JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy Polska gra jeszcze jakis mecz w eliminacjach?
5
@require Pewnie zartowali z tym dobrowolnym ZUSem.
47
@norbi77 Na pewno zrobiles co mogles i opiekowales sie i mama i psem najlepiej jak umiales, trzymaj sie.
1
@Emhyr Jeszcze nigdy nie bylo mi to tak obojetne jak teraz.
2
@macio_944 " Dobrze, że ja w sumie od zawsze j*be tylko Kaczora"
A to ja wole urozmaicenie.
0
@Rewolucja123 Wez pojdz w trenerke, tym bardziej ze zawsze to lubiles.
0
@Rewolucja123 A Ty na wyspach nie robiles?
6
@Tomo1989 Pieknie, oby wiecej takich filmikow :)
28
@bartekvisca Cale szczescie.
28
@VegetaPolska Z takim podejsciem to najlepiej zamknij sie w piwnicy z wykupionym PH premium.
1
@okiemtypera_lucaxx95 A potem wszystko wychodzi na jaw i dochodzi do konfliktow...
1
@okiemtypera_lucaxx95 Dlugosc penisa.
1
@ou7sider pewne 2:0 dla Bilbao.
2
@Sinirsey
w - prosze, przyda Ci sie.
0
@FcPortoFan1999 Jakies 80 lat temu.
0
@michaelson8 Zastanawiam sie, czy nie kupic, chociaz ja caly czas ogrywam FM20.
Zaczalbym Deportivo, Parma albo Middlesborough.
0
@Geble Moge Ci podpowiedziec z autopsji, ze sie nie da ;)
1
@bartekvisca Skoro ktos jest na tyle przedsiebiorczy, ze doszedl do pozycji, ktora daje mu mozliwosc zarabiania 15k/ miesiecznie to nie widze powodu, dla ktorego nie mialby byc premiowany swiadczeniem 800+
Dalece bardziej wolalbym to swiadczenie przyznawac takim wlasnie osobom niz wszelkiej masci kolorowym ptakom, ktorzy w zyciu nie podjeli sie zadnej pracy.
15
@Deviler Zdecydowanie jestem za takim rozwiazaniem. Skonczyloby sie pasozytowanie nierobow.
0
@michal26 Chociaz widze, ze juz masz komplet oznaczonych, wiec chyba lipa.
0
@michal26 Poprosze o oznaczenie.
2
@tristan87 I za plecami Valeron - Euro Depor bylo piekne.
3
@mcsarna Przede wszystkim sa strasznie niespojni pogladowo, a to nie zwiastuje wiekszych sukcesow w przyszlosci.
2
@Bezhistorii *Makaay.
bardzo go lubilem, w ogole to byly czasy kiedy Holandia miala kapitalnych napastnikow - Makaay, van Nistelrooy, Kluivert, Bergkamp, Hasselbaink, van Hooijdonk...
1
@tomek8756 Czy udalo sie odzyskac karte?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@FcPortoFan1999 To byly czasy.
3
@Bykunn Szkoda tylko, ze w szafie wisza same dresy...
2
@negreanu Tak to ja wspominalem, dzieki bardzo za pamiec :)
5
@Faro Wyceny tych dwoch mocno przesadzone, ale uwazam, ze wycena Pedriego jest rowniez zawyzona.