JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Czy zostaly juz wyciagniete konsekwencje wobec sedziego, ktory we wczorajszym meczu realu doliczyl zaledwie 7 minut?
2
@VegetaPolska Czy chodzi o masturbację?
2
@bartas97 Szybko zleci.
0
@Colon Tak
1
@Kgorecki2500 Kofolę lubię :)
4
@bartas97 Bardzo nam z tego powodu nieprzykro.
0
@Colon Uwielbiam wersję Steviego, jeszcze Sting miał swoją też.
3
@Kgorecki2500 Jaki napój?
1
@Cukson Ja bym im już dał z rozpędu mistrza za kolejny sezon też.
13
Kiedy powtórka meczu żeby Real mógł strzelić?
2
@Katalończyk 99 Mam nadzieję, że akurat będę miał możliwość to zobaczyć.
4
Gościu powinien grać w kaftanie.
0
Jakie polecacie strony z butami pilkarskim oprocz R-Gol?
2
@Saviola88 A daj Pan spokoj, ja wole Ajax.
0
@Saviola88 Jakiemu Polakowi?
2
@HighestInTheRoom Oby tak dalej
3
@Ptasior Borewicz top.
3
@DonCarletto Nice
1
@kamilos1214 https://bonclok.pl/slowniczek-wyrazow-slaskich/starzyk.html
5
@Popitek12 Jak ja kochasz od 6 klasy podstawowki to cos dlugo Ci zajelo zeby do niej wystartowac.
1
@DaPidejpi Jeszcze jest Montiel, ale kontuzjowany ;)
3
@sintesox Kane to pierwszy lepszy napastnik?
Choupo z zeszlego sezonu jakos przeczy tej tezie.
1
@MesQueUnClub_87 Teraz pytanie, ktory trener by sie u nas sprawdzil?
Ja chetnie zobaczylbym kogos bez tego mitycznego DNA Barcelony, kogos kto skonczylby glaskac pilkarzy po glowce tylko kazal zapierdzielac.
2
@arasz1819 Ja bym sklanial sie jednak ku opinii, ze to wina Xaviego, bo system gry jaki on proponuje jest zwyczajnie nieskuteczny i do tego zupelnie nieefekowny, a tak jak wspomniales na przestrzeni tych 3 sezonow zespol dostal znaczace wzmocnienia.
2
@Popitek12 Nie ma nic gorzej niz jak jest wycieczka szkolna i pijesz setke w pokoju i wchodza uczniowie i beda dzwonic do dyrektora.
1
@Messibestplayerintheworld
Patrzac na obecna forme to chyba tak:
1. Kounde
2. Christensen
3. Inigo
4. Araujo
Aczkolwiek roznice sa naprawde kosmetyczne.
0
@Kitek1640 Nie znam takich na szczescie.
0
@TR3YWAY A moim zdaniem Balde i Cancelo sa zbyt ofensywnie grajacymi zawodnikami zeby ustawiac ich na bokach obrony, ale juz w roli wahadlowych mogliby sie sprawdzic.
0
@TR3YWAY Albo przejsc na 3 5 2
2
@DonCarletto Do tego moze wyjechac na PNA.