JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Trump co raz blizej powrotu na fotel prezydenta?
0
@clyde Tez lubie ten sklep, troche ciuszkow tam nakupowalem.
1
@pacior95 Widze, ze zabawa trwa w najlepsze.
Ja wybieram C.
1
@Krzysztof1987 Pewnie zwykle hukowe.
0
@tristan87 Mozna powiedziec, ze spotkanie przebiegalo w goracej atmosferze.
0
@Criss18Barca Kot widze, ze od lat rowna forma.
1
@LS Kokaine wymysliliscie wy, dziennikarze!
0
@Colon Kyrgios w swoim stylu, ale jednak duzo racji ma.
2
Alonso stworzyl potwora.
4
@arasz1819 Wylacz tv wlacz myslenie !!!111
0
@Nonameforlife Najmocniej trzepie acodin.
0
@Natenczas Juz nie ma terminow na NFZ, ale sprobuje prywatnie.
0
Fajna muzyczka nawet, chyba zaczne zapuszczac pekaes... znaczy pejsy.
5
@DaPidejpi zostawiam, bo z 30 baniek do wydania zostanie nam pewnie mniej niz 10, a za to nikogo sensownego nie sprowadzimy.
1
@barcanawieki Najlepszy Jarosław II Mały
1
@tristan87 Widac, ze bystry.
1
@P33ck Zmeczenie sezonem ;) Tego Andy to nawet nie kojarze.
1
@Lola120 dochodze do siebie po covidzie, mam nadzieje, ze do weekendu bedzie juz calkiem ok.
0
@KamQiX @tristan87 juz wyjasnil.
1
@Deviler to ten sam kaliber co pizza z ananasem i kibicowanie realowi.
0
@LS Skoro jest ciezsza niz wyzsza to nie wiem kto ja bedzie sponsorowal, chyba jakies zaklady miesne co najwyzej.
11
@Ojciec5tkidzieci I bardziej zaklamanej.
0
@Ojciec5tkidzieci Napisales do niej?
3
@Kapitan hawk Another Xavi In The Wall.
10
@parpe Powinni go wsadzic za takie teksty.
3
@PatrykBarca Ja tu widze tylko jednego kasztana i nie jest to ani Lipsk, ani Napoli, ani Inter.
1
@hayek To nie pokazanie cyckow, to przeciez "artistic nudity"
0
@macio_944 Tu chodzi o całą serię meczów, to jest tylko podsumowanie tego jak wyglądamy na tle jednej z najgorszych drużyn w LM.
Te wszystkie porażki (poza Romą) były z topowymi zespołami.
Od paru miesięcy gramy taki paździerz, że na trzeźwo nie da się tego oglądać.
0
To są najgorsze chwile tego klubu odkąd zacząłem kibicować ponad 20 lat temu... Tu nic się nie zgadza.
17
Zastanawiam się, czy jest w Lidze Mistrzów drużyna, z którą nie mielibyśmy problemów i nie przychodzi mi żadna do głowy.