JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ktoś wie dokładnie, kiedy powstała Komisja ds. badania wpływów rosyjskich?
@Kgorecki2500 @tomek8756 i inni
4
@Kgorecki2500 W sumie spoko, ze potrafil przyznac sie do bledu.
1
@ChampionLW Wole gladiatorki (u kobiet rzecz jasna).
2
@HighestInTheRoom Alvarez albo Almada.
0
@agaFCB Wyrazy wspolczucia.
5
@Cotutajsiedzieje Ci biali sie panosza jakby byli tam u siebie.
9
@Kapitan hawk
0
@DragonxNF Brzmi jak ksiazka telefoniczna tylko nie wiem po co informacja, ze na poczcie z lewej strony bylo okno i palilo sie w nim zolte swiatlo.
2
@Foro Mozesz sobie juz szukac nowej pracy jak tego nie zglosiles od razu :)
1
@HighestInTheRoom Alisson ostatnio same bledy popelnia. Alex Sandro, Lodi to sa max sredniacy, podobnie jak Danilo.
Jesli juz to zgodze sie, co do Gabriela, Militao i Marquinhosa.
1
@Sulimo Musieliby miec kogos solidnego w obronie.
4
@Ojciec5tkidzieci Nazwalbym to po prostu makaronem z kaszanka i zjadl ze smakiem ;)
1
@macio_944 Sprawdze wieczorem.
3
@DonCarletto Nie wytrzymaliby tempa.
4
@TR3YWAY "Moze odpali"
2
@P33ck Gdyby to ode mnie zalezalo to zatrudnilbym Peszke zeby spuscil ich do Segunda.
1
@FcPortoFan1999 Rozjechalibysmy ich 1:0 jak nic.
7
@tristan87 Wyglada jak bug w grze.
2
@BorzyKrzys Kiedys to po 0,5 wsiadali za kolko, bo wczesniej sie bali.
1
@Saviola88 Byli faktycznie, ale od razu spadli niestety.
0
@Danny Gaucho Myslalem, ze Neymar albo Milner maja najwiecej.
0
@Sisitoro Dzieki :)
1
@shahman Eee tam, pewnie zaraz wstal, zmienil gacie i obalil drugie 0,5.
1
@P33ck Swoja droga fajnie jakby Venezia awansowala do Serie A. Dawno ich nie bylo a maja pieknie polozony stadion.
6
@Herato Patrzac przez pryzmat ostatniego meczu to nie ze strzelaniem bramek maja problemy.
1
Czy dzisiaj leci kolejny odcinek przygod sejmowych?
4
@Comentateiro I oby tak dalej.
0
@Encore Winicjusz go blokował.
3
Pięknie jedzie Arsenal :)
4
@Barcaa12 *bożydarowi