28

@bartekvisca Tak, mają.

0

@BorzyKrzys Mialby wszystkie gole.

0

@Kazragore *larum

3

@mekston Alexciemno zgaszony

0

@Rewolucja123 Zdecydowanie Simons, patrzac gdzie i jak obecnie gra.

0

@szymonekk Zbyt wyrafinowane jak na PiS.

1

@mientusek1407 Wlasnie przed chwila ogladalem wymiane Szwajcaria Brazylia z tej dyscypliny, o ktorej piszesz.

33

@tristan87 Skad wiesz, czy Aubameyang tez nie bylby w 11 kolejki?

0

@Mezocyklon87 Troche mi sie nie klei, ze wprowadzaja tak drastyczne obnizki juz tak wczesnie przed wyborami, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

3

@MarcepanowyKsiaze Zazdroszcze.

Tym bardziej trudno mi uwierzyc, ze uwazasz Ukraine za wieksze zagrozenie od Rosji.

6

@Mezocyklon87 Musisz brac lekcje od @Przemek2323 - on to oglada godzinami.

2

@MarcepanowyKsiaze

"Ukraina to również dzicz tylko, że ladniej opakowana przez media. Kto był ten wie." - rozumiem, ze byles i w Rosji i w Ukrainie, ze masz porownanie?

1

W interesie Polski lezy trzymanie Rosji jak najdalej od nas.

Jezeli bedziemy mieli swoj udzial w odbudowie Ukrainy po wojnie (a na pewno bedziemy mieli dzieki temu jak wielkiej pomocy udzielamy), to nie widze problemy w dalszym wspieraniu Ukraincow.

10

@MarcepanowyKsiaze A spoko.

Czyli fakt, ze dozbrajamy najwiekszego wroga Rosji, szkolimy zolnierzy, zapewniamy najwieksze korytarze transportowe dla sprzetu, remontujemy zniszczone maszyny ma swiadczyc o tym, ze to nie Rosja jest do nas bardziej wrogo nastawiona?

Ma to sens!

13

@MarcepanowyKsiaze Wytlumacz w jaki sposob Ukraina jest bardziej wrogo nastawiona do Polski niz Rosja? Bardzo jestem ciekaw Twojej argumentacji.

23

@misterio Konfederacja to jest taki zlepek niespojnosci, ze nie zdziwie sie jak ta partia sie w koncu skloci wewnetrznie i rozleci. Zreszta juz powoli sie to dzieje.

1

@Rust_Cohle Takie madre posty od Ciebie? Swiat sie konczy.

20

@hayek Wazne, ze Marcepanowy Ksiaze bylby zadowolony, ze na zlosc mamie odmrozil sobie uszy.

2

@Medium 67 punktow i awans na 52 miejsce.

Botman i Disasi z lawki ladnie zapunktowali.

5

@Kgorecki2500 Ogólnie też w nocy gorzej się jeździ bo gorzej widać.

Pro tip: lepiej widać w dzień.

2

@michal26 Przydałoby się.

2

@P33ck A ja dzisiaj po dłuższej przerwie wbiłem na wp snooker :)

0

@Colon Top moich ulubionych filmów.

0

@RomanHoffer
Przy zalozeniu braku kredytu i posiadania domu:
2+2 jesli tylko ja zarabiam - 10 tys.
2+2 jesli zarabiam ja i zona - 15 tys.

3

@Tom0VeB Kiedys odetnie Cie na drzewie przy takiej jezdzie.

2

@Rust_Cohle Kurza twarz

2

@thorin Zgoda, ale na pewno byloby to znacznie trudniejsze.

0

@SuperPatsonFCB Dopoki graja Casemiro, Rashford i Bruno to jeszcze jakos beda sie trzymac.

5

@Medium Taki pilkarz na lawce to skarb.

3

Wow, nie spodziewalem sie az takiego odzewu!

Dzieki! @negreanu @mordini123 @fcbarcafan19 @reloaded @Bobo25 @Blantozaur i @cracker

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?