Jason
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Opole
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nadmiar żółtych kartek nie eliminuje z gry w finale LM. To jest nowe rozporządzenie, które weszło w życie od tego sezonu. Inaczej ma się sprawa z czerwonymi kartkami. Jeżeli w rewanżowym meczu półfinałowym zawodnik zobaczy czerwoną kartkę, to jego gra w finale(jeżeli drużyna awansuje) jest wykluczona. Taką sytuację mamy z Fletcher'em.
Nasri zobaczył trzecią żółtą kartkę i zagrałby w finale, gdyby Arsenal awansował.
0
Wszyscy zawodnicy są dobrzy. Każdy posiada wystarczające umiejętności, aby grać w tym zespole. Nie ma miejsca na eksperymenty, we wszystkich wierzę".
Ja to rozumiem tak, że Pep nie będzie eksperymentował Abidalem, Toure czy Busquetsem na środku obrony, lecz wystawi Martina, gdyż Urugwajczyk posiada wystarczające umiejętności i jest dobry.
0
Z tego tekstu można wywnioskować, że Caceres zagra w pierwszym składzie. Coś czuję, że te info o Henry'm są tylko zasłoną dymną.
0
Ja bym spróbował z Caceresem. Toure nie pasuje na ŚO, już prędzej Abidal. Ale on też nie zachwyca, więc zostawiłbym go na lewej obronie bo Sylwuś może nie wytrzymać 90 minut na SB. Martin nie jest taki zły, po prostu trzeba w niego uwierzyć.
0
Do mistrzostwa wystarczy wygrana z Villarreal i remis Realu na Mestalla. Królewscy nie muszą przegrywać. Nam do szczęścia wystarczy tylko remis. Bardzo proszę o poprawienie tego w artykule. :)
0
Barca w tych meczach zachowywała czyste konto. Ciekawe, czy będzie tak teraz.
0
Nigdy w życiu nie przeczytałem lepszej zapowiedzi spotkania. Trochę szkoda marnować tak wielki talent do pisania zapowiedzi meczu z Espanyolem. Byłbyś lepiej zauważony, gdybyś taką zapowiedź napisał przed Gran Derbami, o tak. ;) Gratuluję, pozdrawiam i życzę sukcesów.
0
'Pierwsze było trafienie Messiego, który zaskoczył mur Athletic Bilbao'
To było Atletico Madryt, Drodzy Redaktorzy ;)
0
Jeffren doznał kontuzji w ostatniej kolejce i nie będzie grał do połowy listopada.
0
Co masz do Busquetsa? W meczu z Racingiem był najlepszym piłkarzem Barcy na boisku.
0
Drużyny z Barcelony powinny się zamienić miejscami w tabeli...
0
yyy a co tu jest złego? Weź się koleś zastanów zanim coś pieprzniesz. :/
0
Zapomnieliście dopisać, że na ME pojechał tylko dzięki temu, że Bojan zrezygnował.
0
"(...)Dodatkowo gra na skrzydle i 31 lat na karku nie mogą dodać mu skrzydeł(...)"
Śmiesznie trochę brzmi.
A co do Henry'ego to powinien zostać ale za mniejszą pensją.
0
sk1n3r
Za dużo FM'a.
0
Strzelił bramkę w finale i już chcesz go w Barcelonie? :/
Widziałeś go chociaż raz w akcji?
W FM'ie możesz go sobie kupić.
0
A Valdes/Pinto/Jorquera?
0
Fajne foto :)
Puyol: Bojan, chcesz w pie*dol?!
Bojan: Carles, kamery patrzą...
Pique: Carles, zostaw chłopaka...
:D
0
W lipcu do dymisji podało się ośmiu członków zarządu. W związku z tym Joan Laporta musiał szukać nowych pracowników, by osiągnąć minimum stanowisk zarządzających (14).
Kurwa czytaj ze zrozumieniem koleś.
0
On nie może mieć 15 lat. Ja mam 15 i nie robię z siebie debila jak on. Z resztą - ignorujcie go, ja już miałem z nim wymianę argumentów i przegrał :)
Osoby z domu dziecka i urazem psychicznym tak piszą... No trudno. Ech, szkoda, że na tak dobrej stronie...