JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@escarabajo - ze kapitalną, cieżką robotę z podsumowaniami egzotycznych lig z calego swiata.
2
@NeroTFP1 Bardzo dziekuje za nominacje :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@mleczkoo Widzisz? Nie masz zdjecia Kleopatry, wiec nie ma dowodu, proste.
0
@Alex1995 Co sadzisz o Lewym?
0
@kanver_ pobil swoja dziewczyne.
7
@Ptasior Kucharek pewnie chetnie zagralby z nia w swoja gre.
4
@mekston AlexCiemno00 krytykowal Lewego zanim gral w Zniczu Pruszkow.
0
@draxidox Ale to jest Magik przez duze M.
1
@Lola120 Góry, fotografia, ogrodnictwo, gry planszowe.
9
@Kessie Nie ogladali.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@tristan87 "Obrzydliwe rasistowskie i ksenofobiczne spreparowane nagranie, nic zlego nie robia" Abel Kabel, 2024.
2
@maroon W jakimkolwiek celu ktos to zrobil to trudno nazwac go inaczej niz @norbi77
0
@FcPortoFan1999 Kiedy konkurs? :)
1
@BorzyKrzys Ona stala w kolejce po slonine, 3 razy.
0
@rasta212 Dzięki
0
Co się dzieje z Trippierem, że nie gra?
1
@NeroTFP1 Z tym pufem to powiem szczerze, że nie wiedziałem :)
1
@Kgorecki2500 Ja nie mam z tym większych problemów, ale na co dzień jeżdżę dwoma samochodami i może dlatego jest mi łatwiej.
1
@Kluivert_P Taktyk do przepisu :)
8
@MESSIah16 Ja już śledziłem jego poczynania jak grał w 3 lidze szóstek U-18 w Buenos Aires.
1
@Criss18Barca Jutro pierwszy konkurs TCS? Będzie transmisja w TVP?
1
@macio_944 Moim skromnym zdaniem Yaro będzie powoli odstawiany na boczny tor, bo jego retoryka staje się zbyt niewygodna nawet jak na standardy pisu, a to są jego ostatnie podrygi.
1
@BorzyKrzys On jest dobrym człowiekiem dla przyjaciół, ale dla wrogów zamienia się w prawdziwą bestię.
1
@Mixtape Ale on jest dobrym człowiekiem.
12
@HighestInTheRoom Bys nie kupil bezalkoholowego to by nie bylo awantury...
1
@Comentateiro Rozumiem, że najpierw zjadłeś bigosik, a dopiero później podlałeś winem?
1
@PatrychoO Bardzo go brakuje...
0
@arasz1819 "Chodź Maniuś, wejdź Maniuś" - szkoda, że sparing z Lepperem nie doszedł wtedy do skutku.