Jasialdinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boli Panie Neville? Ma bolec !
0
Jedno jest pewne, do konca sierpnia z Barcelona nie bedzie nudy :D za to kocham ten klub :) Visca el Barca, Visca el Laporta, Visca el Alemany, Visca el Xavi i Visca el CATALONIA !!!
0
To jeszcze Dembele, Roberto i Kounde ;)
1
@Deeespacito ok dzieki :) nie jestem w tym temacie kompletnie obeznany ;)
0
Moze glupie pytanie ale mozemy zarejestrować wszystkich nowych a pominac np. Desta ? (Tylko przyklad)
0
@Croocers kto mowi o kupowaniu kogos?
11
Z dwojga zawodnikow Auba - Depay zdecydowanie wole Aube ale jesli za 33- letniego napastnika zarobimy 25 mln biorac go za darmo to bedzie dobry deal :) I tak bylby tylko rezerwowym.
0
@taris Xavi powiedzial ze Auba jest nie do ruszenia. A Wy dalej swoje....
3
@Pawel13sz poczekajmy na lepsze zrodlo ;)
1
@Emhyr Bellerin to od lat dobry zawodnik, myślę, że na swojej pozycji klasę wyżej od Desta :) przede wszystkim dobra gra w obronie.
1
@Pawel13sz Dzięki :)
4
@marcinK0000 nie muszą być rejestrowani w nowym sezonie i prawdopodobnie nie będą ;)
1
@Pawel13sz pojawił się gdzieś temat, że ktoś go chce ? bo umknęło mi
0
@HypeR zostało 5.
4
@Pawel13sz nie ma, że się oczekuje. Dziś ma być odpowiedź, co Oni chcą jutro przed meczem to zrobić ?
0
@ObiektywnyKibic121 Liga powiedziała czego chce - dostała to, co może pójść nie tak?
0
@kuz mam nadzieję ale z tym Tebasem nic nie wiadomo...
0
Gerard, Fabrizio odpalili więc inaczej być nie może ;) ! Jeszcze dziś Alonso klepną i będziecie wszyscy błagać Pana Laporte na kolankach o przebaczenie (:
1
No to dźwignia zamknięta, obniżka Pikeja, ze 3 wyjazdy i do wieczora same rejestracje (: piękny dzień.
0
@Antimadridista_WR porażka w Lidze w tym sezonie z takim składem to będzie katastrofa, podobnie Puchar Króla - mamy 2 wartościowe 11-tki. Na Ligę Mistrzów dałbym jeszcze czas ale 1/4 lub 1/2 jest w 100% do zrobienia.
0
Już się tak niech nie podlizują, poczeka tydzień.
0
@prokofiew też myślę, że nie wydaliby 150 na transfery i nie zgłosili zawodników :) to by się wiązało z oficjalnym upadkiem - wydana kupa kasy z dźwigni i brak wyników sportowych. Znają wymagania Ligi i robią wszystko by je spełnić :) Calma.
Jedyne co wykluczam to nowe transfery :)
0
Jedno chyba możemy sobie uczciwie powiedzieć: więcej transferów raczej nie będzie :)
Jestem przekonany, że zarejestrują wszystkich do końca sierpnia ale na więcej bym nie liczył skoro już są schody :)
0
A ja cały czas mam wrażenie, że nie zarejestrujemy max Roberto :D
0
@kulek22 Romero robi kiedy chce ;) La Liga raczej nie.
0
@kulek22 w nocy mieli to robić ?
1
Oj dziś to rambla będzie odświeżana co minutę (:
0
@Mocher91 wizerunku to my sie predko nie pozbedziemy, ja teraz trzymam kciuki zeby zarejestrować graczy do konca sierpnia i zaczac odbudowę tego wizerunku. Przez przeszlosc obecny okres mamy i tak stracony....
1
Calma, jutro tez jest dzien ;) nawet gdyby 2 czy 3 nie moglo byc zarejestrowanych na ten mecz to jest kogo odstawić na ten mecz (Żul i Christensen po kontuzjach i Roberto z szacunku : D) do konca sierpnia bedzie git.
1
@MesQueUnClub96 raczej by tak wszystkich nie wolal entuzjastycznie :) ale czekamy...