3

Czy jak Polska wygra z Łotwa to wychodzi z grupy?

7

@Essos Pieknie zakpila z hejterow :)

1

@agaFCB Pieknie jedzie z zaplutymi polaczkami (nie mylic z Polakami).

7

@MesQueUnClub96 kazdy nienormalny tak mowi.

0

@barcelonaLM To tam jeszcze ktos zyje z tych pilkarzy? Myslalem, ze na front wszyscy poszli.

1

@tomek8756 Przeciez to jakis gowniarz co ma mleko pod nosem, a nie @Comentateiro.

3

@Sulimo Czy to wyrzutnia Patriotow na dachu?

2

@Emhyr Prawie nim obronil.

2

@AFA90 Patrzac na nasze finanse to co najwyzej po Goralskiego.

0

@GeneralXavi Czyli Euro ma z glowy?

0

@BorzyKrzys Duze te niescislosci?

0

@FanBarcYxD Sprawdz sobie wymiary bagaznika i porownaj z wielkoscia TV.

3

@Coutinho007 Jak Puyol

1

@BorzyKrzys Mozesz naswietlic do czego sie odnosze te negatywne komentarze?

0

@Kidd O super, na dodatek niedaleko mnie...

0

@pt9 A no to zazdroszcze, ja akurat mam taki moment, ze niestety takie wydarzenia na mnie mocno wplywaja.

0

@tristan87 Dzieki, tego mi bylo trzeba.

0

@pt9 Co w nim takiego ekcytujacego, ze sie jarasz?

1

@Rust_Cohle


1

Odpalam internety po weekendzie, widze kontuzje Gaviego i chora akcje w Mlawie i mam juz dosc na caly tydzien.

0

@Mixtape Trzymaj się tam i ćpaj sport jak inni wyżej radzą. Najważniejsze to znaleźć sobie dużo zajęć żeby nie mieć czasu na rozmyślania.

1

@Encore Jak młody Nadal.

5

Jeśli Albania i Czechy zostaną wykluczone z eliminacji przez Uefę to mamy awans bez baraży, zachowajmy spokój.

2

Gooool Czechy!!!

4

1

@escarabajo Wolalem szczerze mowiac nie ogladac Polski na Euro bo nie chce kolejnej kompromitacji.

0

@escarabajo Nie wygrywaja wlasnie.

0

Co ta Moldawia odwala?

1

@Deeespacito Ktos tu Stawke oglada? ;)

2

@Ojciec5tkidzieci Przedmucha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?