11

@macio_944 Jak to przeciez w studio bylo krecone.

Eeech, Macio. Wylacz tv i wlacz myslenie... Tylko byscie slepo za stadem podazali.

0

@FutbolFan Incredible!

0

@marcin62 Gruba przesada...

1

@Aragorn33 Też zaczynam przygodę z kanałem Koniecznego.

1

@P33ck Roy Orbison w ogole jest top.

1

@Sulimo Ja tez dopiero teraz polaczylem kropki.

1

@Sulimo aaa, czyli mamy goscia od piramid.

0

1

@MESSIah16 Modjo - Lady

0

@MesQueUnClub96 Masz Mastersa, to praktycznie to samo.

1

0

@ChampionLW Kosa, zostaw.

2

@okiemtypera_lucaxx95

Jednak ryzyko przeprowadzenia zamachu w samolocie jest wyzsze niz w pociagu stad wlasnie takie a nie inne srodki bezpieczenstwa.

Ciekawostka: dawno temu gdy pracowalem na odprawach na lotnisku to musialem przechodzic przez bramki po kilkanascie razy dziennie i za kazdym razem wszystko wyjmowac z kieszeni - taka specyfika branzy.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jak juz pisalem to jest podyktowane wzgledami bezpieczenstwa, a nie marketingiem bezposrednio.

PS: w pociagu zdaje sie tez woda nie kosztuje tyle co w Biedronce.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Witamy na lotniskach, tak jest na calym swiecie i dozwolona pojemnosc plynow oraz obowiazek wyciagania wszystkiego do skrzynki sa podyktowane wzgledami bezpieczenstwa.

3

@Litman Akurat Nawalka byl jedynym sensownym trenerem w ostatnich latach.

4

@Mario96w * "logiką"

8

@AlexDark00 Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze Auba zrobilby 33g 8a w sezonie.

W swojej karierze tylko 2 razy strzelil tyle bramek natomiast Lewy 8 razy tego dokonal.

2

Juz sie nie moge doczekac kolejnego meczu u siebie zeby zobaczyc Narodowy wypelniony po brzegi Januszami i Grazynkami.

56

@AlexDark00 Co innego krytykowac kogos, gdy rzeczywiscie na to zasluguje, a co innego dopieprzac sie przy kazdej mozliwej okazji.

1

@urbipl Ale zloto!

0

@MarcelNJ11 nw byq jaki trening

2

@Deviler Kosa zostaw Probierza.

2

@Mario96w Wylacz tv wlacz myslenie!!!111

2

@Tom0VeB Na pewno nie kierunkowskazy.

0

Tym większy wyczyn Serba, bo musiał kompletnie zmienić swój styl gry trakcie meczu, co nigdy nie jest łatwe.

15

Piękny gest Djokovicia dla uczczenia pamięci Koby'ego.

0

I cyk szpagacik.

0

@FcPortoFan1999 Masz rację, nie nudna tylko żałosna.

0

@FcPortoFan1999 Ekscytujesz się tą nudną reprezentacją Polski? To jest dopiero porażka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?