JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pieknie zaorane teraz z tym cytatem Piotrowiczem.
1
@Kgorecki2500 Moim zdaniem to bylo slabe.
5
@macio_944 - jest o Christianie Paulu :)
6
"Pedri nie zagra juz w tym roku" czyli jak dobrze pojdzie to zobaczymy go w lutym.
0
@Tasde Zdrowia dla calej rodziny, ja dopiero co niedawno wyszedlem z tego i teraz jeszcze mi sie przypaletalo zapalenie zatok...
4
@macio_944 Szkoda, ze nikt tego sie nie odniosl w Sejmie, byloby ciekawie.
4
@JimMorrisonFCB W ogole jak ograniczonym umyslowo trzeba byc zeby krytykowac kogos za sezon, w ktorym zdobyl tytul krola strzelcow w lidze i to w pierwszym sezonie w nowym klubie i nowej lidze.
1
@Pawel13sz Smiejecie sie, a on po prostu blyskawicznie wszystko przeliczyl i natychmiastowo skorygowal tor lotu pilki glowa. Malo kto tak potrafi.
6
@Danny Gaucho No i fakt, ze byl "najslabszym pichichi" w historii definitywnie przekresla slusznosc nominacji do Sportowca Roku, czego nie rozumiesz?
0
@kiper09 nie CHCIELIBYSMY
2
@mekston Daj spokoj, lezacego sie nie kopie.
0
@MOLESTA
"Komentarz usunięty przez użytkownika" - prawdopodobnie usunales komentarz. Mam nadzieje, ze pomoglem.
1
@Kgorecki2500 Bedzie sluchane
1
@PatrykBarca Idealna pomoc zeby namieszac w Segunda.
2
@kubix05 Podobno @Comentateiro o lasce trzymal Keitha do chrztu.
0
@pluszek taktyczny
0
@michaleu Dodi z Kucharkiem.
2
@LionelM95 Najgorzej... zwlaszcza jak ta ropa zebrana pod spodem nie chce wytrysnac.
2
@Gaz Nie porownuj gowna do kawioru.
8
@tristan87 Pomidor.
2
@Kluivert_P Oznaczaj prosze :)
Ciecierzyce sama w sobie tak srednio, ale juz hummus z ciecierzycy to bardzo lubie
5
@SelloutCrowd xG 4,50 a xD poza skala.
1
@qbuteq Spokojne 1:1 po dobrej grze.
0
@Chaoss jak dla mnie 5/10.
1
@P33ck Niesamowite, ze dostali tak malo oscarow.
0
@Rl9k1nG Z tego co w paru meczach widzialem graja bardziej bezposrednio i szybciej wymieniaja pilke.
0
@kuz Ja tylko 2 odcinki wytrwalem, wiec mozliwe ze to przegapilem :)
1
@Ojciec5tkidzieci Mnie z kolei zarowno Walaszek jak i The Office bawi do lez, ale ten 1670 jest zwyczajnie nudny z przewidywalnymi zartami.
0
@Ojciec5tkidzieci Obejrzalem 2 odcinki, ale zbyt infantylne jak dla mnie.
0
@Cotutajsiedzieje Warszawa 2026, ambasadowane.