JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MarioVeB! z 5 lat jak nic.
12
@Gacek5 Piles nie pisz.
0
@DaPidejpi Idzie ten kto jest wyszkolony by walczyc. Wole zeby walczyli za nas wyszkoleni ludzie niz politycy.
0
@Emhyr Ale patrzac na jego poprzednie sezony jest strasznie nierowny.
1
@Emhyr Ten slabiak juz powinien pojsc do Arabii, czy innego MLSu.
1
@Rust_Cohle Salah
6
@Kgorecki2500
Piekny skok
19,5
19,5
19,0
20,0
20,0
0
@Veysel Nie zgodzę się, Roque jest nieporównywalnie mocniejszy fizycznie od Neymara, który przez pierwsze parę miesięcy pobytu u nas odbijał się od obrońców.
5
Ale co Lewy zaliczył asystę drugiego stopnia to jego.
0
Widać, że Roque już złapał barceloński mental.
2
Może tak Barcelonę na trytytki spróbować poskładać...
1
@Faro Chyba po przerwie reprezentacyjnej.
0
@Lukiss Przez całą połowę statystyki pokazywały 0, te strzały o których mówiłeś były zablokowane przez obrońców i nie doleciały nawet do bramki.
0
@Lukiss Jaki strzał niby oddaliśmy?
6
0-7 w strzałach z drużyną strzelającą najmniej bramek w lidze, prowadzoną przez byłego trenera Barcy B.
Kurwa mać.
3
Szybciutko Xavi zyskał wymówkę dla straty punktów.
1
@macio_944 Środek tygodnia, a Ty już odpalony?
1
@Emhyr Predzej powiedzialbym o istnieniu Dejongocepcji, bo Frenkie w mojej opinii ma duzo wiekszy wplyw na gre mimo, ze gra nizej.
Prawda jest taka, ze Pedri ma zaskakujaco malo atutow w swojej grze: nie jest ani szybki, ani specjalnie dynamiczny, nie wspominajac o sile fizycznej, a to sa kluczowe aspekty w nowoczesnym futbolu.
Do tego rzadko kiedy jest decydujacy na boisku, a jego gra rzadko przeklada sie na bramki, czy asysty (tak wiem, Xavi i Iniesta tez nie notowali liczb, ale i tak bramek i asyst mieli znacznie wiecej).
Padaja tez argumenty, ze Xavi pozno wszedl na szczyt - zgoda, ale w dzisiejszych czasach praktycznie w kazdej topowej druzynie mozna znalezc mlodego zawodnika, ktory jest decydujacy.
2
@Emhyr Poniewaz wcale nie jest az tak dobry jak tu sie uwaza, co widac na boisku.
2
@Emhyr Watpie zeby byl slabszy od Pedriego, a juz na pewno bylby czesciej dostepny do gry.
2
@Pedri16Future @NeroTFP1, chyba Ci sie to nie spodoba...
30
@MESSIah16 Oczywiscie, ze tak.
3
@Khajio Zalezy od dnia tygodnia.
13
@Janas11224 Ze tez chcialo Ci sie znowu od ojca pozyczac...
Na wszelki wypadek oznaczam @AbelKabel w celu weryfikacji prawdziwosci tego zdjecia.
0
@Gruak O prosze, ciekawa historia a w tle pewnie miliardowe kwoty przetargow.
1
@Rastafarnianin Marze o spokoju jaki ma ten wedrowiec.
8
@MesQueUnClub96 On pisal o bicku, a nie o wadze.
0
@Colon Skromny gosc.
4
@Rewolucja123 Never don't give up.
1
@macio_944 Drzwi dobrych wnetrz?