JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Jarek92Barca Nie było.
@MesQueUnClub_87
Dlatego dziwią mnie ludzie, którzy jeżdżą do największych kurortów i są zaskoczeni, że tłoczno i drogo.
14
Wróciłem sobie z tygodniowego wypadu nad morze i wbrew stereotypom:
- nie było tłumów,
- nie było przesadnie drogo (41 złotych za rybkę + frytki + zestaw surówek)
- idealna pogoda (przez cały pobyt 23-24 stopnie i słońce, do tego dość ciepła i bardzo czysta woda.
Podsumowując, mimo że wielkim fanem Bałtyku nie jestem to miło spędziłem czas i wystarczy dobrze poszukać żeby znaleźć dobrą miejscówkę (w moim przypadku były to Gąski).
1
@Danny Gaucho Myślałem, że Morientes będzie w czołówce, a tu niespodzianka.
0
@Herato Chichario ma najwiecej bramek dla Meksyku? Myslalem, ze Blanco.
7
Marzy mi sie jakis charyzmatyczny prezes La Ligi, ktory uzdrowilby te rozgrywki i wyciagnal je z gowna w jakie wpakowal je tebas.
3
@tbas I to taki z lokcia nawet.
2
@clyde Moze jakies orzechy? Kaloryczne, lekkie i zajmuja malo miejsca.
5
@MichuZ44 Ja czekam az dodadza spadajace bronie i bomby, ktorymi mozesz unieszkodliwic przeciwnika, to bedzie dopiero nowosc.
1
@Encore A Olise jednak nie zostaje w Crystal?
3
@PatrychoO Otoz to.
A co do Felixa, nie chce kolejnego gracza z problemami z glowa. Dopiero co jednego wypchnelismy.
14
@PatrychoO Nie dla wszystkich trzech.
0
@BorzyKrzys Nie bede mial mozliwosci ogladania bo bede urlopowal.
A propos, gdzie ogladasz te wszystkie stare filmy?
0
@mekston Popyrin-Purcell.
0
@[Oli] Z tego co slyszalem to fejk.
0
Szkoda, ze Monfils z Djokoviciem tak pozno...
6
@kubix05 Udanego wypoczynku i do uslyszenia! :)
4
@DonMatteo901 Pieknie zaorane z tym Czarzastym na koniec :)
1
@Comentateiro Bramka na 5:0 podciela im skrzydla.
1
@Klaudiaa8 Na razie zaczynam z pozitivum, ale jak sie skonczy to sprobuje :) dzieki!
0
@FrankliN7 Z braku laku wzialbym Stonesa, bo ciezko mi uwierzyc zeby Newcastle zagralo na zero z tylu. Sam posadzilem Botmana na lawce w tej kolejce.
1
@Joe_Pesci Glownie na uspokojenie i pozytywne nastawienie.
0
Czy bral/bierze ktos pozitivum? Czy to daje jakies wymierne efekty?
@Sulimo @Medium (mam nadzieje, ze wyjatkowo nie masz bana) i inni.
0
@Emhyr 0, tylko teina w herbacie, ktorej spozywam dosc duzo, glownie poza latem.
0
@FrankliN7 Disasi.
2
@ranger3120 Oficjalnie: Araujo kontuzjowany.
Co to ma wspolnego z fichado?
0
@Kozinho. Nie widze zeby byla jakas oficjalka kupna kogokolwiek, gdzie to widzisz?
0
Ciekawy meczy sie zaczal: De Minaur - Monfils.
1
@Kidd Dindane nieźle kopal w PESie 6. Lubilem sobie tam grac repka WKSu.
1
@talizmo Yaya Toure
3
@ranger3120 Zdecydowanie polecam taboo. Moja ulubiona gra. Kiedys nawet byla na telefonie z mozliwoscia dodawania wlasnych hasel, ale juz nie widze jej nigdzie niestety :(