0

Oj, kolego. Milito na lewej obronie? Nie ma szans, Maxwell na tej pozycji jest lepszy. Milito jest geniuszem na środku, ale na boku wątpię. Zbyt wolny.

0

red07devils

Wystarczy news przeczytać, żeby być poinformowanym.

0

powerade

W pełni się zgadzam, aczkolwiek zobaczymy jak będzie z Henrykiem.

0

Ludzie, czemu nikt w składzie nie wymienia Keity? Według mnie Pep desygnuje do gry Valdesa, Alvesa, Puyola, Pique/Milito, Maxwella, Toure/Busquetsa, Xaviego, Keite, Inieste, Messiego i Henry'ego/Pedro. Weźcie pod uwagę słabszy mecz Pedro z Arsenalem i dobrą dyspozycję Henry'ego w Gran Derbach. To on strzelił gola na Bernabeu, kiedy przegraliśmy 4-1. To on dał nam najpierw wyrównanie, a następnie bezpieczne prowadzenie w wygranym 6-2 spotkaniu. Jeżeli Pique będzie zdrowy, to nie ma kłopotu - Milito odpada. Pozostają jeszcze dwie niewiadome. Toure czy Busquets? Pedro czy Henry? Szkoda Ibry, bardzo wielka szkoda.

0

Lol, macie pod tekstem "Zdjęcie" z linkiem przekierowującym.

0

Andres_Iniesta

Nie wskoczymy na 1.pozycję, bo w Hiszpanii liczy się różnica bramek.

0

Zaraz zacznie się nawoływanie do anty-Zlatan kampanii.

0

Oglądam i jeszcze kilka miesięcy temu miał taki dołek, że kompletnie nic nie robił na boisku. Wtedy wszyscy jeździli po Bojanie, a teraz nagle jest królem i może pograć z Arsenalem i Realem.

0

Boże, komentarze w stylu "Bojan jest lepszy od Ibry" są po prostu żałosne. Bojan pierwszy raz w tym roku zagrał na bardzo dobrym poziomie i od razu nazywają go królem. Jeszcze kilka tygodni temu było "O Boże, co ten Bojan robi na boisku", "Kolejna przereklamowana gwiazda" etc. Ludzie, opanujcie się. Ibra czy Henry są na dużo wyższym poziomie od Pedro czy Bojana.

0

Może wreszcie coś Czygra pogra.

0

Ciężki terminarz. Werder, Schalke, Barca i wszystko na wyjeździe.

0

Dobra, ale Porto po stracie Lopeza gra dużo słabiej niż w zeszłym sezonie, o czym świadczy chociażby dopiero 3 miejsce w tabeli. Inaczej z Arsenalem, który znajduje się dużo bliżej czołówki niż rok temu. Dlatego niespodzianka.

0

Ławka rezerwowych wymiata.

0

Malaga to nie beniaminek, drodzy Redaktorzy. ; )

0

Yaya gra na pozycji defensywnego pomocnika, Keita zaś na pozycji lewego, ofensywnego pomocnika. Yaya grał tylko na pozycji Xaviego, czasem.

0

Co ma Keita do Yaya, skoro to jest inna pozycja? Jak już to Busquets, a nie Yaya.

0

Cissokho grał bardzo dobrze podczas pobytu w FC Porto. Podobał mi się. Nie wiem jak teraz gra, ale mam nadzieję, że okej.

0

Oboje jacyś zamazani. Pep nie chce, żeby ludzie wiedzieli jak wygląda ich syn czy jak?

0

Brak Alvesa, Xaviego, Iniesty i Messiego. Zobaczymy.

0

Widzę, że mogło być więcej tych asyst. Dawno nie widziałem tak dobrego występu Ronaldinho.

0

Hughes nie sprowadzi Terry'ego, Ronaldinho może tak.

0

Zdjęcie chyba jeszcze z czasów, kiedy był trenerem Racingu.

0

Henrique może zagrać?

0

Czemu nie ma nic o wkładzie Iniesty?

0

Młodym piłkarzem Dumy Katalonii interesują się także takie kluby jak Almería, Valencia, Getafe i Ajax.

Słowo "Getafe" do usunięcia, Drodzy Redaktorzy. ;)

0

Zapytany o powrót na Camp Nou, odparł: "Który piłkarz nie chciałby obecnie grać dla takiej drużyny?"

Pamiętam, że kiedyś tak samo powiedział o Realu Madryt. Trochę dziwny ten Cesc, jakby niezdecydowany. Osobiście chętnie bym go przywitał na Camp Nou, jako następcę Xaviego.

0

Chyba, że go wyręczą Messi, Henry, Iniesta i Xavi. ;)

0

Henry i szacunek dla kobiet? A czy przypadkiem to on nie doprowadził do swojego rozwodu, zdradzając żonę? Romans to zero szacunku dla małżonki.

0

eto-bojan-messi

Twoim zdaniem eksperymentem nie jest wystawienie Abidala, Busquetsa czy Toure na środku obrony? A ile razy oni grali na tej pozycji? Porównaj to sobie do Caceresa.

Jeżeli chodzi o małe rozmiary boiska, to Stamford Bridge jest węższe od Camp Nou. O to chodziło. W Barcelonie piłkarze mogą grać szeroko skrzydłami, w Londynie jest troszkę trudniej.

0

Z Caceresem nie ma żadnego eksperymentu. To jest nominalny środkowy obrońca. Jak już, to istnieje ryzyko, że przez młody wiek, małe doświadczenie i kilka błędów na karku Martin może się nie sprawdzić w meczu z The Blues.

Ja jednak w niego wierzę, bo jednak w LM grywał bardzo dobrze. To jest dla niego wielka szansa i zrobi wszystko, aby się zaprezentować z jak najlepszej strony.

Inaczej jest z Abidalem, Busquets'em i Toure. Żaden z nich nie wyszedł w pierwszym składzie na środku obrony. Abidal kilka razy tam grał w reprezentacji, ale dobrych not nie otrzymywał. Chyba każdy widział jak zagrał z Realem. Jeżeli Francuz ma się zająć kryciem Drogby i Anelki, to chyba wolę Iniestę na środku obrony.

Busquets ma popęd do dryblingu, co skończyłoby się nieprzyjemnie dla naszego zespołu. Toure, z kolei jest troszeczkę mozolny i brakuje mu przyspieszenia.

Caceres jest najlepszą opcją i myślę, że Guardiola też tak sądzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?