0

Czy Polska gra jeszcze jakis mecz w eliminacjach?

5

@require Pewnie zartowali z tym dobrowolnym ZUSem.

47

@norbi77 Na pewno zrobiles co mogles i opiekowales sie i mama i psem najlepiej jak umiales, trzymaj sie.

1

@Emhyr Jeszcze nigdy nie bylo mi to tak obojetne jak teraz.

2

@macio_944 " Dobrze, że ja w sumie od zawsze j*be tylko Kaczora"

A to ja wole urozmaicenie.

0

@Rewolucja123 Wez pojdz w trenerke, tym bardziej ze zawsze to lubiles.

0

@Rewolucja123 A Ty na wyspach nie robiles?

6

@Tomo1989 Pieknie, oby wiecej takich filmikow :)

28

@bartekvisca Cale szczescie.

28

@VegetaPolska Z takim podejsciem to najlepiej zamknij sie w piwnicy z wykupionym PH premium.

1

@okiemtypera_lucaxx95 A potem wszystko wychodzi na jaw i dochodzi do konfliktow...

1

@okiemtypera_lucaxx95 Dlugosc penisa.

1

@ou7sider pewne 2:0 dla Bilbao.

2

@Sinirsey

w - prosze, przyda Ci sie.

0

@FcPortoFan1999 Jakies 80 lat temu.

0

@michaelson8 Zastanawiam sie, czy nie kupic, chociaz ja caly czas ogrywam FM20.

Zaczalbym Deportivo, Parma albo Middlesborough.

0

@Geble Moge Ci podpowiedziec z autopsji, ze sie nie da ;)

1

@bartekvisca Skoro ktos jest na tyle przedsiebiorczy, ze doszedl do pozycji, ktora daje mu mozliwosc zarabiania 15k/ miesiecznie to nie widze powodu, dla ktorego nie mialby byc premiowany swiadczeniem 800+

Dalece bardziej wolalbym to swiadczenie przyznawac takim wlasnie osobom niz wszelkiej masci kolorowym ptakom, ktorzy w zyciu nie podjeli sie zadnej pracy.

15

@Deviler Zdecydowanie jestem za takim rozwiazaniem. Skonczyloby sie pasozytowanie nierobow.

0

@michal26 Chociaz widze, ze juz masz komplet oznaczonych, wiec chyba lipa.

0

@michal26 Poprosze o oznaczenie.

2

@tristan87 I za plecami Valeron - Euro Depor bylo piekne.

3

@mcsarna Przede wszystkim sa strasznie niespojni pogladowo, a to nie zwiastuje wiekszych sukcesow w przyszlosci.

2

@Bezhistorii *Makaay.

bardzo go lubilem, w ogole to byly czasy kiedy Holandia miala kapitalnych napastnikow - Makaay, van Nistelrooy, Kluivert, Bergkamp, Hasselbaink, van Hooijdonk...

1

@tomek8756 Czy udalo sie odzyskac karte?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@FcPortoFan1999 To byly czasy.

3

@Bykunn Szkoda tylko, ze w szafie wisza same dresy...

2

@negreanu Tak to ja wspominalem, dzieki bardzo za pamiec :)

5

@Faro Wyceny tych dwoch mocno przesadzone, ale uwazam, ze wycena Pedriego jest rowniez zawyzona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?