JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Jeszcze tylko brakuje zeby on wypadl to bedzie trzeba grac 13-sto (hehe) latkami.
0
@szoch6 To ja obserwuje odwrotne zjawisko i widze duzo ludzi uciekajacych z miast na wies, ale roznie to bywa.
1
@LaLigaPD @Emhyr - to mnie teraz zaskoczyliscie, bylem pewien, ze z Granada zawsze latwo bylo.
1
@Emhyr Z Granada tez zawsze wygywalismy niewazne jakim skladem, wiec ja bym nie podchodzil tak optymistycznie do meczu z Bilbao.
1
@Emhyr Z Granada tez.
0
@VamosVamos Juz tak.
11
@negreanu "szybko, ale bezpiecznie"
16
@Tomo1989 I juz nie bedzie wiecej filmikow.
Mam tylko nadzieje ze nikt poza tymi idiotami nie ucierpial.
0
Kiedy ta debata Tusk vs reszta swiata?
1
@cris27 Jedno jest pewne: Tusk bedzie musial byc naprawde dobrze przygotowany idac na debate do tvp.
3
@QQL5 Ja mieszkam od blisko 5 lat i za zadne skarby nie chcialbym wrocic do miasta.
Pamietaj, ze miejsce gdzie ktos mieszka nie swiadczy o tym jakim jest czlowiekiem.
5
@szoch6 XXI wiek a ludzie dalej mysla, ze na wsi mieszkaja ograniczeni umyslowo ludzie :)
0
@QQL5 Tak, tylko babcie. Wszyscy trzezwo myslacy i postepowi glosuja na PO.
1
@Bobo25 A dobra, jeszcze sie nie wybudzilem po weekendzie.
0
@tristan87 Bede sledzil te rozgrywki z wypiekami na twarzy.
0
@derekszmid79 No Vinicius bedzie wjezdzal jak w maslo.
0
@Xavinista Nie za luzno.
0
@mkord W ktorym miejscu napisala cos niepoprawnie gramatycznie albo ortograficznie?
23
@Nazio_87 Jak już nie śpisz to polej.
5
Najlepsze:
Cały mecz oglądałem pod wpływem słuchając GnR po raz pierwszy od niepamiętnych czasów.
Bramka Yamala.
Wciąż jestem pod wpływem.
Najgorsze:
Gavi nie wyciął Callejona.
Wszystko pozostałe.
Napijmy się.
@Danny Gaucho
1
@Colon Giberto Silva/Fernandinho
0
@arsenallondyn0 W tamtym czasie ależ to był top!!!
0
@arsenallondyn0 Pewnie po lifcie, ale jest dobra.
0
@arsenallondyn0 Diva!
0
@arsenallondyn0 Nie mój typ
0
@michal26 Taktyczny
1
@Rewolucja123 Waran*
0
@michal26 Jasna sprawa, właśnie oni za dużych kawałów nie lubię a ja, podobnie jak Ty, uwielbiam :)
0
@michal26 Dzięki za info, w takim razie biorę przepis :)
Pewnie zrobię trochę mniej ostre żeby moje chłopaki też mogły zjeść.
0
@michal26 Bardzo ostre czy bardziej pikantne?