1

Komentarz usunięty

1

Anglia - City
Hiszpania - Barcelona
Niemcy - Bayern
Francja - PSG
Włochy - Juventus
Holandia - Ajax
Portugalia - FC Porto

12

Rodzina Kounde jest już w Barcelonie gdzie ogląda jeden z domów. [@gerardromero]

Memphis dobry chłopak - klucze od chaty zostawił ;)

0

@cinero1996 flakon - zawsze w modzie :)

1

@Cule1234 Dobrze, że chociaż zaczynają się pojawiać informacje o jakimś zainteresowaniu :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Emhyr to prawda - z New York Red Bulls też patrze ze Eleven pokazuje z soboty na niedziele :)

7

Dzięki Lewemu będziemy oglądać w tv wszystkie mecze ;)
Gamper na Polsacie Sport.
Mecz z New York Red Bulls na Eleven.

4

@KrystianR nie wiesz kto to Giga Chad ?


ja też nie.

15

@garbovski teraz w modzie są tatuaże "związkowe"
Ona robi na dupie tatoo Chelsea - On na pędzlu Barcelony - dalej to już historia (:

0

@miglanc najlepiej się ogląda "ze środka ;) za nisko jest za blisko, za wysoko - za daleko. :)

35

Gerard Romero: Choć trudno w to uwierzyć, jest już prawie wszystko gotowe, aby Azpilicueta został zawodnikiem Barcelony.

To juz byloby przejechanie Chelsea grubym kołkiem po suchym odbycie....

2

@Rust_Cohle raczej, nie - podobno razem z Raphinha sa blisko Chelsea :(

11

Ja jedyne za co trzymam kciuki w tym sezonie Ligi Mistrzów, to za wylosowanie Szachtara Donieck przez Barcelonę i obejrzenie meczu na żywo w Warszawie :)

1

@Pawel13sz ja mam sentyment do lat gry w 1 klubie :) bardzo szanuję Busquetsa ale na nowego faworyta w szybkim tempie rośnie mi Araujo :)

0

@Seledynowy ja bym chciał tylko raczej nic z tego nie będzie, głowa troszkę słaba w ważniejszych meczach ale na "dół" tabeli byłby ok wg. mnie

0

@MesQueUnClub_87 nie mówię, że w 1 składzie ;) możemy grać:
1. Araujo Kounde Christensen Alba
2. Kounde Araujo Christensen Alba

3

Azpilicueta Nam chyba serio nie jest potrzebny, mamy Desta plus grających dobrze na tej pozycji Araujo i Kounde (wkrótce) :) szukajmy szybko lewego obrońcy bo tam jest dość duża dziura :)

1

@mateusz1989VeB może się tak skończyć, oboje mają problemy ostatnio :))

1

@MarcinVeB10 Brazzers - podobno ostry gwałt na Rayo Vallecano się szykuje...

0

@jeyx77x myslisz, ze bedziemy grac 3-4-3 ?

2

A moze Xavi zaskoczy i Araujo bedzie PO :) ? Widze, ze ufa mu na tej pozycji (: Rudigera tam ladnie zezlomowal :)

2

Slaby ten Lewy, 45 min i bez gola....
A tak powaznie, dobre 45 min Polaka ;)

Raphinha wjezdza z buta do wyjsciowej 11tki.

3

@SmoothCriminal z Ter Stegenem to nie szalej :D

0

Mamy zarys wyjsciowej 11 :)
Mats - Kounde Araujo Christensen Alba - Busi Pedri Gavi - Fati Lewy Raphinha :) czuje ze tak bedzie :)

1

Swoja droga nie tylko Alemany dyma Chelsea :) Arsenal dzis 4:0 :D

0

Gooooooool :D Raphinha ale okno !!!

19

5 rano, niedziela a Vini dalej ryj paskudny :)

4

Oby tylko Chelsea nie zaczela sie interesować Grealishem.....

0

Takze jedno z dwóch spotkan na weekend w plecy (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?