0

@AduŚ07 Za to po pracy jeziorko albo pilka wiec perspektywy sa przyjemne :)

1

@AduŚ07 Udanego wypoczynku!

2

8

@szkutnik91 Pierwszy mecz w tym sezonie, ktory mu nie wyszedl. Chcialbym zeby nasi mieli taka dyspozycje jak on w lidze.

2

Ostatni cieply weekend w tym roku i niestety wypadla praca...

3

@Adran360 Jeśli chodzi o Kansas to tylko Dust In The Wind.

2

@kryhaa A to dopiero początek Twoich zalet.

9

Cytując klasyka @Danny Gaucho - napijmy się.

0

@Colon Myslalem, bo zawsze jakis taki amerykanski byles.

0

@Colon Ty w Stanach siedzisz cały czas?

0

No i proszę, ciekawe jak zareaguje Hiszpan.

1

No to mamy małą niespodziankę, będzie ciekawie przynajmniej.

0

Medvede wszedł na swój optymalny poziom serwowania.

1

autową piłkę brał

5

Ależ wymiana teraz

1

Dobry gem Meda, wyczuwam tiebreak.

1

@escarabajo Dzięki :)

0

Dobra akcja wolejowa Dimitrija.

2

@agaFCB To wynika ze stylu gry Meda, który robi obszerne zamachy przed uderzeniami i przez to potrzebuje więcej czasu, co umięjętnie wykorzystuje Alcaraz.

0

@Encore W końcu zaskoczy serwis.

4

To przejście z obrony do ataku Alcaraza jest niesamowite. Oby omijały go kontuzje.

6

@GeneralXavi Ja tez zaraz sobie cos chlapne, Twoje zdrowie.

0

I tak Shelton wypadł lepiej niż myślałem, ale taktycznie tragedia.

0

@mekston Wiem, ale nadzieja umiera ostatnia.

2

Come on Ben!!!

0

@TheNekro94 Nie wiedzialem do ktorej grupy go zakwalifikowac. Moze kawa z mlekiem?

1

@Joe_Barbaro Henry, Okocha, Yaya Toure, Martins

1

Wyobrazacie sobie duet Lato-Kulesza w roli prezesów PZPN?

2

@FutbolFan Nie jest takie zle.

0

@Danny Gaucho Panie, ale to z mlodziezowki jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?