8

Tebas kilka dni temu mowil, ze Barca jest na dobrej drodze zeby zglosic zawodników ;) raczej byśmy nie wladowali 150 mln na transfery wiedzac, ze ich nie zarejestrujemy. Calma (: !

0

Chelsea odmówiła rozmów o Azpilicuecie i Alonso, tego 1 troche szkoda ale ja bym sobie odpuścił PO - mamy Desta, Kounde, Araujo i postawił na transfer jakiegos klasowego LO (;

4

@Pawel13sz Alemany :) !

1

@kuz dokładnie, liczą z wzoru Hajty to coś w tym musi być cholercia (:

1

@Arab_ek Liverpool w sobote i United w niedziele

10

@Cule1234 ekonomiści z Madrytu wiedzą lepiej, niektórzy z Rambli też (:

8

@Lionel_Messi10 Daj Boże.

0

Jeśli transfer De Jonga = transfer Bernardo i Azpiego to jadę tam pomogę mu się pakować :) nie dość, że poziomem nie grzeszy to jeszcze pobiera 2 ! pensję pod względem wysokości w całej La Lidze (: - zaraz za (jeszcze lepszy hit!) Edenem Hazardem :D

2

@Messibestplayerintheworld w życiu go nie puszczą za 10 :) może będą chcieli Braita w zestawie plus ew. Umtiti :D

0

Może krzyczeli chała Madryt a Wy już oceniacie....

0

@MesQueUnClub_87 dokładnie tak ;)

1

@TylkoBarca7273 2 "najlepsze" z każdej kolejki.

0

@MesQueUnClub_87 Real jakiś czas temu musiał zrobić podobnie - efekty widzimy ;)

5

@Image nie porównuj Barto do Laporty czy Alemanego, gdyby tamtem wpadł na pomysł dźwigni to pewnie dziś już by nie było o czym pisać :)

15

Przeraża mnie wysyp księgowych na Rambli... Jeżeli tak doświadczeni ludzie jak Alemany, Laporta, Cruyff itd. decydują się na dźwignie, to na pewno wiedzą co robią i że to nie wpłynie negatywnie na dalsze działanie klubu. No ale Polska to typowy kraj cebuli i cebularzy (: na faceebooku też pełno ciekawych komentarzy.

1

@Firestone Prezentacji kolejnego zawodnika może nie wytrzymać :D

0

O której godzinie Żul ma się zaprezentować ?

5

@Messibestplayerintheworld 5 sierpnia - kontrakt i oficjalna rejestracja do pierwszego zespołu ;)

2

Oj w tym roku to chyba oryginał FM'a zakupię ;) tylko czekaj teraz do listopada człowieku...

1

@arsenallondyn0 1. Lewandowski
2. Haaland
3. Mane
4. Raphinha
5. Kounde

0

Obejrze gdzies mecz w tv ?

2

@AmigoBlancos nie wiem co mnie mniej interesuje, ten mecz, czy Twój post o tym spotkaniu (:

0

@Cule1234 lipa :/

1

Na Faceeboku Eleven sports nie ma nigdzie informacji, ze nie bedzie meczu :) to prawda, ze ma nie byc tej transmisji ?

0

@Azi 8 z tej listy na pewno murawy nie powącha w tym sezonie ;)

0

@Jakchcesz z dziadków w 1 składzie potencjalnie będzie tylko Azpi, Alba, Busi i Lewus
:)

49

Dlaczego reprezentację Hiszpanii nazywa się „Cyrkiem”?
Bo są w Niej żonglerze z Barçy, lwy z Bilbao i pajace z Madrytu.

huehue

0

@Survier To prawda, możemy spokojnie wystawić dwie konkurencyjne 11-tki.

1

Z takim składem jak teraz to ja liczę na Mistrza i TOP 4 Ligi Mistrzów, nie ma innej opcji ;) Puchar Króla możemy sobie odpuścić ;D

1

@Rewolucja123 Mats - Azpilicueta Kounde Araujo Alba - Busi Pedri Gavi - Raphinha RL9 Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?