Jasialdinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
Anglia - City
Hiszpania - Barcelona
Niemcy - Bayern
Francja - PSG
Włochy - Juventus
Holandia - Ajax
Portugalia - FC Porto
12
Rodzina Kounde jest już w Barcelonie gdzie ogląda jeden z domów. [@gerardromero]
Memphis dobry chłopak - klucze od chaty zostawił ;)
0
@cinero1996 flakon - zawsze w modzie :)
1
@Cule1234 Dobrze, że chociaż zaczynają się pojawiać informacje o jakimś zainteresowaniu :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Emhyr to prawda - z New York Red Bulls też patrze ze Eleven pokazuje z soboty na niedziele :)
7
Dzięki Lewemu będziemy oglądać w tv wszystkie mecze ;)
Gamper na Polsacie Sport.
Mecz z New York Red Bulls na Eleven.
4
@KrystianR nie wiesz kto to Giga Chad ?
ja też nie.
15
@garbovski teraz w modzie są tatuaże "związkowe"
Ona robi na dupie tatoo Chelsea - On na pędzlu Barcelony - dalej to już historia (:
0
@miglanc najlepiej się ogląda "ze środka ;) za nisko jest za blisko, za wysoko - za daleko. :)
35
Gerard Romero: Choć trudno w to uwierzyć, jest już prawie wszystko gotowe, aby Azpilicueta został zawodnikiem Barcelony.
To juz byloby przejechanie Chelsea grubym kołkiem po suchym odbycie....
2
@Rust_Cohle raczej, nie - podobno razem z Raphinha sa blisko Chelsea :(
11
Ja jedyne za co trzymam kciuki w tym sezonie Ligi Mistrzów, to za wylosowanie Szachtara Donieck przez Barcelonę i obejrzenie meczu na żywo w Warszawie :)
1
@Pawel13sz ja mam sentyment do lat gry w 1 klubie :) bardzo szanuję Busquetsa ale na nowego faworyta w szybkim tempie rośnie mi Araujo :)
0
@Seledynowy ja bym chciał tylko raczej nic z tego nie będzie, głowa troszkę słaba w ważniejszych meczach ale na "dół" tabeli byłby ok wg. mnie
0
@MesQueUnClub_87 nie mówię, że w 1 składzie ;) możemy grać:
1. Araujo Kounde Christensen Alba
2. Kounde Araujo Christensen Alba
3
Azpilicueta Nam chyba serio nie jest potrzebny, mamy Desta plus grających dobrze na tej pozycji Araujo i Kounde (wkrótce) :) szukajmy szybko lewego obrońcy bo tam jest dość duża dziura :)
1
@mateusz1989VeB może się tak skończyć, oboje mają problemy ostatnio :))
1
@MarcinVeB10 Brazzers - podobno ostry gwałt na Rayo Vallecano się szykuje...
0
@jeyx77x myslisz, ze bedziemy grac 3-4-3 ?
2
A moze Xavi zaskoczy i Araujo bedzie PO :) ? Widze, ze ufa mu na tej pozycji (: Rudigera tam ladnie zezlomowal :)
2
Slaby ten Lewy, 45 min i bez gola....
A tak powaznie, dobre 45 min Polaka ;)
Raphinha wjezdza z buta do wyjsciowej 11tki.
3
@SmoothCriminal z Ter Stegenem to nie szalej :D
0
Mamy zarys wyjsciowej 11 :)
Mats - Kounde Araujo Christensen Alba - Busi Pedri Gavi - Fati Lewy Raphinha :) czuje ze tak bedzie :)
1
Swoja droga nie tylko Alemany dyma Chelsea :) Arsenal dzis 4:0 :D
0
Gooooooool :D Raphinha ale okno !!!
19
5 rano, niedziela a Vini dalej ryj paskudny :)
4
Oby tylko Chelsea nie zaczela sie interesować Grealishem.....
0
Takze jedno z dwóch spotkan na weekend w plecy (: