0

@cracker To teraz jeszcze pytanko jak to zrobic ;) Jest taka opcja w Daemonie?

1

Pytanko do specow od IT:

Czy da sie utworzyc obraz plyty na komputerze z fizycznego nosnika CD?

3

@Ptasior ...I oby nigdy nie wrocili.

20

@kiper09 Serio piszesz takie posty?

Przeciez Moussa Dembele byl swego czasu swietnym pilkarzem w Tottenhamie.

0

@TheNekro94 Prawie jak Stachursky w Dosko.

1

@DaPidejpi Mowisz, ze patrzysz chlodno, a chcesz im dac embargo na wszystko, cos tu nie gra.

1

Grani ze swiezym szczypiorkiem to jest to.

2

@KilkaSlowPrawdy Co do drugiej czesci posta sie zgodze.

Co do pierwszej juz nie, bo jednak z perspektywy obroncy duzo latwiej bronic sie na krotszym odcinku niz na dluzszym.

1

@DonMatteo901 Nic takiego nie napisalem, po prostu potrafie zrozumiec interesy obydwu stron.

Idealnym rozwiazaniem byloby aby Ukraincy dostosowali jakosc eksportowanego zboza do kryteriow obowiazujacych w UE, natomiast prawdopodobnie w warunkach wojennych nie sa teraz w stanie tego zrobic.

Uwazam, ze Polska powinna utworzyc korytarze eksportowe aby umozliwic tranzyt zboza natomiast nasz wewnetrzny rynek powinien pozostac zamkniety.

0

@Mow_mi_Douglas Trudno nie byc smutnym trenujac takich pilkarzy.

3

@maroon I to jest prawda, tak to powinno wygladac, ale jezeli zakaz eksportu wygasl to Ukraina czysto technicznie powinna miec prawo transportowac swoje produkty i dochodzic tego prawa.

Tez mnie zastanawia czemu wybrali taka sciezke dzialania, a nie inna.

7

@KilkaSlowPrawdy Chociazby taka, ze w przypadku potencjalnej proby ataku duzo trudniej obronic jest granice na dlugosci 500 km niz 200 km.

W dodatku duzo trudniej przerzucic jest znaczace sily do obwodu, ktory nie graniczy z Twoim krajem.

3

@MarcepanowyKsiaze Bialorus to wciaz nie Rosja.

2

@Inko To nie ma nic wspolnego z poprawnoscia tylko z logicznym mysleniem.

5

@domin682 Raczej z tego co slyszalem w tym zbozu znajduja sie substancje zakazane w UE.

9

@Inko Jesli nie widzisz roznicy to znaczy, ze nie mozna Cie traktowac jako rozwnorzednego partnera w tej dysksusji.

5

@KilkaSlowPrawdy To fajnie. Jest jednak roznica graniczyc z kims na dlugosci 200 km, a 500 km.

W dodatku, gdy graniczy sie z kontynentalnym krajem, a nie tylko jego eksklawa.

7

@KilkaSlowPrawdy No i super, w takim razie skad zdziwienie, ze Ukraina nas pozywa?

I te komentarze: "no to nie damy im broni!!!11" - super, niech sobie Rosja zajmie Ukraine i zacznie graniczyc z nami, swietny deal!

34

@DonMatteo901 Ale co tu ma wdziecznosc do dbania o swoje interesy?

Niektorzy sa mega naiwni myslac, ze Ukraina sobie powie: "Dobrze, nie bedziemy eksportowac naszych produktow rolnych, bo jestesmy bogaci i nie potrzebujemy pieniedzy".

0

@Janas11224 Ja zakonczylem przygode z ta seria wlasnie po Tokyo Drift, ktora rzeczywiscie byla swietna.

1

@Kessie Ktorego roku?

1

@SteuerFreiMoney Grupa B to była kwintesencja rajdów, nie było już potem nic tak niesamowitego.

6

Matko, jakie to jest piękne, że w końcu mamy prawego obrońcę z topu.

1

@Comentateiro Tego ruchu właśnie brakowało.

5

Felix jest jak chłodny powiew wiatru w upalny dzień - wniósł niesamowite ożywienie do zespołu i tak jak kiedyś za nim nie przepadałem tak teraz wiążę z nim duże nadzieje.

6

Auba zdobyłby tym strzałem 2 gole.

0

@Rl9k1nG Pracuję po angielsku/ z angielskim od około 10 lat, więc myślę, że całkiem nieźle. Na pewno chciałbym jeszcze trochę poprawić ustny.

2

@jacobFCB Limp Bizkit zdecydowanie.

2

@Ogorinho1974 Cyganow do dywanow.

4

@Coutinho007 Dime Sofiaaaaaaaa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?