JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Nie powiedzial nikt.
2
@Rastafarnianin Uderza niesamowity kontrast zasniezonej ziemi z granatowo-czarnym niebem, pieknie namalowany brak nadziei.
2
@Danny Gaucho Saka Top, Wirtz Dzik, Simons Kot.
Kazdego z nich bym chetnie zobaczyl w naszych barwach.
1
@DonCarletto Na szczescie w przypadku Sary to byla dobra inwestycja ;)
0
@DonCarletto Dlatego zmierzam do tego, ze mozna miec duzo hajsu a wygladac jak kupa.
0
@DonCarletto Nie zawsze to idzie w parze ;) spojrz na Madonne.
10
@Culers Daj sie rozkrecic akcji, za pare godzin bedzie info, ze zagra w masce, a wieczorem, ze jednak musi przejsc operacje twarzoczaszki i moze zdazy na 1/2 finalu LM.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Czajka90 Brawo za grę do końca!
0
@TR3YWAY
580
270
1
@MOLESTA Mogl sobie przeciez poszukac klubu, w ktorym grywalby regularnie.
2
@P33ck To sa jakies inne swiateczne filmy oprocz Kevina?!
1
@Czajka90 Musza!
1
@escarabajo Porobione juz wczoraj :)
11
@VegetaPolska O jacie gacie, ale jaja!
0
@VegetaPolska A gdzie byl zart?
1
@Danqoo Troche tak, ale dla normalnych ludzi odbior bedzie pozytywny.
1
@BartqRKO IV tez byla spoko, no i I.
7
@BartqRKO Czyli tamten typek gral tylko w Vice City i San Andreas.
1
@mleczkoo Tak jak pod wzgledem pogladow politycznych nie zgadzam sie z @macio_944 tak jak najbardziej wspieram jego zdanie, ze nalezy skonczyc z tym wiecznym malkontenctwem i zaczac troche bardziej doceniac to co mamy, zarowno jesli chodzi on nasz kraj per se jak i o inne otaczajace nas zjawiska takie jak chocby wlasnie ta "glupia" gra.
1
@Krystian1588 Niezly swir.
5
@Michau98 To poczekaj az Dodi wroci ze szkoly.
4
@SuperPatsonFCB uuu pieknie, i podoba mi sie ze powiedzial to niezaleznie z jakiej partii sa politycy.
1
@Rl9k1nG Tak jest.
0
@Szklaner Jakis link mozna prosic?
3
Ciekawe, czy nazwa Leonida w GTA VI nie wziela sie przypadkiem od pewnego Argentynczyka ;)
@macio_944
1
@Rl9k1nG Zakopane to kwintesencja kiczu, piekna goralska architektura zanieczyszczona oblesnymi bilbordami, straganami z chinszczyzna i patodeweloperka, juz wole Koscielisko, choc to miasto nie jest.
Abrastrahujac od powyzszego podoba mi sie bardzo Sandomierz oraz Olsztyn z racji bliskosci natury.
5
@Rl9k1nG Za 20 zlotych to chyba psa zmielonego z buda.
1
@Rewolucja123 A ile razy grali?
0
@mordini123 To ja na I sie wychowywalem i dla mnie byla swietna, podobnie jak nieco zapomniane London.