3

@abram3k Potwierdzam, jestem tym El classikiem.

3

@Bobo25 Idz gdzies z kumplami obejrzec albo zabarykaduj sie w domu zanim przyjda.

2

@Deviler w przypadku realu "jakos" moze nie wystarczyc.

1

@FcPortoFan1999 *Tallonem

0

@Tasde Tragedia, ja zostaje przy jedynce i nie zamierzam tego kupowac dopoki nie zostanie to jakos sensownie zoptymalizowane.

2

@macio_944 Cos czuje, ze niedlugo nadejdzie moment kiedy kupie w koncu te gre.

Tylko jeszcze musze zrobic cos z dziecmi na 2 miesiace.

2

@P33ck I nawet w repce nie zagral ani razu.

7

@P33ck Fajnie bedzie ich widziec z powrotem w PL :)

Swoja droga Maresca niezle sobie radzil w Sevilli jako pilkarz.

1

@michal26 Tak jak piszesz, w dwumeczu kazdy z tych rywali teoretycznie do ogrania choc mimo wszystko kazdy z nich jest niewygodny.

16

@Przemek2323 "mnie to nie dotyczy, bo ja zawsze tankuje za 100 zlotych"

2

@escarabajo u mnie tez :)

2

@escarabajo i miód :)

13

@Deviler Lewy dostanie lokiec w plecy i bedzie koniec.

A Gil Manzano bedzie akurat wydmuchiwal nos i nie zauwazy.

1

@DaPidejpi No wiem, ze nie lubi, ale mysle, ze z Cancelo na skrzydle dobrze by to chodzilo.

1

@against_modern_football Bo w Szwajcarii jest zupelnie inna mentalnosc spoleczenstwa.

1

@DaPidejpi Tak mysle, ze on by w mogl w pelni pokazac swoje mozliwosci grajac na prawym skrzydle w 4 3 3 - wtedy Kounde na prawej obronie i jest bajka.

5

@pioz123 Ja tam bym wpadl do Was :)

0

Wiadomo co z Felixem? Czy zmiana z ostrożności?

4

@draxidox Teraz wlosy krotsze, ale jakby ciezsze...

2

@Barca1922 Nie moge czytac takich rzeczy...

2

@kuz Akurat wypowiadal sie o Lechu i nawet mial racje, ze byl lepszym prezydentem od Andrzeja.

0

@Colon Taktyczny

14

@Firestone Dzieciak w trakcie calego wywiadu nikogo nie obrazil, wiec i tak wypadl lepiej niz 90% LR.

0

@RosjaninBut Taktyczny

0

@DaPidejpi Ja go bardzo lubie, ale golym okiem widac, ze nie ma zdrowia do regularnej gry.

4

@MESSIah16 Szkoda, ze nie odniosl sie do przesladowania Kurdów.

5

@Rewolucja123 No jestesmy przez wiekszosc czasu bez niego.

0

@RoberDzik A ile czasu ten Pedri jest dostepny do gry zebysmy mieli jakos znaczaco odczuc jego odejscie?

3

@DaPidejpi "On tu czyta la ramble 5 lat bez konta"

0

@Ojciec5tkidzieci Te gadanie to na pewno wyrwane z kontekstu, a tak poza tym to na pewno drobnym druczkiem na stronach partii bylo napisane, ze przez sprzeciw jedzeniu robakow rozumieja zgode na jedzenie robakow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?