JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Danny Gaucho Ale nie wiesz tego, czy nie strzelilby tych 14 goli.
1
@Damian_06_84 O tak, to co mowisz i Looney Tunes to bylo cos pieknego.
1
@KamQiX Ja to bym sobie obejrzal Kapitana Grotmana, ale nie moglem znalezc...
4
@Kgorecki2500 Ani to stare, ani dobre.
33
@Xpert77 Nawet jesli napisze to i tak sie nie dowiesz.
2
@Czajka90 Gruba przesada, juz Havertz byl moim zdaniem nietrafionym transferem a oni chca za 90 mln sciagac goscia, ktory pol roku nie gral w pilke.
3
@Kidd Na szczescie skaly zamortyzowaly upadek.
1
@Ojciec5tkidzieci Jarek jest z pisu, wiec jego ludzie moga atakowac, na tym polega tolerancja.
0
@Medium No taki kierowany pomidor ziemia-ziemia by sie przydal.
18
@Comentateiro Kiepskie porownanie patrzac na skale zjawiska.
2
@Kgorecki2500 Ale za to minimalna pensja idzie w gore!!11
4
@SawneyBean Nazwac BigMaca krolem burgerow to jak nazwac Dacie Duster krolem SUVow.
6
@Comentateiro Ciekawe, ktore z nich zajdzie w ciaze.
0
@BorzyKrzys Troche zalatuje robieniem na sile prequeli, ale jesli to faktycznie ma byc w zgodzie z ksiazka to jestem na tak.
4
@BorzyKrzys Jesli to sie potwierdzi to moze byc petarda.
Ciekaw jestem jak zostanie pociagniety temat JB po wiadomym zakonczeniu w No Time To Die.
0
@Eto'o9 R10 Zdaje sie, ze @Aragorn33 ogarnia te klimaty.
1
@michal26 Mialem wlasnie oznaczyc @YeastMoss ale widze, ze sam napisal.
Trzymam kciuki zeby stan babci sie poprawil.
U mnie z kolei z dziadkiem niestety sa problemy, ale u niego to demencja/alzheimer...
0
@swiergol2 A wpisałeś kod promocyjny przy wpłacie?
1
@norbi77 To pewnie przez kolor skory, rasisci...
2
@tristan87 Robisz konkurencje @Nano22 z tymi ciekawostkami.
1
@Rust_Cohle
1. Cruyff
2. Messi
3. Guardiola
1
@kynio302 Ciekawy patent, ale tez musi to byc dziwne uczucie spadac tylem i patrzac do gory.
3
@clyde Chyba tez GTA V - bardzo duzy kontrast w porownaniu do IV.
Z jednej strony bardzo duzy swiat z wieloma opcjami, ale z drugiej strony (przynajmniej jak dla mnie) denna komediowo-dziecinna fabula i dosc proste misje.
2
@Keson Przebodzcowanie, nadmierne rozleniwienie wspolczesnego czlowieka - moim zdaniem to sa glowne przyczyny.
3
@Keson Bo to jest najlatwiejsza forma rozrywki, ludziom czesto nie chce sie ambitniej spedzac wolnego czasu. Niestety.
2
@macio_944
U mnie tez Konfa na pierwszym, na drugim 3D, KO a na koncu lewica.
I tak chyba na bezpartyjnych zaglosuje.
5
@michal26 Tego manekina kiedys przestudiowalem i to byla tak sliczna dziewczyna przed tym calym szpachlowaniem, ze az czlowiek nie wierzy, ze z wlasnej woli mozna tak dac sie oszpecic.
0
@PatrykBarca Racja, faktycznie bylo ich troche wiecej, ale mimo wszystko to sa wszystko transfery tylko do dwoch hiszpanskich klubow. Dalej jest przepasc, gdzie beniaminek PL moze zrobic wiecej transferow niz takie Atletico, czy Sevilla.
1
@Barcasub mecze ligowe w srodku tygodnia nigdy nie sa latwe, a juz w ogole na wyjezdzie, tym bardziej ze Mallorka traci u siebie malo bramek.
1
@escarabajo Dokladnie, tu nie ma reguly.