19

@barcanawieki Nie rozumiem jak te wyniki 3D i Konfy mogly spasc po debacie przy jednoczesnych wzrostach popisu.

1

@kuz Niewygodny rywal, wyjazd do totalnego wygnojewa, brak najlepszego zawodnika i zarazem strzelca - co moze pojsc nie tak?

2

@norbi77 Az kusi zeby samemu sprobowac :)

0

@Pawel13sz chyba wiedenskim.

4

@norbi77 Jesli to nie ustawka to niezle jaja.

1

@cracker A Maciej Janiak?

0

@macio_944 Kiedy wchodzi Czas Krwawego Księżyca?

4

@ToWinaSedziego z ta brazylijska renta to Ci sie udalo :)

3

@_barti zakaz skretu w lewo

1

@Tomo1989 troche efekt kuli snieznej sie zrobil.

0

@Hellrider Ponoc wlasnie sporo sil sie tam zebralo - pytanie, czy zeby zwiazac sily ruskich, czy wlasnie cos grubego sie szykuje.

1

@FcPortoFan1999 Pozyjemy zobaczymy. Wojna potrwa dopoki, dopoty zachod bedzie dostarczal sprzet.

1

@FcPortoFan1999 Oni nie beda mieli dosc, bo zwyczajnie nie chca stracic swojego kraju. Wiedza, ze jesli teraz zgodza sie na rozejm to za pare lat sytuacja sie powtorzy.

5

@FcPortoFan1999 Robia co moga, maja sie poddac?

0

@FcPortoFan1999 Na tym odcinku od jakichs dwoch.

0

@AduŚ07 Tak wiem, ale tam bylo to wszystko w fajny sposob podane.

0

@arekfanBarcy Dzieki!

1

@don'T.R.I.P.e Dzieki, musze zobaczyc.

4

@FcPortoFan1999 Trwa kontrofensywa na Zaporozu w rejonie Werbowego, na niewielka skale, ale zawsze. Trwaja starcia na poludnie od Bahmutu w rejonie Kliszczewki. Co chwile Ukraincy robia akcje specjalne na Krymie dronami i innymi srodkami. To ze front w duzym stopniu zamarl to nie znaczy, ze nic sie nie dzieje.

2

@FcPortoFan1999 Juz nie raz byla patowa sytuacja jak chocby pod Bahmutem i nie zaprzestali relacji, poza tym caly czas cos sie tam dzieje

0

Zdjeli z Onetu relacje na zywo z wojny na Ukrainie. Nie ukrywam, ze praktycznie codziennie sledzilem tam doniesienia z frontu.
Wyglada na to, ze wszyscy juz powoli maja dosyc tej wojny...

20

@DonCarletto Resetuje Ci sie postac i trzeba od nowa zbierac zasoby i expic.

2

@tristan87 Aaa dobra, jakos mi to umknelo, dzieki.

2

@tadzik447

*Ferdek Kiepski, 2023, Norkowane*

0

Warto isc na to do kina?

0

@Popitek12 Boty glosuja.

0

@lucca87 A Taylor jeszcze jest? Bo go nie wymieniles, a tez sie dobrze zapowiadal.

0

@MarioVeB! Off top: był tam może Skazi?

0

@Rifek Zacznij od PC Lab - oni powinni Ci przedstawić ciekawe propozycje konfiguracji.

4

@Ptasior Zwolnienie Overmarsa, dyrektora sportowego (za jakieś seksualne akcje) i w konsekwencji nietrafione decyzje trenerskie i niestety jest jak jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?