0

Boli Panie Neville? Ma bolec !

0

Jedno jest pewne, do konca sierpnia z Barcelona nie bedzie nudy :D za to kocham ten klub :) Visca el Barca, Visca el Laporta, Visca el Alemany, Visca el Xavi i Visca el CATALONIA !!!

0

To jeszcze Dembele, Roberto i Kounde ;)

1

@Deeespacito ok dzieki :) nie jestem w tym temacie kompletnie obeznany ;)

0

Moze glupie pytanie ale mozemy zarejestrować wszystkich nowych a pominac np. Desta ? (Tylko przyklad)

0

@Croocers kto mowi o kupowaniu kogos?

11

Z dwojga zawodnikow Auba - Depay zdecydowanie wole Aube ale jesli za 33- letniego napastnika zarobimy 25 mln biorac go za darmo to bedzie dobry deal :) I tak bylby tylko rezerwowym.

0

@taris Xavi powiedzial ze Auba jest nie do ruszenia. A Wy dalej swoje....

3

@Pawel13sz poczekajmy na lepsze zrodlo ;)

1

@Emhyr Bellerin to od lat dobry zawodnik, myślę, że na swojej pozycji klasę wyżej od Desta :) przede wszystkim dobra gra w obronie.

1

@Pawel13sz Dzięki :)

4

@marcinK0000 nie muszą być rejestrowani w nowym sezonie i prawdopodobnie nie będą ;)

1

@Pawel13sz pojawił się gdzieś temat, że ktoś go chce ? bo umknęło mi

0

@HypeR zostało 5.

4

@Pawel13sz nie ma, że się oczekuje. Dziś ma być odpowiedź, co Oni chcą jutro przed meczem to zrobić ?

0

@ObiektywnyKibic121 Liga powiedziała czego chce - dostała to, co może pójść nie tak?

0

@kuz mam nadzieję ale z tym Tebasem nic nie wiadomo...

0

Gerard, Fabrizio odpalili więc inaczej być nie może ;) ! Jeszcze dziś Alonso klepną i będziecie wszyscy błagać Pana Laporte na kolankach o przebaczenie (:

1

No to dźwignia zamknięta, obniżka Pikeja, ze 3 wyjazdy i do wieczora same rejestracje (: piękny dzień.

0

@Antimadridista_WR porażka w Lidze w tym sezonie z takim składem to będzie katastrofa, podobnie Puchar Króla - mamy 2 wartościowe 11-tki. Na Ligę Mistrzów dałbym jeszcze czas ale 1/4 lub 1/2 jest w 100% do zrobienia.

0

Już się tak niech nie podlizują, poczeka tydzień.

0

@prokofiew też myślę, że nie wydaliby 150 na transfery i nie zgłosili zawodników :) to by się wiązało z oficjalnym upadkiem - wydana kupa kasy z dźwigni i brak wyników sportowych. Znają wymagania Ligi i robią wszystko by je spełnić :) Calma.
Jedyne co wykluczam to nowe transfery :)

0

Jedno chyba możemy sobie uczciwie powiedzieć: więcej transferów raczej nie będzie :)
Jestem przekonany, że zarejestrują wszystkich do końca sierpnia ale na więcej bym nie liczył skoro już są schody :)

0

A ja cały czas mam wrażenie, że nie zarejestrujemy max Roberto :D

0

@kulek22 Romero robi kiedy chce ;) La Liga raczej nie.

0

@kulek22 w nocy mieli to robić ?

1

Oj dziś to rambla będzie odświeżana co minutę (:

0

@Mocher91 wizerunku to my sie predko nie pozbedziemy, ja teraz trzymam kciuki zeby zarejestrować graczy do konca sierpnia i zaczac odbudowę tego wizerunku. Przez przeszlosc obecny okres mamy i tak stracony....

1

Calma, jutro tez jest dzien ;) nawet gdyby 2 czy 3 nie moglo byc zarejestrowanych na ten mecz to jest kogo odstawić na ten mecz (Żul i Christensen po kontuzjach i Roberto z szacunku : D) do konca sierpnia bedzie git.

1

@MesQueUnClub96 raczej by tak wszystkich nie wolal entuzjastycznie :) ale czekamy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?