JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Emhyr Bartomeu
15
@Warty Jestem pod wrazeniem jak dokladnie pamietacie, ktora dokladnie grupa jednoczesnie sprzedawala FdJ i piala z zachwytu nad umiejetnosciami Puiga.
Chapeau bas.
7
@Emhyr George Vinicius Floyd Jr.
9
@Criss18Barca Ja mam nadzieje, ze ktos w koncu zrobi porzadek z rodzicami, ktorzy nie kontroluja jakie tresci ogladaja ich dzieci.
0
@Faro No moglby sie Xavi nauczyc lepiej rotowac, chociaz teraz to i tak juz musztarda po obiedzie.
2
@Colon Generalnie nie jestem za ruszaniem takich klasykow, ale jako wielki fan Depeszów stwierdzam, ze wyszlo naprawde dobrze.
0
@Faro To swietna decyzje podjal trener w takim razie.
0
@Sulimo Klub nie dowiedzial sie z dnia na dzien, ze sa igrzyska. Mozna to bylo inaczej zaplanowac nie zajezdzajac chlopaka.
7
@Gaz Ale na ten w 2024.
2
@Sulimo Nie wiem, czy sa madrzejsi skoro pozwalaja nastolatkowi zagrac 60 meczow w sezonie.
0
@maroon O to to.
0
@FcPortoFan1999 Z g bata nie ukreci
1
@CZAJUN_119 Tak
0
@FcPortoFan1999 W zyciu nie okreslilbym PSG jako jednego z glownych faworytow, gdzie ich obrona i pomoc jest mocno przecietna.
1
@musli1989 Tak, to wina panstwa ze nie zostal jeszcze zlapany.
Teraz jeszcze tylko sprecyzuj, czy to wina pisu czy po.
1
@FcPortoFan1999 Najslabsze od 10 lat PSG faworytem do wygrania LM? Dobry zart.
1
@michaleu On prosila o pomoc z tabletem, a nie chce wyjsc za maz.
0
@Danny Gaucho Tak czulem, ze tam cos bylo krecone, ale i tak pieknie.
0
@Sawik_10 Ale R10 wtedy kosmiczne statystyki wykrecil, nawet nie zdawalem sobie z tego sprawy.
1
@takisobiektos Dla mnie niby dobrze, bo mialem Tiafoe na kuponie, ale bardzo mi szkoda Evansa...
1
@MichuZ44 Ale krecha wjechala jak stad do Izraela.
2
@lntrowertyk Nic nowego, prawie kazdy pilkarz przychodzacy do Barcelony tak ma, ze po poczatkowym okresie zachwytow szybko obniza loty.
0
@ShawnC Z Romeu tym bardziej nie bedzie spokoju, wiec trzeba to jakos sensownie poukladac.
0
@zytko3 Nie wiem, czy bym nie zagral 4 4 2 z Cancelo w pomocy obok Gundogana, Gaviego no i pewnie niestety, Romeu.
7
@marcin62 Nie jestem zwolennikiem halloween, ale nie tedy droga. Autorytetu nie zbuduje niszczac dzieciom dynie.
0
@insp1re Czy gorsza to bym polemizowal, bo rok temu musielismy grac w ataku Yutgla, Luukiem i Alkomachem.
2
@michal26 Szczerze mowiac chetnie zaplacilbym wiecej za jedna konkretna platforme.
1
@bari_94 Maddison ladnie odpalil w Tottenhamie, a nie spodziewalem sie tego.
1
@Pogba Daj spokoj, przeciez to jest zwykly leszcz.
7
@gumaz Abstrahujac od tego, ze to i tak korzystna kwota, to wielu ksiezy znajac sytuacje materialna danej osoby nie bierze zadnych pieniedzy za pogrzeb.