0

@DCHX Dzien jak co dzien.

1

@Bartula Jedyne przy czym na pewno siedzi to wodka.

3

@kubix05 Bardzo lubilem i wciaz lubie ksiazke, jak zreszta wszystkie Bahdaja :)

3

@Lionel_Messi10 Dlaczego zostal skrytykowany za wymiane koszulki?

1

@tristan87 Paradoksalnie wiecej meczow rozegral w Romie.

Tez byla fajna paka: Cafu, Aldair, Totti, Montella, Tommasi

1

@tristan87 Roma i Milan.

1

@macio_944 Brakuje alternatywy dla zrecznosciowej fify w postaci symulatora tak jak w przypadku gier wyscigowych.

Bys ogarnal taki symulator, a nie sie pierdolami zajmujesz...

2

@Comentateiro Czyli czas na Smude.

2

@macio_944 Zgadzam sie i dlatego podobnie jak @P33ck od czasu do czasu wracam sobie do PESa 6.

8

@Herato ide o zaklad, ze w tym stuleciu zaden Polak nie pobije wyniku Lewego w kadrze.

2

@Marcelinho99 To fajny kandydat, ktory ledwo osiaga 10 bramek na sezon w MLSie.

2

@BorzyKrzys Zanim mi sie wczytal tweet to myslalem, ze piszesz o dodim, ale potem przypomnialem sobie, ze on nie ostatnio tylko non stop.

10

@bartas97 Marian Paździoch.

4

@macio_944 No bo przeciez jak nie zlejesz dzieciaka to znaczy, ze go bezstresowo wychowujesz, proste.


Tak juz bardziej na serio, ciekawe czy zone tez byl lał gdyby zapomniala mu w sklepie piwa kupic - bo w koncu nieposluszna byla!

0

Wiadomo już może co z Gundoganem?

1

@Catalanian1991 Akurat te 3 pierwsze argumenty maja racje bytu.

2

@Nazio_87 Ciekawe, czy kulesza (nieprzypadkowo z malej) poleje jakas wodeczke z tej okazji.

2

@MesQueUnClub96 Jego chlopak. Tak naprawde Kucharek jest kryptogejem.

0

0

@BorzyKrzys Sam nad tym ubolewam niestety.

1

@BorzyKrzys Nawiazujac do ostatnich wynikow w europejskich pucharach miasto obsrań.

4

@Androchem Dobrze, to jak bedziesz grac to sobie kibicuj Polakom.

15

@Androchem Nie, po prostu nie interesuje mnie polska pilka i nie jestem masochista zeby ten pazdzierz ogladac, wystarczy mi ogladanie Barcelony.

12

@Androchem A wiesz, ze kazdy mozesz kibicowac komu chce i ja np wolalem kibicowac Argentynie niz tej bandzie przegrywow?

3

@Sysia11 W La Paz.

10

@Stinger_ "W Bulerbyn nie ma juz latwych przeciwnikow"

0

@Herato I rzeczywiscie w tych klubach gral juz w koncowce kariery :)

3

@Lionel_Messi10 Pierwsze co bym zrobil jakbym sie wprowadzil to zamontowalbym system obrony przed dronami.

5

@Herato George Weah

2

@KamQiX Czyli byl wybuch, a sie smiali z naszego podejrzliwego usera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?