JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn Dla kogo fatalny dla tego fatalny ;) Raz na rok mozna zjesc.
1
@Nazio_87 Zazwyczaj tylko dostepne w listopadzie sa, nawet w wlkp.
2
@DaPidejpi Zakupione i beda jedzone.
6
@Compadre Zobaczymy jakie beda odczucia na ostatnim kwietniowym treningu przed klasykiem. Ale panuje optymizm.
1
@ShawnC Ach ci skorumpowani lekarze na Islandii...
7
@Kidd Jaki trener taka organizacja, niestety.
1
@LS No prawda jest, ze typka ostro odkleilo i ktos go tam powinien mocno przywolac do porzadku.
2
@Kidd Najlepsze jest to, ze gosciowi wyszla pewnie pilka zycia, ktorej juz nie powtorzy, i to akurat z nami.
0
@FCB_dimiC Nie pomagaj mu, niech ta piekna chwila trwa.
10
@LS Technicznie rzecz biorac wydalil ich, tyle ze kominami.
4
@Bartas7VeB Tego podania na skrzydlo to R10 by sie nie powstydzil, cudo, na centymetry.
1
@Lionel_Messi10 Dobra, to kupuje Sake i Nketiaha - jak nie zagraja to bedzie na Ciebie ;)
0
@Lionel_Messi10 A Nketiah?
1
@barcelonaLM Chyba perm.
0
@Atlas Apsik! Ja tez.
0
Wiadomo, czy Saka i Odegaard zagraja jutro?
@Czajka90 i inni kibice the Gunners
3
@tristan87 Ona taka nie jest.
11
@Bocheno1 Dzisiaj?
2
@Emhyr Jesli to sie potwierdzi to wielkie oslabienie Totkow. Moze sie okazac, ze posypia sie jak domek z kart, tym bardziej ze teraz 2x czerwo jeszcze maja kluczowi obroncy.
5
@Sulimo Przynajmniej nie musi usuwac mozgu.
1
@Fenelon Kurde, czułem się jakbym robił OG LOC w GTA SA.
1
@Rewolucja123 Wielki Fati.
0
@Rewolucja123 Alez kot, po co my go oddalismy, dawac go do Barcelony!
0
@Encore Djokovic i Sinner.
4
@Kidd A propos Thelmy i Louise to kapitalna robote zrobil tam Hans Zimmer ze swoja sciezka dzwiekowa - Thunderbird to mistrzostwo:
4
@P33ck Z tym Zoltym Szalikiem to ja zawsze sie zastanawialem, czy on rzeczywiscie tam gral, czy po prostu byl soba. Niesamowita rola.
5
@Kidd Zdecydowanie Sharon Stone w "Nagim Instynkcie"
0
@Schoogs Nie no, Ashley w swoim prime to byl Top 3 lewych obroncow na swiecie. Nie powiedzialbym, ze byl niedoceniany. Predzej wlasnie Andy i Joe.
0
@kamilop Nie patrzcie kto jak gra w danym zespole - patrzcie kto ewentualnie zaliczy najmniejszy zjazd po przejsciu na nasz skamienialy styl gry.
0
@arsenallondyn0 Zaryzykowalbym, ze Edberg ale to trzeba zapytac eksperta - @Colon?