JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barcanajlepszyteam
"Moim zdaniem to też pokazuje charakter i mentalność zawodników. Nie jest tajemnicą, że poza Alcarazem wszyscy zdecydowanie odstają od BIG 3." -
jak tak dalej pojdzie to kariera Alcaraza skonczy sie nim sie na dobre rozwinie przez kontuzje, wiec tu uwazam, ze decyzja Sinnera jak najbardziej sluszna jezeli zalezy mu na grze na wysokim poziomie przez kolejne kilkanascie lat.
3
@Barcanajlepszyteam Mial praktycznie rozwalona nocke konczac mecz o 2:30. Na takim poziomie, przy takim natezeniu gier to jest porazka.
4
@takisobiektos To jest totalna porazka i kompromitacja organizatorow.
0
@zeko0 Ja pierdolę, jaki on jest piękny...
2
@bartoszplucinski Pedri będzie magikiem wtedy, gdy magicznie ucieknie lekarzom i fizjoterapeutom.
8
@Kuba_1 Zerka jakby chciał ją schrupać, dosłownie i w przenośni.
0
@arsenallondyn0 Takich już nie robią...
0
@Colon Przepiękna
1
@TR3YWAY Tak jest niestety ze wszystkimi produktami... Dymaja nas na dwa baty - cena i gramatura.
0
@Rust_Cohle U mnie praktycznie taka sama pomoc i atak tylko zamiast Diabyego mam Douglasa Luiza.
1
@Rust_Cohle Wjechala dzika karta i calkowita przebudowa skladu.
Haaland wylot, Darwin in.
2
@Sulimo Ciekaw jestem jak to gryzl.
3
@agaFCB ser, szynka, pieczarki, papryka, cebula, oliwki, salami
Edit: i jeszcze ser, ser i ser
0
@Stagiryta Oczywiscie, ze zadne z powyzszych.
2
@Emhyr Psyduck i Aerodactyl.
0
@David_Beckham Jesus straszna szklanka niestety.
4
@hayek hahaha ale zloto
3
@TR3YWAY #szokiniedowierzanie
0
@molibden A mnie na przyklad nie.
3
@LaLigaPD Ja bede ogladal z odtworzenia.
4
@Destroyer_of_Worlds Dla mnie Twoj komentarz moglby sie skonczyc na: Chcialbym, zebysmy z Realem wygrali ;)
6
@michal26 W punkt.
1
@jacobFCB Otóż to ;)
1
@jacobFCB Super, że bezpiecznie dojechałeś :) Również bardzo dziękuję za spotkanie i mam nadzieję, że niedługo będzie kolejna okazja żeby pogadać :)
1
@arsenallondyn0 Bardzo lubię :)
1
Duma rozpiera patrzac jak rodak z la Rambli niszczy przeciwnikow.
Widac skad czerpie wiedze.
1
@draxidox Laczne IQ tych wszyskich smiesznych sebkow pewnie nawet nie przekroczyloby trzycyfrowej wartosci.
0
@Nazio_87 Dawac meksykanska fale!
2
@Kgorecki2500 byle igla byla sterylna
0
@Emhyr Po ch w takim razie te emoty skoro nie wolno ich uzywac?