JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AduŚ07 Za to po pracy jeziorko albo pilka wiec perspektywy sa przyjemne :)
1
@AduŚ07 Udanego wypoczynku!
2
@PatrykBarcelona Carbon.
8
@szkutnik91 Pierwszy mecz w tym sezonie, ktory mu nie wyszedl. Chcialbym zeby nasi mieli taka dyspozycje jak on w lidze.
2
Ostatni cieply weekend w tym roku i niestety wypadla praca...
3
@Adran360 Jeśli chodzi o Kansas to tylko Dust In The Wind.
2
@kryhaa A to dopiero początek Twoich zalet.
9
Cytując klasyka @Danny Gaucho - napijmy się.
0
@Colon Myslalem, bo zawsze jakis taki amerykanski byles.
0
@Colon Ty w Stanach siedzisz cały czas?
0
No i proszę, ciekawe jak zareaguje Hiszpan.
1
No to mamy małą niespodziankę, będzie ciekawie przynajmniej.
0
Medvede wszedł na swój optymalny poziom serwowania.
1
autową piłkę brał
5
Ależ wymiana teraz
1
Dobry gem Meda, wyczuwam tiebreak.
1
@escarabajo Dzięki :)
0
Dobra akcja wolejowa Dimitrija.
2
@agaFCB To wynika ze stylu gry Meda, który robi obszerne zamachy przed uderzeniami i przez to potrzebuje więcej czasu, co umięjętnie wykorzystuje Alcaraz.
0
@Encore W końcu zaskoczy serwis.
4
To przejście z obrony do ataku Alcaraza jest niesamowite. Oby omijały go kontuzje.
6
@GeneralXavi Ja tez zaraz sobie cos chlapne, Twoje zdrowie.
0
I tak Shelton wypadł lepiej niż myślałem, ale taktycznie tragedia.
0
@mekston Wiem, ale nadzieja umiera ostatnia.
2
Come on Ben!!!
0
@TheNekro94 Nie wiedzialem do ktorej grupy go zakwalifikowac. Moze kawa z mlekiem?
1
@Joe_Barbaro Henry, Okocha, Yaya Toure, Martins
1
Wyobrazacie sobie duet Lato-Kulesza w roli prezesów PZPN?
2
@FutbolFan Nie jest takie zle.
0
@Danny Gaucho Panie, ale to z mlodziezowki jest.