JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fcbarcafan19 Jak bedziesz mial wiecej podobnych stron to oznaczaj prosze :)
1
@fcbarcafan19 taktyczny
0
@LioMessi10 Powinno byc, a jak nie to zawsze mozna poprosic zeby wlaczyli :)
0
@LioMessi10 Cooliozum
2
@Cygan BRC To to nie bylo naprawde?
0
@TR3YWAY #beastmode
2
@Kidd Ta z bialym ogonem to ona?
5
@Kidd Cos pomiedzy, bo jednak troche za duze ryzyko popelnienia bledu.
A najlepiej i tak zachowal sie De Gea w ostatniej akcji, szacunek za wybranie mniej ryzykownej opcji.
0
@stickie Granie 16 latkiem i gosciem bez formy przez caly sezon nie wrozy nic dobrego. Raphinha tez szalu nie robi, ale dla mnie i tak daje wiecej niz Ferran.
0
@stickie I kto na prawe skrzydlo?
0
Na ile wypadl Meczennik?
2
Pepiczki dzisiaj pokaza polskim leniwcom jak sie gra w pilke.
2
@GeneralXavi Dla mnie to pierwszy raz, kiedy pomyślałem sobie, że ta polska polityka mogłaby wyglądać przyzwoicie i mogłaby zacząć się jakaś współpraca ponad podziałami.
Skoro nasz kraj nieźle się rozwija pomimo takich cyrków politycznych, to jak dobrze mogłoby być gdyby zamiast się kłócić, zaczęliby współpracować?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@szymek029 Azerbejdzan i Gruzja swoja wspaniala gra zasluguja zeby zagrac na Euro.
0
@marcin62 Niesamowite to jest.
1
@LS Wlasnie chcieli.
1
@Kidd Racja, tyle lat juz minelo ze mi sie pomylilo.
1
@LS Prosze o oznaczanie :)
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@AllBundy Moglbys uchylic rabka tajemnicy?
0
Novak Djoković, na nastepnych zawodach cie pokonam.
16
@Ascend Dokladnie, w cieniu pewnie przyjemne 45 a robia z tego wielkie halo.
3
@pluszek Nie, ja nadal trzymam sie starego sprawdzonego sposobu towar za towar.
Po co zmieniac cos co dobrze dziala?
1
@Michael24 A to pech.
31
@bartas97 Szkoda tego Pino i Ocamposa.
2
@Emhyr Akurat w tym przypadku dobre jest to, ze Celta pewnie dostala niezla kase od poganiaczy wielbladow.
0
@hayek Co rozumiesz przez niesprzyjajaca demografie Chinczykow?
1
Jaroslaw Bieniuk