JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@abram3k Potwierdzam, jestem tym El classikiem.
3
@Bobo25 Idz gdzies z kumplami obejrzec albo zabarykaduj sie w domu zanim przyjda.
2
@Deviler w przypadku realu "jakos" moze nie wystarczyc.
1
@FcPortoFan1999 *Tallonem
0
@Tasde Tragedia, ja zostaje przy jedynce i nie zamierzam tego kupowac dopoki nie zostanie to jakos sensownie zoptymalizowane.
2
@macio_944 Cos czuje, ze niedlugo nadejdzie moment kiedy kupie w koncu te gre.
Tylko jeszcze musze zrobic cos z dziecmi na 2 miesiace.
2
@P33ck I nawet w repce nie zagral ani razu.
7
@P33ck Fajnie bedzie ich widziec z powrotem w PL :)
Swoja droga Maresca niezle sobie radzil w Sevilli jako pilkarz.
1
@michal26 Tak jak piszesz, w dwumeczu kazdy z tych rywali teoretycznie do ogrania choc mimo wszystko kazdy z nich jest niewygodny.
16
@Przemek2323 "mnie to nie dotyczy, bo ja zawsze tankuje za 100 zlotych"
2
@escarabajo u mnie tez :)
2
@escarabajo i miód :)
13
@Deviler Lewy dostanie lokiec w plecy i bedzie koniec.
A Gil Manzano bedzie akurat wydmuchiwal nos i nie zauwazy.
1
@DaPidejpi No wiem, ze nie lubi, ale mysle, ze z Cancelo na skrzydle dobrze by to chodzilo.
1
@against_modern_football Bo w Szwajcarii jest zupelnie inna mentalnosc spoleczenstwa.
1
@DaPidejpi Tak mysle, ze on by w mogl w pelni pokazac swoje mozliwosci grajac na prawym skrzydle w 4 3 3 - wtedy Kounde na prawej obronie i jest bajka.
5
@pioz123 Ja tam bym wpadl do Was :)
0
Wiadomo co z Felixem? Czy zmiana z ostrożności?
4
@draxidox Teraz wlosy krotsze, ale jakby ciezsze...
2
@Barca1922 Nie moge czytac takich rzeczy...
2
@kuz Akurat wypowiadal sie o Lechu i nawet mial racje, ze byl lepszym prezydentem od Andrzeja.
0
@Colon Taktyczny
14
@Firestone Dzieciak w trakcie calego wywiadu nikogo nie obrazil, wiec i tak wypadl lepiej niz 90% LR.
0
@RosjaninBut Taktyczny
0
@DaPidejpi Ja go bardzo lubie, ale golym okiem widac, ze nie ma zdrowia do regularnej gry.
4
@MESSIah16 Szkoda, ze nie odniosl sie do przesladowania Kurdów.
5
@Rewolucja123 No jestesmy przez wiekszosc czasu bez niego.
0
@RoberDzik A ile czasu ten Pedri jest dostepny do gry zebysmy mieli jakos znaczaco odczuc jego odejscie?
3
@DaPidejpi "On tu czyta la ramble 5 lat bez konta"
0
@Ojciec5tkidzieci Te gadanie to na pewno wyrwane z kontekstu, a tak poza tym to na pewno drobnym druczkiem na stronach partii bylo napisane, ze przez sprzeciw jedzeniu robakow rozumieja zgode na jedzenie robakow.