2

@AlexDark00 Nie k, nikt z nas nie potrafi czytac i to my wszyscy kompromitujemy sie w kwestii Lewandowskiego od kilku miesiecy, bo mamy wypelnione jadem i hejtem mozgi, a Ty jeden masz racje.


2

@Stinger_ Dzieki, w koncu zrozumialem o co mu chodzilo.

0

@Waniliowy Ciemno o 17, zgnilizna, mmm - sama przyjemnosc.

1

@mekston Aubameyang strzelałby więcej bramek.

5

Szkoda, że Lewy nie strzelił na 3:2, bo tak to jego gole nic nie dały :(

3

@Firestone Uderz w stół...

7

Przyjmę z pokorą wszystkie liście na twarz, ale po drugiej bramce dla Celty nie wierzyłem, że cokolwiek tu jeszcze ugramy.

Wielki szacunek za charakter i wspaniałą grę do końca.

I nie wiem nawet, czy Auba dałby radę strzelić więcej niż Lewy.

3

@Kgorecki2500 Tylko czekać aż te czołgi wyjadą...

2

@Seledynowy To już można oceniać film?

6

@_barti Jak z narkotykami.

13

@norbi77

https://www.vulture.com/2023/09/agnieszka-hollands-green-border-director-interview.html


When did you start writing? Everything you wrote is based on real situations, right?


"I invited two young screenwriters, one who’s an activist as well, and we wrote it very quickly. We documented it very deeply. Everything that happens in the film is documented; nothing is invented. Of course, we did some construction — the characters aren’t one to one; inspired by real people but composed. I wanted to start shooting immediately, but we didn’t have money. So it took a year before we were able to shoot it."

Holland sama mowi, ze wszystko co wydarzylo sie w filmie zostalo udokumentowane i nic nie zostalo wymyslone.

1

@tomek8756 *Przeciera oczy ze zdumienia*

2

@tristan87 I nie pili na sluzbie.

1

@Ojciec5tkidzieci Ale jak to? Skad ona wie, ze film dokladnie odzwierciedla wydarzenia? Wywioskowala to z 8-sekundowych fragmentow?

1

@NsKi Moglby, tego nie wiemy.

11

@DLFCB Prawda jest taka, ze Aubameyang strzelilby 9 goli w 5 minut.

1

@michal26 No na pewno nie jest to czarno biala sytuacja. Kazdy probuje na tej tragedii ugrac jak najwiecej dla siebie, i takie sa fakty.

0

@michal26 Mimo wszystko to co sie dzieje na Ukrainie to duzo wiecej niz tylko ferment.

0

@michal26 Trafic trafil, ale wciaz to jest absurdalna retoryka.

@Aragorn33

4

Piękny przykład, że pieniądze w piłce nie (zawsze) grają.
Gratulacje dla Legii.

0

@Joe_Pesci Co za dno umysłowe. Nie Ty. On.

0

Hulajnogi której firmy najłatwiej dorwać w Warszawie?

0

@Medium hehehehe

1

Jakby tak United kupilo jeszcze Upamecano, Sergiego Roberto i Desta to by mieli obrone kompletna.

2

@dAvi_2 Harry Onauire.

1

@macio_944 Ten co sie chwali.

0

@macio_944 Z ciekawosci, ile wazy ta latka?

0

@MessiForeverTheBest Artyzmem bym tego paszkwila nie nazwal.

1

@KrychaFCB Co na to pasazerka?

2

@Bobo25 Ja czasem tez siegne po Winiary, ale raczej trzymam sie Kieleckiego, a ze jestem fanem majonezu to jem go praktycznie codziennie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?