0

Co szczegolnie martwi to fatalna postawa Gaviego i Pedriego. Nie wiem, na ile w pelni sil jest Gundogan, ale chetnie zobaczylbym go w drugiej polowie kosztem Pedriego i przydalby sie skrzydlowy za Gaviego.

5

Fajny srodek pola, powinno sie udac zdominowac ten sektor boiska. Gorzej to wyglada z przodu, ale trzeba byc dobrej mysli.

0

@kiper09 zrodlo "doszly mnie sluchy"

Ktory to tier?

1

@Emhyr Piekne podsumowanie jego "kariery" na Wyspach.

0

@Criss18Barca To ciekawe co teraz zrobi Bayern, bo sprzedali Sommera, w dodatku w dalszym ciagu sa bez 9.

2

@escarabajo Dzieki! :)

0

Podzieliby sie ktos skrotem meczu Miami? :)

0

@Cotutajsiedzieje Puyol mial 178

3

@takisobiektos Dobry gosc :)

1

@GeneralXavi Widzialem go wystarczajaco duzo razy w akcji zeby moc stwierdzic, ze szybkosc nie jest jego najwiekszym atutem, a tego wlasnie najbardziej brakuje naszym skrzydlowym.

2

@Medium To sa jakies popierdółki a nie policjanci.

6

@GeneralXavi Nie ma szybkosci, a to powinno byc kluczowe na skrzydle.

No chyba, ze przechodzimy na 4-4-2.

0

@DaPidejpi Zadnego Semedo niech mu nie zaklada.

2

@bartas97 Ciekawe, czy robia tez w stylu Oppenheimera.

1

@Deviler Czyli to bardziej zrecznosciowka? jednak preferuje Assetto.

2

@mekston Dobra, skoro juz trolle polecialy to mozna podyskutowac normalnie.

Ja nie wiem jak mozna probowac racjonalnie tlumaczyc, ze CR jest lepszy od Messiego przy kolosalnej roznicy asyst na korzysc Messiego i wyraznie lepszym stosunku gole/wystepy...

0

@pt9 No to juz troche jednak starawy, mimo ze ja i tak zawsze gustuje w starszych modelach...

0

@pt9 A jak z bateria w tym BlackBerry, bo mysle czy nie kupic, bo mam notoryczne problemy z zasiegiem wlasnie.

2

@lucca87 Ale to jest bardzo krotkowzroczna polityka, ktora znowu nas doprowadzi do problemow finansowych. Przyjdzie czas ze bedzie trzeba go sprzedac i kto go wtedy kupi w wygorowanymi żądaniami finansowymi?

11

@Messibestplayerintheworld Z tym wynagrodzeniem to chyba zart. Znowu dojdzie do sytuacji, w ktorej zawodnik obnizy loty z wiekiem, a bedzie dostawal wygorowana kase...

7

@konrad1661 Ja juz wole te upaly, bo w koncu od tego jest lato.

0

@tbas To mial byc jednodniowy wyjazd i powrot w ten sam dzien, ale nie ma to sensu przy takiej pogodzie...

0

Juz mnie dobija ta pogoda, mialem pojechac w gory jutro, ale caly dzien ma padac...

2

@takisobiektos No wlasnie tez sie dziwie, ze go nie wyprobuja. W zeszlym sezonie ladnie nastrzelal w League 1.

2

@escarabajo Dokad Simons poszedl? Lipsk?

0

Na czym stanelo z Lukaku? On zostaje w Chelsea, czy wraca do Interu?

5

@MesQueUnClub_87 Jak fajna kolezanka to warto.

0



Calkiem trafne podsumowanie tego calego cyrku.

1

@Barca1922 Do sztabu szkoleniowego Xaviego, byla wzmianka o tym.

0

@TR3YWAY Ale za kazdym razem bawi tak samo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?