0

@tristan87 Jeszcze tylko brakuje zeby on wypadl to bedzie trzeba grac 13-sto (hehe) latkami.

0

@szoch6 To ja obserwuje odwrotne zjawisko i widze duzo ludzi uciekajacych z miast na wies, ale roznie to bywa.

1

@LaLigaPD @Emhyr - to mnie teraz zaskoczyliscie, bylem pewien, ze z Granada zawsze latwo bylo.

1

@Emhyr Z Granada tez zawsze wygywalismy niewazne jakim skladem, wiec ja bym nie podchodzil tak optymistycznie do meczu z Bilbao.

1

@Emhyr Z Granada tez.

0

@VamosVamos Juz tak.

11

@negreanu "szybko, ale bezpiecznie"

16

@Tomo1989 I juz nie bedzie wiecej filmikow.

Mam tylko nadzieje ze nikt poza tymi idiotami nie ucierpial.

0

Kiedy ta debata Tusk vs reszta swiata?

1

@cris27 Jedno jest pewne: Tusk bedzie musial byc naprawde dobrze przygotowany idac na debate do tvp.

3

@QQL5 Ja mieszkam od blisko 5 lat i za zadne skarby nie chcialbym wrocic do miasta.

Pamietaj, ze miejsce gdzie ktos mieszka nie swiadczy o tym jakim jest czlowiekiem.

5

@szoch6 XXI wiek a ludzie dalej mysla, ze na wsi mieszkaja ograniczeni umyslowo ludzie :)

0

@QQL5 Tak, tylko babcie. Wszyscy trzezwo myslacy i postepowi glosuja na PO.

1

@Bobo25 A dobra, jeszcze sie nie wybudzilem po weekendzie.

0

@tristan87 Bede sledzil te rozgrywki z wypiekami na twarzy.

0

@derekszmid79 No Vinicius bedzie wjezdzal jak w maslo.

0

@Xavinista Nie za luzno.

0

@mkord W ktorym miejscu napisala cos niepoprawnie gramatycznie albo ortograficznie?

23

@Nazio_87 Jak już nie śpisz to polej.

5

Najlepsze:

Cały mecz oglądałem pod wpływem słuchając GnR po raz pierwszy od niepamiętnych czasów.
Bramka Yamala.
Wciąż jestem pod wpływem.

Najgorsze:

Gavi nie wyciął Callejona.
Wszystko pozostałe.

Napijmy się.
@Danny Gaucho

1

@Colon Giberto Silva/Fernandinho

0

@arsenallondyn0 W tamtym czasie ależ to był top!!!

0

@arsenallondyn0 Pewnie po lifcie, ale jest dobra.

0

0

@arsenallondyn0 Nie mój typ

0

@michal26 Taktyczny

1

@Rewolucja123 Waran*

0

@michal26 Jasna sprawa, właśnie oni za dużych kawałów nie lubię a ja, podobnie jak Ty, uwielbiam :)

0

@michal26 Dzięki za info, w takim razie biorę przepis :)

Pewnie zrobię trochę mniej ostre żeby moje chłopaki też mogły zjeść.

0

@michal26 Bardzo ostre czy bardziej pikantne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?