JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler III, reszta byla co najmniej bardzo dobra.
1
@macio_944 Graficznie to dla mnie petarda, podobnie z nasyceniem detali i liczba ludzi na ulicach.
0
@Ojciec5tkidzieci Ja to samo!
3
Ale to bedzie sztos, swietny trailer.
@macio_944 opinia?
1
@Androchem Zamierzam zglaszac wszystkie prowokacyjne posty w tym temacie :)
1
@P33ck GOAT bezapelacyjnie, choc bardzo lubilem tez Hendry'ego i White'a.
0
@tristan87 Co to byla za akcja, bo nie jestem w temacie?
0
@Yoshi94 Zgadzam sie z tym, nie rozumiem dlaczego przez indolencje obroncy ofensywni zawodnicy maja byc poszkodowani.
1
@Worny Kapitalna interwencja, jak kiedys Abidal i Puyol.
3
@Androchem Ja osobiscie nie znosze Djokovicia, ale jednak niestety ilosc wygranych turniejow wielkoszlemowych przemawia na korzysc Serba.
Co do samego stylu gry, techniki i wachlarza umiejetnosci to sie zgodze, ze Roger prezentowal sie lepiej.
33
@Pawel13sz Takie porownania sa bez sensu, bo rownie dobrze bez kontekstu moge tu wrzucic nozyce Lewego z pamietnego meczu z Wolfsburgiem.
1
@tristan87 Niewidzialni fanatycy Lewego w glowie @ludneka
5
@budel17 Jak widze gre Polakow to zupelnie sie temu nie dziwie.
0
@LaLigaPD Niech wroci silniejszy... za 3 miesiace.
10
@Sulimo Pamietaj, ze nie mozesz za mocno im kibicowac, bo powiedza, ze jestes w Ambasadzie Urugwaju.
0
@Pawci023x No w tym sezonie troche cieniujemy.
0
@Pawci023x Tez mi sie wydaje, ze poplyniemy z Girona.
0
@ToWinaSedziego Jasne, spoko.
6
@ToWinaSedziego Te zarzutki na Ambasade robia sie juz nudne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@LjakRoberciik Pro tip: odsniez jak przestanie sypac.
2
@P33ck Nie wiem kto to, ale budowa top.
0
@tomek8756 Ja znam osobiscie 3 osoby.
0
@tristan87 Szacunek, ze dali imie na czesc Milesa Davisa.
0
@Faro Przeminelo z wiatrem - 1939
0
@tristan87 13,5 klasy gorszy od Suareza.
0
@Krzychuu_77 Taktyczny
1
@mordini123 Asysta sezonu.
1
@MOLESTA Alez krzywdza wszedzie tych biednych kibicow Legii.
0
@Ogorinho1974 Dzięki!