3

@MarioVeB! z 5 lat jak nic.

12

@Gacek5 Piles nie pisz.

0

@DaPidejpi Idzie ten kto jest wyszkolony by walczyc. Wole zeby walczyli za nas wyszkoleni ludzie niz politycy.

0

@Emhyr Ale patrzac na jego poprzednie sezony jest strasznie nierowny.

1

@Emhyr Ten slabiak juz powinien pojsc do Arabii, czy innego MLSu.

1

@Rust_Cohle Salah

6

@Kgorecki2500

Piekny skok

19,5
19,5
19,0
20,0
20,0

0

@Veysel Nie zgodzę się, Roque jest nieporównywalnie mocniejszy fizycznie od Neymara, który przez pierwsze parę miesięcy pobytu u nas odbijał się od obrońców.

5

Ale co Lewy zaliczył asystę drugiego stopnia to jego.

0

Widać, że Roque już złapał barceloński mental.

2

Może tak Barcelonę na trytytki spróbować poskładać...

1

@Faro Chyba po przerwie reprezentacyjnej.

0

@Lukiss Przez całą połowę statystyki pokazywały 0, te strzały o których mówiłeś były zablokowane przez obrońców i nie doleciały nawet do bramki.

0

@Lukiss Jaki strzał niby oddaliśmy?

6

0-7 w strzałach z drużyną strzelającą najmniej bramek w lidze, prowadzoną przez byłego trenera Barcy B.

Kurwa mać.

3

Szybciutko Xavi zyskał wymówkę dla straty punktów.

1

@macio_944 Środek tygodnia, a Ty już odpalony?

1

@Emhyr Predzej powiedzialbym o istnieniu Dejongocepcji, bo Frenkie w mojej opinii ma duzo wiekszy wplyw na gre mimo, ze gra nizej.

Prawda jest taka, ze Pedri ma zaskakujaco malo atutow w swojej grze: nie jest ani szybki, ani specjalnie dynamiczny, nie wspominajac o sile fizycznej, a to sa kluczowe aspekty w nowoczesnym futbolu.

Do tego rzadko kiedy jest decydujacy na boisku, a jego gra rzadko przeklada sie na bramki, czy asysty (tak wiem, Xavi i Iniesta tez nie notowali liczb, ale i tak bramek i asyst mieli znacznie wiecej).

Padaja tez argumenty, ze Xavi pozno wszedl na szczyt - zgoda, ale w dzisiejszych czasach praktycznie w kazdej topowej druzynie mozna znalezc mlodego zawodnika, ktory jest decydujacy.

2

@Emhyr Poniewaz wcale nie jest az tak dobry jak tu sie uwaza, co widac na boisku.

2

@Emhyr Watpie zeby byl slabszy od Pedriego, a juz na pewno bylby czesciej dostepny do gry.

2

@Pedri16Future @NeroTFP1, chyba Ci sie to nie spodoba...

30

@MESSIah16 Oczywiscie, ze tak.

3

@Khajio Zalezy od dnia tygodnia.

13

@Janas11224 Ze tez chcialo Ci sie znowu od ojca pozyczac...

Na wszelki wypadek oznaczam @AbelKabel w celu weryfikacji prawdziwosci tego zdjecia.

0

@Gruak O prosze, ciekawa historia a w tle pewnie miliardowe kwoty przetargow.

1

@Rastafarnianin Marze o spokoju jaki ma ten wedrowiec.

8

@MesQueUnClub96 On pisal o bicku, a nie o wadze.

0

@Colon Skromny gosc.

4

@Rewolucja123 Never don't give up.

1

@macio_944 Drzwi dobrych wnetrz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?