1

@Kgorecki2500 To ladnie, ech szkoda że nie widziałem tego...

0

0

@FrankliN7 O sejmie :)

0

Ech, musze wylaczyc niestety te komedie...

2

Ale cyrk! Ale Holownia daje rade i tak.

1

@Culer9002 A to nie ogladalem za pierwszym razem.

4

@DonCarletto Ze obydwaj wiedza, ze ich czas jest policzony i ze znaja nazwiska swoich nastepcow :)

2

Hahaha jaka szpilka Holowni w Matiego.

1

@Kgorecki2500 Odwraca kota ogonem jak moze.

0

Uuuu Mati wchodzi!

1

@Kgorecki2500 Ogladam :)

3

Kolodziejczak robi dymy!

@Kgorecki2500 @tomek8756

0

@D10SLEO Nie zgodze sie. Prime Suareza byl w Liverpoolu, a Villi w Valencii.
Tylko Eto'o przychodzil w prime.

1

Czy ja tam widzialem Bosaka przymierzajacego sie do fotela Marszalka?
@Kgorecki2500

2

@NeroTFP1 O tym akurat wiedzialem, genialna technologia swoja droga :)

1

@Kgorecki2500 Akurat teraz nie patrzylem :(

0

@Ls0811 Geneze nazwy znam, ale brzmi troche niefortunnie mimo wszystko.

I chyba bede musial ograniczyc salami...

2

Nie wiem jak sie nazywa ten mowca, ale naprawde dobrze sie prezentuje pod wzgledem merytoryki.

@tomek8756 @Kgorecki2500

0

@tomek8756 Za duzo populizmow jednak.

1

@Kgorecki2500 Wlasnie slucham, bedzie ciekawie.

0

"Program locha+" - mogliby te projekty nazywac troche mniej komicznie.

2

@Kgorecki2500 Braun cos tam gadal, ale tradycyjnie kilometry od meritum, a poza tym nie bylo jakichs ciekawych rzeczy.

1

@norbi77 Kapitalny refleks

1

@mekston To bylo mistrzostwo Pruszkowa.

26

Ale to podanie Cancelo z falsza wczoraj to bylo mistrzostwo swiata.

5

@mordini123 Swietna animacja!

0

Przerażające jak łatwo Porto jest w stanie zdobywać teren.
Jeżeli to oni rzekomo są w dołku to nie wiem jak nazwać to, gdzie my jesteśmy i jak głęboka jest.

0

Trzeba szybko włączyć żeby nie przegapić bramki ;)

3

Chcę dzisiaj zobaczyć atrakcyjną grę z pomysłem.

Mam nadzieję, że Barcelona też nie będzie za bardzo odstawać.

1

@Kgorecki2500 Swietnie wypadl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?