2 dni :) podzielę się :D
0
@MesQueUnClub96 schabik w sosie chrzanowym z ziemniaczkami i ogóreczkiem kiszonym ;)
1
@Deviler Braithwite ale to lot w drugą stronę :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawe kiedy zacznie się "hot day" Gerarda R.
0
@Kondziubarca jeżeli nie obniży wynagrodzenia to sprzedać z czystym sumieniem. Nie gra na miarę pensji, którą ma pobierać.
6
@AmigoBlancos napisał, że chce a nie, że to zrobi i jest na to ogromna szansa - dzielenie się marzeniami i planami na kolejny sezon to nie pompowanie balonika.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@draxidox cały pislam ;) co rząd powie to tak ma być :D ciemnota...
0
@eXi może teraz podstawili :) rano nie było jeszcze
0
@ObiwanKenobi ok, dzięki. Zawsze na flashscore podają transmisje ale dziś nic nie ma :)
1
Czy jest gdzieś dziś transmisja meczu Lecha ?
0
@Kgorecki2500 jego z całym szacunkiem - nie liczę :) poza tym podejrzewam, że u Xaviego wróci psocić w pomocy.
0
@JimMorrisonFCB ufff, uspokoiłeś mnie :) dobrze, że mamy tak pewne i sprawdzone źródło na LR :)
0
Ciekaw jestem jak Xavi ustawi Naszą linię obrony ;) o ile boki jestem w stanie zrozumieć - przy transferach Azpilicuety i Alonso będzie 2 lewych i 2 prawych obrońców. Robi się jednak ścisk w środku przy przyjściu Kounde - Pique, Araujo, Eric, Christensen - 5 ŚO. Jeden z Nich będzie cały sezon przyspawany do ławki, tylko który? Araujo i Kounde raczej podstawowa 2 stoperów, zostaje 3.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
33
@Pawel13sz wygląda jakby wrócił z wypożyczenia w Bayernie.