3

@AFA90 Myslalem, ze Wy tylko yerbe pijecie.

8

"Krytyke ze strony 10% spoleczenstwa" - pijany czy co?

0

@arasz1819 tez czuje, ze musze sie porzadnie nasaczyc sluchajac tych kocopolow Matiego.

0

@macio_944 Mnie zawsze denerwuje, ze sie piorunsko kruszy.

4

@macio_944 Konskie zaloty

0

@macio_944 Czyli jednak nie od Messiego ech...

0

Duzo tam jeszcze tych lizuskow zostalo?

1

Nie no, nie da sie sluchac tych idiotow...

0

@Emhyr Co to jest za pajacerka...

0

@Johnnie_Walker Po co nam ten odpad? Juz mamy takich kilku w klubie i wystarczy.

0

@LM10GOAT 150 mln wystarczy

3

"biegunka legislacyjna" - to mu sie udalo :)

0

@arasz1819 Cos musi.

8

@arasz1819 To w sumie co ma mowic?

0

@Kgorecki2500 Nie sluchalem, ale z tego co czytam to nie ma czego zalowac.

0

@Emhyr I bardzo dobrze, im wiecej ludzi bedzie swiadomych tego, co tam sie odwala, tym lepiej.

1

@Transu96 Żarty żartami, ale pewnie i tak by jeszcze dawał radę.

4

@macio_944 Po tej akcji Raphinha chciałem wyrzucić telewizor przez balkon.

Niestety nie mam ani telewizora, ani balkonu, więc niestety musiałem oglądać tę żenadę dalej.
Syndrom sztokholmski jak nic.

11

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak z jednej z najlepszych defensyw w Europie na przestrzeni pół roku staliśmy się grupką bambików?

1

@betonito Dziwi mnie, że dostaje tak mało szans w repce.

0

@Emhyr Na szczęście na vice jest Salah ;)

0

Co się stało ze Spotify nagle, że nie pokazuje polubionych utworów w playlistach?

2

@norbi77 Oczywiście, że skrzypce.

2

@Kgorecki2500 Świetna inicjatywa!

1

@Kgorecki2500 Dużo ciekawych wskazówek, teraz ma to większy sens niż początkowo myślałem.

1

@Kgorecki2500 Czyli w praktyce chcą wysłać swoich obywateli na rzeź, chyba nie tędy droga, chociaż temat bardzo trudny.

1

@kubix05 Dziękuję za pamięć :)

2

@Rysiu Mądrego aż miło poczytać!

1

@Muszynianka Jak juz mam wydac 1.8k na kurtke to chcialbym w niej pochodzic z 10 sezonow, a nie 4-5.

Swego czasu pracowalem dla Marmota i tez maja bardzo fajne cieple kurtki.

1

@MesQueUnClub_87 To pewnie przez to ciasto 48-godzinne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?