3

@Jarek92Barca Nie było.

@MesQueUnClub_87

Dlatego dziwią mnie ludzie, którzy jeżdżą do największych kurortów i są zaskoczeni, że tłoczno i drogo.

14

Wróciłem sobie z tygodniowego wypadu nad morze i wbrew stereotypom:
- nie było tłumów,
- nie było przesadnie drogo (41 złotych za rybkę + frytki + zestaw surówek)
- idealna pogoda (przez cały pobyt 23-24 stopnie i słońce, do tego dość ciepła i bardzo czysta woda.

Podsumowując, mimo że wielkim fanem Bałtyku nie jestem to miło spędziłem czas i wystarczy dobrze poszukać żeby znaleźć dobrą miejscówkę (w moim przypadku były to Gąski).

1

@Danny Gaucho Myślałem, że Morientes będzie w czołówce, a tu niespodzianka.

0

@Herato Chichario ma najwiecej bramek dla Meksyku? Myslalem, ze Blanco.

7

Marzy mi sie jakis charyzmatyczny prezes La Ligi, ktory uzdrowilby te rozgrywki i wyciagnal je z gowna w jakie wpakowal je tebas.

3

@tbas I to taki z lokcia nawet.

2

@clyde Moze jakies orzechy? Kaloryczne, lekkie i zajmuja malo miejsca.

5

@MichuZ44 Ja czekam az dodadza spadajace bronie i bomby, ktorymi mozesz unieszkodliwic przeciwnika, to bedzie dopiero nowosc.

1

@Encore A Olise jednak nie zostaje w Crystal?

3

@PatrychoO Otoz to.

A co do Felixa, nie chce kolejnego gracza z problemami z glowa. Dopiero co jednego wypchnelismy.

14

@PatrychoO Nie dla wszystkich trzech.

0

@BorzyKrzys Nie bede mial mozliwosci ogladania bo bede urlopowal.

A propos, gdzie ogladasz te wszystkie stare filmy?

0

@mekston Popyrin-Purcell.

0

@[Oli] Z tego co slyszalem to fejk.

0

Szkoda, ze Monfils z Djokoviciem tak pozno...

6

@kubix05 Udanego wypoczynku i do uslyszenia! :)

4

@DonMatteo901 Pieknie zaorane z tym Czarzastym na koniec :)

1

@Comentateiro Bramka na 5:0 podciela im skrzydla.

1

@Klaudiaa8 Na razie zaczynam z pozitivum, ale jak sie skonczy to sprobuje :) dzieki!

0

@FrankliN7 Z braku laku wzialbym Stonesa, bo ciezko mi uwierzyc zeby Newcastle zagralo na zero z tylu. Sam posadzilem Botmana na lawce w tej kolejce.

1

@Joe_Pesci Glownie na uspokojenie i pozytywne nastawienie.

0

Czy bral/bierze ktos pozitivum? Czy to daje jakies wymierne efekty?

@Sulimo @Medium (mam nadzieje, ze wyjatkowo nie masz bana) i inni.

0

@Emhyr 0, tylko teina w herbacie, ktorej spozywam dosc duzo, glownie poza latem.

0

@FrankliN7 Disasi.

2

@ranger3120 Oficjalnie: Araujo kontuzjowany.

Co to ma wspolnego z fichado?

0

@Kozinho. Nie widze zeby byla jakas oficjalka kupna kogokolwiek, gdzie to widzisz?

0

Ciekawy meczy sie zaczal: De Minaur - Monfils.

1

@Kidd Dindane nieźle kopal w PESie 6. Lubilem sobie tam grac repka WKSu.

1

@talizmo Yaya Toure

3

@ranger3120 Zdecydowanie polecam taboo. Moja ulubiona gra. Kiedys nawet byla na telefonie z mozliwoscia dodawania wlasnych hasel, ale juz nie widze jej nigdzie niestety :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?