JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DCHX Dzien jak co dzien.
1
@Bartula Jedyne przy czym na pewno siedzi to wodka.
3
@kubix05 Bardzo lubilem i wciaz lubie ksiazke, jak zreszta wszystkie Bahdaja :)
3
@Lionel_Messi10 Dlaczego zostal skrytykowany za wymiane koszulki?
1
@tristan87 Paradoksalnie wiecej meczow rozegral w Romie.
Tez byla fajna paka: Cafu, Aldair, Totti, Montella, Tommasi
1
@tristan87 Roma i Milan.
1
@macio_944 Brakuje alternatywy dla zrecznosciowej fify w postaci symulatora tak jak w przypadku gier wyscigowych.
Bys ogarnal taki symulator, a nie sie pierdolami zajmujesz...
2
@Comentateiro Czyli czas na Smude.
2
@macio_944 Zgadzam sie i dlatego podobnie jak @P33ck od czasu do czasu wracam sobie do PESa 6.
8
@Herato ide o zaklad, ze w tym stuleciu zaden Polak nie pobije wyniku Lewego w kadrze.
2
@Marcelinho99 To fajny kandydat, ktory ledwo osiaga 10 bramek na sezon w MLSie.
2
@BorzyKrzys Zanim mi sie wczytal tweet to myslalem, ze piszesz o dodim, ale potem przypomnialem sobie, ze on nie ostatnio tylko non stop.
10
@bartas97 Marian Paździoch.
4
@macio_944 No bo przeciez jak nie zlejesz dzieciaka to znaczy, ze go bezstresowo wychowujesz, proste.
Tak juz bardziej na serio, ciekawe czy zone tez byl lał gdyby zapomniala mu w sklepie piwa kupic - bo w koncu nieposluszna byla!
0
Wiadomo już może co z Gundoganem?
1
@Catalanian1991 Akurat te 3 pierwsze argumenty maja racje bytu.
2
@Nazio_87 Ciekawe, czy kulesza (nieprzypadkowo z malej) poleje jakas wodeczke z tej okazji.
2
@MesQueUnClub96 Jego chlopak. Tak naprawde Kucharek jest kryptogejem.
0
@lucas/catalan @PatrychoO
0
@BorzyKrzys Sam nad tym ubolewam niestety.
1
@BorzyKrzys Nawiazujac do ostatnich wynikow w europejskich pucharach miasto obsrań.
4
@Androchem Dobrze, to jak bedziesz grac to sobie kibicuj Polakom.
15
@Androchem Nie, po prostu nie interesuje mnie polska pilka i nie jestem masochista zeby ten pazdzierz ogladac, wystarczy mi ogladanie Barcelony.
12
@Androchem A wiesz, ze kazdy mozesz kibicowac komu chce i ja np wolalem kibicowac Argentynie niz tej bandzie przegrywow?
3
@Sysia11 W La Paz.
10
@Stinger_ "W Bulerbyn nie ma juz latwych przeciwnikow"
0
@Herato I rzeczywiscie w tych klubach gral juz w koncowce kariery :)
3
@Lionel_Messi10 Pierwsze co bym zrobil jakbym sie wprowadzil to zamontowalbym system obrony przed dronami.
5
@Herato George Weah
2
@KamQiX Czyli byl wybuch, a sie smiali z naszego podejrzliwego usera.