Jasialdinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Tebas kilka dni temu mowil, ze Barca jest na dobrej drodze zeby zglosic zawodników ;) raczej byśmy nie wladowali 150 mln na transfery wiedzac, ze ich nie zarejestrujemy. Calma (: !
0
Chelsea odmówiła rozmów o Azpilicuecie i Alonso, tego 1 troche szkoda ale ja bym sobie odpuścił PO - mamy Desta, Kounde, Araujo i postawił na transfer jakiegos klasowego LO (;
4
@Pawel13sz Alemany :) !
1
@kuz dokładnie, liczą z wzoru Hajty to coś w tym musi być cholercia (:
1
@Arab_ek Liverpool w sobote i United w niedziele
10
@Cule1234 ekonomiści z Madrytu wiedzą lepiej, niektórzy z Rambli też (:
8
@Lionel_Messi10 Daj Boże.
0
Jeśli transfer De Jonga = transfer Bernardo i Azpiego to jadę tam pomogę mu się pakować :) nie dość, że poziomem nie grzeszy to jeszcze pobiera 2 ! pensję pod względem wysokości w całej La Lidze (: - zaraz za (jeszcze lepszy hit!) Edenem Hazardem :D
2
@Messibestplayerintheworld w życiu go nie puszczą za 10 :) może będą chcieli Braita w zestawie plus ew. Umtiti :D
0
Może krzyczeli chała Madryt a Wy już oceniacie....
0
@MesQueUnClub_87 dokładnie tak ;)
1
@TylkoBarca7273 2 "najlepsze" z każdej kolejki.
0
@MesQueUnClub_87 Real jakiś czas temu musiał zrobić podobnie - efekty widzimy ;)
5
@Image nie porównuj Barto do Laporty czy Alemanego, gdyby tamtem wpadł na pomysł dźwigni to pewnie dziś już by nie było o czym pisać :)
15
Przeraża mnie wysyp księgowych na Rambli... Jeżeli tak doświadczeni ludzie jak Alemany, Laporta, Cruyff itd. decydują się na dźwignie, to na pewno wiedzą co robią i że to nie wpłynie negatywnie na dalsze działanie klubu. No ale Polska to typowy kraj cebuli i cebularzy (: na faceebooku też pełno ciekawych komentarzy.
1
@Firestone Prezentacji kolejnego zawodnika może nie wytrzymać :D
0
O której godzinie Żul ma się zaprezentować ?
5
@Messibestplayerintheworld 5 sierpnia - kontrakt i oficjalna rejestracja do pierwszego zespołu ;)
2
Oj w tym roku to chyba oryginał FM'a zakupię ;) tylko czekaj teraz do listopada człowieku...
1
@arsenallondyn0 1. Lewandowski
2. Haaland
3. Mane
4. Raphinha
5. Kounde
0
Obejrze gdzies mecz w tv ?
2
@AmigoBlancos nie wiem co mnie mniej interesuje, ten mecz, czy Twój post o tym spotkaniu (:
0
@Cule1234 lipa :/
1
Na Faceeboku Eleven sports nie ma nigdzie informacji, ze nie bedzie meczu :) to prawda, ze ma nie byc tej transmisji ?
0
@Azi 8 z tej listy na pewno murawy nie powącha w tym sezonie ;)
0
@Jakchcesz z dziadków w 1 składzie potencjalnie będzie tylko Azpi, Alba, Busi i Lewus
:)
49
Dlaczego reprezentację Hiszpanii nazywa się „Cyrkiem”?
Bo są w Niej żonglerze z Barçy, lwy z Bilbao i pajace z Madrytu.
huehue
0
@Survier To prawda, możemy spokojnie wystawić dwie konkurencyjne 11-tki.
1
Z takim składem jak teraz to ja liczę na Mistrza i TOP 4 Ligi Mistrzów, nie ma innej opcji ;) Puchar Króla możemy sobie odpuścić ;D
1
@Rewolucja123 Mats - Azpilicueta Kounde Araujo Alba - Busi Pedri Gavi - Raphinha RL9 Dembele