JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
@bartekvisca Tak, mają.
0
@BorzyKrzys Mialby wszystkie gole.
0
@Kazragore *larum
3
@mekston Alexciemno zgaszony
0
@Rewolucja123 Zdecydowanie Simons, patrzac gdzie i jak obecnie gra.
0
@szymonekk Zbyt wyrafinowane jak na PiS.
1
@mientusek1407 Wlasnie przed chwila ogladalem wymiane Szwajcaria Brazylia z tej dyscypliny, o ktorej piszesz.
33
@tristan87 Skad wiesz, czy Aubameyang tez nie bylby w 11 kolejki?
0
@Mezocyklon87 Troche mi sie nie klei, ze wprowadzaja tak drastyczne obnizki juz tak wczesnie przed wyborami, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
3
@MarcepanowyKsiaze Zazdroszcze.
Tym bardziej trudno mi uwierzyc, ze uwazasz Ukraine za wieksze zagrozenie od Rosji.
6
@Mezocyklon87 Musisz brac lekcje od @Przemek2323 - on to oglada godzinami.
2
@MarcepanowyKsiaze
"Ukraina to również dzicz tylko, że ladniej opakowana przez media. Kto był ten wie." - rozumiem, ze byles i w Rosji i w Ukrainie, ze masz porownanie?
1
W interesie Polski lezy trzymanie Rosji jak najdalej od nas.
Jezeli bedziemy mieli swoj udzial w odbudowie Ukrainy po wojnie (a na pewno bedziemy mieli dzieki temu jak wielkiej pomocy udzielamy), to nie widze problemy w dalszym wspieraniu Ukraincow.
10
@MarcepanowyKsiaze A spoko.
Czyli fakt, ze dozbrajamy najwiekszego wroga Rosji, szkolimy zolnierzy, zapewniamy najwieksze korytarze transportowe dla sprzetu, remontujemy zniszczone maszyny ma swiadczyc o tym, ze to nie Rosja jest do nas bardziej wrogo nastawiona?
Ma to sens!
13
@MarcepanowyKsiaze Wytlumacz w jaki sposob Ukraina jest bardziej wrogo nastawiona do Polski niz Rosja? Bardzo jestem ciekaw Twojej argumentacji.
23
@misterio Konfederacja to jest taki zlepek niespojnosci, ze nie zdziwie sie jak ta partia sie w koncu skloci wewnetrznie i rozleci. Zreszta juz powoli sie to dzieje.
1
@Rust_Cohle Takie madre posty od Ciebie? Swiat sie konczy.
20
@hayek Wazne, ze Marcepanowy Ksiaze bylby zadowolony, ze na zlosc mamie odmrozil sobie uszy.
2
@Medium 67 punktow i awans na 52 miejsce.
Botman i Disasi z lawki ladnie zapunktowali.
5
@Kgorecki2500 Ogólnie też w nocy gorzej się jeździ bo gorzej widać.
Pro tip: lepiej widać w dzień.
2
@michal26 Przydałoby się.
2
@P33ck A ja dzisiaj po dłuższej przerwie wbiłem na wp snooker :)
0
@Colon Top moich ulubionych filmów.
0
@RomanHoffer
Przy zalozeniu braku kredytu i posiadania domu:
2+2 jesli tylko ja zarabiam - 10 tys.
2+2 jesli zarabiam ja i zona - 15 tys.
3
@Tom0VeB Kiedys odetnie Cie na drzewie przy takiej jezdzie.
2
@Rust_Cohle Kurza twarz
2
@thorin Zgoda, ale na pewno byloby to znacznie trudniejsze.
0
@SuperPatsonFCB Dopoki graja Casemiro, Rashford i Bruno to jeszcze jakos beda sie trzymac.
5
@Medium Taki pilkarz na lawce to skarb.
3
Wow, nie spodziewalem sie az takiego odzewu!
Dzieki! @negreanu @mordini123 @fcbarcafan19 @reloaded @Bobo25 @Blantozaur i @cracker